Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of WarCraft: The Burning Crusade - intro dostępne!

176 postów w tym temacie

Kil''Jaeden poprzednio znalazł Illidana bez problemu, jak ten próbował się ukryć w Outlandzie i dał mu ostatnią szansę. I w tym tkwi cała niekonsekwencja, że skoro wtedy mógł go znaleźć, to czemu teraz nie może. Co do Illidana to nie wydaje mi się, aby był on aż tak mocno potężniejszy od dowódców Przymierza czy Hordy. Poza tym Kil''Jaeden jest przynajmniej na równi, jeśli chodzi o potęgę, z Królem Liszem (lub być może nawet potężniejszy). No i ma do dyspozycji demony i ich sługi z wielu światów/wymiarów. Tak więc jeśli on osobiście by tego nie chciał zrobić, to by mógł nasłać jakieś sługi. Blizzard mógłby według mnie postarać się o dokładniejsze wyjaśnienie tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 19:44, drAq44 napisał:

To, że nie zginął do tej pory z rąk Kil''Jaedena też nie jest niczym dziwnym, jako, że Illidan to po Arthasie/Królu
Liszu, najpotężniejsza istota świata Warcrafta (nie licząc demonów).


Czy ja wiem ... walkę z Arthasem przegrał, mimo ze Arthas nie był jeszcze wtedy samym Królem Lishem ... nie przesadzajmy z tą jego potęgą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła w Wowie wogóle się nie trzyma :D Król Lich połączył się w WIII z Athasem, a w Naxxie jest jako Lich. Tak samo Maghteridon został zabity przez Thralla, a jednak w TBC będzie Maghteridon''s Lair (łatwo się domyśleć, kto będzie bossem :)). Tutaj to już nie wiadomo, który demon jest potężniejszy, czy Archimonde, czy Kil''Jaeden. BTWm Illidan pewnie został wskrzeszony, bo jak pamiętają fani W II : FT walczył z Arthasem i przegrał. BTW, ciekawe, czy Illidan będzie (raczej napewno) bossem w jakimś rajdzie w TBC. Fabuła jush się wogóle nie trzyma, ale jesetm ciekaw, czy będzie się przemieniał w demona np w połowie 50% hp :P i mogę się założyć, że WOW będzie trwał bardzo długo i że w kolejnym dodatku Blizz ukaże nam Northrend z Arthasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maghteridon nie został zabity przez tralla ani przez jakiegokolwiek innego orka tylko Mannrotth przez groma hellscream-a (jego szkielet lezy nadal tam gdzie lezał ...) a co do licha to sie on nie połączył z arthasem ... nylisz osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 00:22, Gezer napisał:

maghteridon nie został zabity przez tralla ani przez jakiegokolwiek innego orka tylko Mannrotth
przez groma hellscream-a (jego szkielet lezy nadal tam gdzie lezał ...) a co do licha to sie
on nie połączył z arthasem ... nylisz osoby


A który to Maghteridon tak w ogóle ? Ten, którego zdetronizował Illidan w Outlands ? Jeśli tak, to na jedno wychodzi ... gość jest dead.
A co do Naxx, to bossem jest tam chyba nie sam Król Lish, tylko Kel''Thuzad ... ale pewności nie mam (never been there ;-P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 00:44, Dann napisał:

A który to Maghteridon tak w ogóle ? Ten, którego zdetronizował Illidan w Outlands ? Jeśli
tak, to na jedno wychodzi ... gość jest dead.
A co do Naxx, to bossem jest tam chyba nie sam Król Lish, tylko Kel''Thuzad ... ale pewności
nie mam (never been there ;-P).


Tu masz racje. Kel''Thuzad nie Lisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 17:37, Starter napisał:

Radze pocztać www.battlenet.pl tam jest cala historia wara, bo aż mnie mdli jak widzie co
niektórzy piszą;P


A mnie autentycznie mdli, jak czytam, co niektórzy piszą na www.battlenet.pl ... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Outland pojawiała się tylko manifestacja Kil''Jaedena, tak jak manifestacja Archimonda też pojawiała się w Azeroth zanim ten przybył. Najwyraźniej demony potrzebują pomocy z zewnątrz ( a raczej z wewnątrz, by osobiście się pojawić w danym świecie ). Gdyby naprawdę Kil był tak potężny, sam zająłby się Królem Liszem. Przywódcy Przymierza i Hordy są śmiertelnikami - Illidan to połączenie Nocnego Elfa i demona, ergo, jest o wiele potężniejszy. To, że lokacja nazywać się będzie Magtheridon''r Lair nie musi oznaczać, że bossem jest tam Magtheridon, a poprostu wskazuje na to, że byłto jego pałac. IMHO to właśnie Illidan będzie tam bossem. W historii Azeroth demony zostały pokonane kilka razy, nie wygrały chyba ani razu, nie są więc chyba jednak aż tak potężne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 00:44, Dann napisał:

A który to Maghteridon tak w ogóle ? Ten, którego zdetronizował Illidan w Outlands ? Jeśli
tak, to na jedno wychodzi ... gość jest dead.
A co do Naxx, to bossem jest tam chyba nie sam Król Lish, tylko Kel''Thuzad ... ale pewności
nie mam (never been there ;-P).

Bossem w Naxx jest Kel''Thuzad,a przed nim jest żmij mrozu - Saphiron. Król Lisz jako boss to jakaś bzdura.
Maghteridon w FT został pokonany przez siły Illidana. Był głównym dowódcą sił Płonącego Legionu w Outlandzie. W BC dowiadujemy się, że został on uwięziony, a nie pokonany. Gracze będą mogli go uwolnić i zabić(tylko po co?!).

http://www.wowwiki.com/Fel_Orc
Cytat z WoWwiki:
Apparently, adventurers into the Hellfire Citadel have discovered that Illidan has not killed Magtheridon but rather imprisoned him inside the keep at the mercy of his own fel orcs, who now run the fortress. Having bested their master, the orcs now serve Illidan. A letter recovered from one of the orcs has revealed that Illidan is not pleased with the orcs'' progress with the defense of the Blood Furnace.

Jak widać ci piekielni orkowie służą teraz Illidanowi jako Fel Horde (pod wodzą Kargatha Bladefista). Jedynie orkowie, którzy są w Azeroth i nie są w Hordzie (jak np. Blackrock Clan, Dragonmaw Clan, Burning Blade itd.) wciąż służą demonom. Legion sporo stracił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 17:56, Starter napisał:

Wiesz zawsze zdarzają się wyjątki:p


Wyjątki ? ... i don''t think so ;-P.
Przeczytaj pewne wcześniejsze posty na tym forum i zauważ, ilu rozbieżności można się doszukać w całej fabule świata W. Na oficjalnych stronach Warcrafta znajdziesz dokładnie to samo ... momentami są to takie bajeczne tłumaczenia, ze nawet do świata fantasy nie pasują ;-P.


@ drAq44
Jeżeli była tam tylko manifestacja Kil''Jaedena, to dlaczego nagle Illidan ze swoimi nagami i Blood elfami, zaczął trząść portkami, oddawać Kil''Jaedenowi pokłony i zapewniać, ze juz sie zabiera za zadanie i tym razem napewno nie zawiedzie ? ;-). IMO Outlands, to nie Azeroth. A dlaczego Kil''Jaeden nie pofatyguje się osobiście do Lisha ? Nie mam pojęcia, sam go zapytaj ;-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te wyjaśnienia ... ;-). Przynajmniej jedna rzecz sprostowana.
Teraz tylko kwestia Illidana i jego swobodnej działalności na terenie Outlands, pomimo przegranej bitwy z Arthasem i niezrealizowanego zadania Kil''Jaedena. Mam nadzieję, ze Blizz nie przejdzie nad tym do porządku dziennego just like that i jakoś to wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle Blizzard tryska humorem :):) Ta owieczka ... dobra jazda :P... ale ogólnie filmik jest "masakryczny"... Im lovin'' it :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować