Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Ateizm

6335 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2009 o 23:28, rob006 napisał:

Po jakiej wierze?


że Boga nie ma ;]

Gdyby wydać Biblię ateistów pewnie miałaby tylko to jedno zdanie- Boga nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:27, Bezi_113 napisał:

Jakoś nie miałem zbytnio wyboru przy przyjmowaniu religii, rodzice byli chrześcijanami,

No ja jakoś miałem tak samo, i nie chodzę do kościółka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2009 o 23:27, Bezi_113 napisał:

"Cóż moglibyście tylko nie obrażać innych chrześcijan ." szczególnie o Tobie mowa bo
to zbyt miłe nie było ...

Wiem, o kim byla mowa, ale skoro wasza Maryja moze wysluchiwac waszych modliw to pewnie potrafi sie martwic o swoja reputacje i nie potrzebuje, zeby bronili jej na internetowym forum.
Jesli sie obrazila, niech da znac. Przeprosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
No właśnie bywa i może być też, że Twój ksiądz skłamał ale że ma 80 z hakiem to może inaczej zinterpretował prędkość samochodu.

Nikt tu nikogo nie obraża, nie bądź tak obrażalski jak ktoś coś powie nie po Twojej myśli. Nauczmy się śmiać z siebie i tego co nas otacza.

Więcej loozu ;)

PS. Swoją wiarę lub nie możesz sam wybrać. Dlaczego się zgodziłeś na narzucenie wiary, jesteś już starszy to zdecyduj sam. No chyba, że jest Ci z tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:27, Bezi_113 napisał:

Jakoś nie miałem zbytnio wyboru przy przyjmowaniu religii, rodzice byli chrześcijanami,
to Oni zdecydowali że mnie ochszczą, to oni każą mi chodzić na religię taką wiarę się
przyjmuje u mnie w rodzinie.


Możliwe, że jeszcze jesteś mały i pod opieką rodziców, ale pamiętaj, że jesteś samodzielną i niezależną osobą. Wierz w to, co uważasz za stosowne, nie przyjmuj poglądów, które inni Ci narzucają na ślepo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mialem na mysli o waszym braku jakiejkolwiek wiary, przejezyczenie...

a co do ksiezy, to tez sa ludzie i grzesza jak kazdy, po prostu inni sie mineli z powolaniem, a inni od zawsze nadawali sie na ksiezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo ty nie uwierzyłeś a ja tak :]
Zauri ma rację, ateiści mają wszystko w dupie, totalna anarchia 0 szacunku dla chrześcijan i śmieją się ze wszystkiego co mówią.
Wy swoje wiecie, my swoje.
Nie chcę dalej przedłużać tej kłótni ale to co napisałem widzę wywołało wielki spór.
Mówię Wam że rzeczywiście ksiądz jest stary i może nie mówił prawdy ale
@Budo
To wcale nie jest przykład że daję sobą manipulować, to , że uwierzyłem w taką historię to nie znaczy że daję sobą manipulować.
Wybrałeś zły przykład. Sorry za powtarzanie się ale jakoś nie mogłem inaczej dobrać słów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PIERNICZYSZ GŁUPOTY Bezi...
to moze ja tez teraz tak napisze?
Chrześcijanie mają wszystko w dupie, zero szacunku dla innych religii, i obrażają non-stop ateistow :(
widzisz? to działa w dwie strony, a my po prostu dyskutujemy.

Wierzący userzy forum kontra ateiści na forum można porównać do tego ze ludzie wierzący w Boga który tak samo może nie istnieć jak istnieć kłócą sie z ateistami ktorych mozna porównac do ludzi racjonalnych, i takich ktorzy kierują się nauką, doswiadczeniami i rzeczami namacalnymi, realnymi;]

To ateisci mogą sie smiac z chrześcijan ze wierzą w cos czego nie widzą;]
proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie myśl se, że jestem mały po nawet w wieku 13 lat muszę podejmować swoje decyzje.
Mówiłem już, Wy ateiści na wszystko inaczej patrzycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:37, Bezi_113 napisał:

I nie myśl se, że jestem mały po nawet w wieku 13 lat muszę podejmować swoje decyzje.
Mówiłem już, Wy ateiści na wszystko inaczej patrzycie.

Trzeźwiej znaczy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:34, Bezi_113 napisał:

0 szacunku dla chrześcijan i śmieją się ze wszystkiego co mówią.

Nie mów "ateiści". Bo wychodzi z tego że wszyscy. A to jest tak rozległa grupa ludzi ,jak np. grupa ludzi którzy lubią jakiś kolor. A to czy ktoś ma do chrześcijan szacunek, czy go nie ma to już zależy tylko od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2009 o 23:34, Bezi_113 napisał:

Zauri ma rację, ateiści mają wszystko w dupie, totalna anarchia 0 szacunku dla chrześcijan
i śmieją się ze wszystkiego co mówią.

Bez takich. Wiekszosc jest konsekwentna i sprawiedliwa. To, co mowi katolik o swojej wierze ma tyle samo sensu co mowi wyznawca islamu o swojej. To samo sie tyczy buddystow i innych takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Was obrażać.
Nie licząc względów religijnych, na pewno jesteście spoko gościami, tylko mówię każdy jest inny każdy ma swoje zdanie i jak w demokracji, MA DO NIEGO PRAWO :]
Możemy już zamknąć temat tej głupiej historyjki i o co innego się kłócić :D ;> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:42, Bezi_113 napisał:

Nie chcę Was obrażać.
Nie licząc względów religijnych, na pewno jesteście spoko gościami, tylko mówię każdy
jest inny każdy ma swoje zdanie i jak w demokracji, MA DO NIEGO PRAWO :]

Masz prawo sobie mowic... rozne rzeczy. A inni ludzie maja prawo sie smiac z niewydarzonych historyjek. Demokracja dziala w dwie strony

Dnia 28.06.2009 o 23:42, Bezi_113 napisał:

Możemy już zamknąć temat tej głupiej historyjki i o co innego się kłócić :D ;> ?

Zamknac temat? No, no, idziesz na kompromis, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:42, Bezi_113 napisał:

Nie licząc względów religijnych, na pewno jesteście spoko gościami

Ale jeśli liczymy względy religijne, to już nie jesteśmy spoko gościami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:45, Bezi_113 napisał:

No śmiało wywal to z siebie.
Wyzwij mnie, zneinawidź spal najlepiej na stosie za chrześcijaństwo :/

O, chrześcijanie palili wszystkich "niewiernych" aż do późnego średniowiecza^^... sam się pogrążyłeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To muszę Cię rozczarować bo to właśnie chrześcijanów prześladowano za wiarę.
Co masz z historii, bohaterze !?
W sumie potem już inaczej bo większość Europy była Chrześcijańska to Chrystianizowano inne kraje.
Chrześcijanie krzywo się patrzyli na poganów, którzy oddawali cześć siłom przyrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować