Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Liczy się tylko futbol! Pro Evolution Soccer 5 na PC!

25 postów w tym temacie

Chamberlyn

Pragniemy poinformować, że dziś odbyła się polska premiera doskonałej symulacji piłki nożnej - Pro Evolution Soccer 5 na komputery PC. Każda część serii uznawanej przez wielu za najlepszą grę piłkarską, niezmiennie otrzymuje doskonałe oceny i zyskuje rzesze fanów. O jakości produkcji firmy KONAMI świadczy także zaangażowanie w promocję gry gwiazdy futbolu , Thierry'ego Henry!

Przeczytaj cały tekst "Liczy się tylko futbol! Pro Evolution Soccer 5 na PC!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do piłki to dzis jest jeden z gorszych dni... kapitan Manchester United Roy Keane opuścił klub... tragedia... jeden z najlepszych piłkarzy w historii piłki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" O jakości produkcji firmy KONAMI świadczy także zaangażowanie w promocję gry gwiazdy futbolu , Thierry''ego Henry! " jezeli to jest wyznacznikiem jakosci, to fifa06 jest lepsiejsza - ronaldinho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

->Lailonn - wieloma rzeczami, m.in. realizmem. Pograj w obie gry 10 minut i zobaczysz tone roznic. PES jest ladniejszy, bardziej grywalny, niestety gorzej ze skladami, ale na to sa fanpatche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie bylem fascynatem gier sportowych. Nigdy nie lubialem Fify i juz chyba nigdy nie polubie. Gralem w PES4 i prawde powiedziawszy bardzo mi sie to spodobalo. Sprobuje demo PES5 i mozne powaznie zastanowie sie nad zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie bylem fascynatem gier sportowych. Nigdy nie lubialem Fify i juz chyba nigdy nie polubie. Gralem w PES4 i prawde powiedziawszy bardzo mi sie to spodobalo. Sprobuje demo PES5 i mozne powaznie zastanowie sie nad zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel gral w fife od 98'' . I jak zagral u kumpla w PeS 2 pozniej w trojke to ciagle mnie meczyl bym mu zalatwil czworeczke na pc ^^. Jak juz kiedys wspomnialem fifa stawia na grafike i bierne czesci gry myslac, ze na boisku wszystko zrobila i jest idealnie. I tu sie EA myli :D , Konami ciagle rozbudowuje gre na boisku i to utwierdza mnie i pewnie innych w przekonaniu ze PeS > fifa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo, porażka... Mało realistyczne, zbyt wolne, skopane stałe fragmenty. Gdzie tam PES-owi do szybkiej Fify i pięknych akcji... No i w PES-a bez pada nie pograsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania dotyczace gry i prosze o pomoc:
1. Podczas gry na ekranie non stop powstaja smugi przeszkadzajace w grze
Moja karta grafiki shaphire redon x700 pro, plytka asusa na sokecie 939. Gram w rozdzielczosci 1280 x 1024
Prosze o pomoc
2. Czy nie wiecie czy jest jakis path uaktualniajacy sklady na prawdziwe (cos jak wolf na pes4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mialem to szczescie ze lyknalem overdose''a i PES''a jednego dnia.... zazdroscic co:). mam wiec co robic do swiat!:) PES jest naprade swietny - niesamowicie realistyczny i grywalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafkozord, znam wiele osób, które nie interesują się piłką, nie grają w nią, nie oglądają transmisji, a w gierę cisną cały czas :) Co do pada, a to w FIFĘ łatwiej grać na klawiaturze? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 12:52, Jay Z napisał:

Co do pada, a to w FIFĘ łatwiej grać na klawiaturze? ;))


Kwestia przyzwyczajenia. Ja wole na klawiaturze grac w gry sportowe jak i we wszystkie ale już przy szerszym rodzaju gier dochodzi myszka. Na konsolach zafajnie mi przez to nie idzie, no ale jak już to jakoś daje radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować