Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2011 o 14:12, AssaxoN napisał:

Teraz też tak patrze i trace niepotrzebnie pkt. na tym podaniu nie pisząc tych pierdół
czyli daty i miejsca.
I jeszcze zapomniałem napisać na środku PODANIE omg -.-
Tylko napisałem Szanowny panie dyrektorze xD

Nie trzeba jak debil pisać na środku "PODANIE" , więc to nie jest błąd. Błędem jest stosowanie w tak skostniałej formie jak podanie zwrotów grzecznościowych , to nie list motywacyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogółem rzecz biorąc to zawiodłem się srodze, wczoraj powtarzałem wszystkie formy wypowiedzi, rodzaje rymów itd. a dzisiaj okazało się, że tak naprawdę do niczego się to nie przydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 14:19, PJ_MW napisał:

Ile możecie dostać? Mi wychodzi w granicach 40.

Też coś koło tego, ale otwarte mogą być bardzo różnie interpretowane, więc dokładnie nie da się przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na coś w granicach 40, ale wszystko zależy od sprawdzającego. Jak wiadomo mają oni swoje klucze i jak nie poprawia jakiś polonista lub jest ktoś naprawdę (...) to masz trochę inaczej niż w kluczu i papa punkciki...
Liczę, że moja praca trafi do normalnego człowieka, który nie będzie robił problemów z braku np. dokładnej formułki z klucza co do patriotyzmu lokalnego... Rozprawkę mam chyba dobrze, ale mogłem błędy zrobić. Jak pisałem- podanie mi nie wyszło...
A jutro... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 14:43, PJ_MW napisał:

Możecie napisać jak podpisaliście nadawce w podaniu(chodzi o te dokładne dane w lewym
górnym rogu)?

Zapomnieliśmy o lewym górnym rogu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 14:55, PJ_MW napisał:

Jeżeli ktoś wyjechał poza wyznaczone miejsce to odpowiedź jest nadal sprawdzana, tak?

Ze własnego doświadczenia , wiem , że tak. Niestety zdarzają się tak upierdliwi poloniści , którzy o wszystko się czepiają. Jeżeli wszystko było w miarę czytelne to nie powinno być problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 15:40, T-Tronix napisał:

Ja zarąbałem zamknięte i jestem mega wkurzony ;/
Ale z otwartych poszło w miare dobrze - oczywiście oprócz podania.
12/20 massakra ;(


Ja z zamkniętych 15/20 i myślę, że jak na moją wiedzę to jest mało - tym bardziej, że dużo historii było. Trudniejsze zadania zaznaczyłem dobrze, a takie Księstwo Warszawskie nie zaznaczyłem poprawnie WTF ?! Podanie napisane wszystko, a za rozprawkę nie wiem ile mi dadzą. Najgorsze jest to czekanie i moje durne domysły, że za mało punktów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo.
Tyle, że ja jak zwykle poległem na większości pytań przez głupotę i nie zastanowienie - no ale cóż, tłumaczę sobie że nie jestem humanistą i może dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 16:28, sliski_wojtas napisał:

Testy to naprawdę tyle znaczą przy dostaniu się do szkoły średniej ?

Na pewno są ważne. Chyba że celujesz w szkołę, do której biorą każdego, kto umie oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 16:34, edsonpele napisał:

> Testy to naprawdę tyle znaczą przy dostaniu się do szkoły średniej ?
Na pewno są ważne. Chyba że celujesz w szkołę, do której biorą każdego, kto umie oddychać.


No właśnie nie celuje do takiej szkoły, chcę wybrać albo któreś z 2 liceów albo do szkoły górniczej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak. Z samego świadectwa według różnych modeli punktowania możesz dostać 50-60 pkt, natomiast z obu egzaminów 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22 zadanie... jeśli oni tyle wymagają do każdej z tych osób, no to żegnam te 3 punkty. Takie coś to by mi się za nic nie zmieściło (szczególnie, że starałem się pisać jak najczytelniej). Jeśli wymagane są takie odpowiedzi to powinni dawać więcej miejsca niż te 3 linijki...
24 schrzaniłem, 25 sądzę, że mam dobrze, 26 dobrze, 27 też, 28 - tu podałem swoje dane zamiast klasy oraz adresu szkoły, czy to znaczy, że to błąd? Po prawej stronie napisałem dyrekcja gimnazjum itp., to chyba uznają, resztę dobrze. Teraz tylko czekać na wyniki, chyba nie jest źle :)
Jutro będzie gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Na moim arkuszu w zadaniach zamkniętych większość prawidłowych odpowiedzi była pod innymi literkami np: http://edukacja.gazeta.pl/edukacja/1,101865,9416650,Egzamin_gimnazjalny_2011__czesc_humanistyczna__przykladowe.html?as=3&startsz=x tu w 20 zadaniu prawidłowa odpowiedź jest pod literką C, a u mnie była ta sama odpowiedź pod literą D.Czy ktoś miał tak jak ja
?
Pozdrawiam reconus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 16:43, reconus napisał:

Witam.
Na moim arkuszu w zadaniach zamkniętych większość prawidłowych odpowiedzi była pod innymi
literkami np: http://edukacja.gazeta.pl/edukacja/1,101865,9416650,Egzamin_gimnazjalny_2011__czesc_humanistyczna__przykladowe.html?as=3&startsz=x
tu w 20 zadaniu prawidłowa odpowiedź jest pod literką C, a u mnie była ta sama odpowiedź
pod literą D.Czy ktoś miał tak jak ja
?
Pozdrawiam reconus.

Są różne zestawy z różną kolejnością odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować