Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer Halo 3 w przyszłym tygodniu

16 postów w tym temacie

Domek

Zespół Bungie potwierdził, że już w przyszłym tygodniu zostanie zaprezentowany nowy zwiastun oczekiwanej kontynuacji Halo. Trzecia część cyklu, przygotowywana na Xboksa 360, jest w tej chwili bez wątpienia jedną z najbardziej oczekiwanych gier.

Przeczytaj cały tekst "Nowy trailer Halo 3 w przyszłym tygodniu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 16:04, Matiz666 napisał:

Halo może dobra seria, ale na PC-towcach nie zrobiła takiego wrażenia jak na konsolowcach,
dziwne.

Dlatego że na PC wyszła:
a)za późno
b)konwersje zrobił Gearbox a nie Bungie

"...zdecydowanie co najmniej..." trochę dziwnie to brzmi ale nie będę się już dzisiaj biednego Domka czepiał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy halo przebije GoWa. Nawet jeśli to podejrzewam, że na początku 2008 wyjdzie GoW2, więc będzie zaciekła rywalizacja. Ja gearsów dostałem wczoraj i musze powiedzieć, że gra jest fenomenalna, postacie tryskają charyzmą, a levele są świetnie zbudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 16:18, Benitokks napisał:

"...zdecydowanie co najmniej..." trochę dziwnie to brzmi ale nie będę się już dzisiaj biednego
Domka czepiał;)


Wiesz czym się różni krytyka od czepiania? W pierwszym masz podstawy do zastrzeżeń, w drugim krytykujesz dla zasady. W tym akurat przypadku mamy chyba jednak do czynienia z tym pierwszym przypadkiem i faktycznie użyte przeze mnie sformułowanie jest zdecydowanie co najmniej dość niefortunne. ;)

Nie mam więc powodów czuć się Twoją postawą urażony. :)

Dzięki za czujność, poprawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konstruktywna krytyka: ja mam nadzieje, ze w tym Halo nie zostana skaszanione pomieszczenia, ktore w poprzednich czesciach swoja prostota i powtarzalnoscia wolaja o pomstę. Moze jest to spowodowane silnikiem, ze bardziej zlozonych lokacji nie jest w stanie wycieniowac, lub fizyka interakcyjna ale mozliwosc, ze znowu napotkam puscizny jak w Halo1 i 2 troche mnie martwi. Widzialem kilka screenow z silnika (tryb multi) i jedna ze znaczacych zmian jest tylko szczegolowosc tekstur i modeli, zas same obiekty bedace lokacjami byly ludzaco podobne do tych z Halo2, czyli znowu mam prawo przypuszczac ze pomieszczenia beda sie skladac ze scian i podlog i podestow (pochylni) a we wnetrzu moze bedzie kilka beczek... Bungie zaskocz mnie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Malikowo
Wszystkie screeny z gry jakie widziałem są w 1080p do czego przyznają się sami twórcy, więc są 2 możliwości, albo jest to zabieg marketingowy albo gra faktycznie będzie 1080p obsługiwać. W tym drugim przypadku nie ma co liczyć na zbyt złożony świat (w tak wysokiej rozdziałce konsola by sobie z nim nie poradziła). Osobiście wolałbym aby gra była bardziej szczegółowa i obsługiwała 720p (ale to tylko dlatego że mój TV nic ponad to nie wyświetli;) jeśli ktoś ma Full HD (a ma ktoś?:) to pewnie myśli inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 16:28, xRaphaelx napisał:

Ciekawe czy halo przebije GoWa. Nawet jeśli to podejrzewam, że na początku 2008 wyjdzie GoW2,
więc będzie zaciekła rywalizacja.


Kolejne Gearsy za 2 lata? Marzenia ściętej głowy:P Mam nadzieję, że będą scenki bezpośrednio z Halo3 w tym nowym trailerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować