Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 20:47, dominik713 napisał:

> > No tak,ale w jakim stopniu?I do czego?
> Kółkiem myszy przełączasz się między elementami menu podręcznego (można tam trzymać bronie,

> zwoje, mikstury itp.). Równocześnie takie same działanie mają przyciski 1-9 w górnej części

> klawiatury.
> Dlatego brak kółka nie uniemożliwia rozgrywki, choć używanie jego jest całkiem wygodne
:)

Aha,czyli granie bez kółeczka będzie całkiem znośne.Wielkie dzięki.A jeszcze apropos do mojego
pytania:Czy gra w sieci polega tylko na walce w bitwach?I czy byłby ktoś chętny zagrać?I: czy
tutaj też są jakieś klany itd.Jeszcze jedno:Wielu graczy gra w sieci i czy jest dużo Polaków?(Trochę
tych pytań jest.. :P)

POlaków od groma a po pojawieniu się TS''a jeszcze więcej :). CO do gry w sieci to jest może ze 3,4 liczące się serwery po ponad 15 ludzi a reszta to jak los da :) .Do trybów wymienionych przez Windowsa dochodzi jeszcxze coloseum czyli duel 1vs1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:09, windows00 napisał:

/ciach/


Aha,to fajnie,a zagrał by ktoś ze mną tak za kilka dni?Bo dzisiaj będę miał DM i zapewne za kilka dni będę chciał zagrać przez sieć.Aha,słyszałem,że żeby zagrać przez sieć to trzeba jeszcze coś ściągać... O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 13:04, dominik713 napisał:

Aha,to fajnie,a zagrał by ktoś ze mną tak za kilka dni?Bo dzisiaj będę miał DM i zapewne za
kilka dni będę chciał zagrać przez sieć.

Ja nie gram w mp z zasady (nie ma co tracić czasu, tyle gier jeszcze do skończenia ;P).

Dnia 24.10.2007 o 13:04, dominik713 napisał:

Aha,słyszałem,że żeby zagrać przez sieć to trzeba jeszcze
coś ściągać... O co chodzi?

Musisz zainstalować Steam i uaktualnić grę do najnowszej wersji. Nic strasznego, choć może zająć trochę czasu.
Sam nie musisz nic szukać, bo Steam (jest na płytce z grą) sam wyszuka i zainstaluje wszystkie niezbędne pliki. Wystarczy tylko zaznaczyć, że chce się zainstalować DM MP.
I przestrzegam przed instalowaniem SP przez Steam, bo zmieni Ci wersję językową na ENG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 13:32, dominik713 napisał:

Yhym.A ile ten patch waży? A może w TS jest najnowszy patch?

Jeśli chodzi o sp to na pewno (już premierówka była spatchowana). Nie wiem czy CDP wpakowało od razu wszystkie patche mp (bo skończył się już okres patchowania i ogólnie pracy nad grą) na płytkę.
Tak czy inaczej Steam będzie chciał instalować całą grę, nieważne czy ona jest, czy jej nie ma na dysku.

PS
Jeśli się mylę, to niech poprawi mnie ktoś, kto wie to lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 13:38, windows00 napisał:

> Yhym.A ile ten patch waży? A może w TS jest najnowszy patch?
Jeśli chodzi o sp to na pewno (już premierówka była spatchowana). Nie wiem czy CDP wpakowało
od razu wszystkie patche mp (bo skończył się już okres patchowania i ogólnie pracy nad grą)
na płytkę.
Tak czy inaczej Steam będzie chciał instalować całą grę, nieważne czy ona jest, czy jej nie
ma na dysku.

PS
Jeśli się mylę, to niech poprawi mnie ktoś, kto wie to lepiej.


Czyli że będę musiał CALA grę ściągać tak jakby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 14:00, dominik713 napisał:

Może za dużo wymagam...ale..czy nie mógł by ktoś wysłać na mail filmik z gry?Bo chciałbym zobaczyć,jak
wygląda walka,animacja itd... :>
Mój mail: dominik7134@o2.pl


Na youtubie możesz obejrzeć filmiki z gameplaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 14:00, dominik713 napisał:

Może za dużo wymagam...ale..czy nie mógł by ktoś wysłać na mail filmik z gry?Bo chciałbym zobaczyć,jak
wygląda walka,animacja itd... :>
Mój mail: dominik7134@o2.pl

Po co ci filmy na mail, sciągnij z netu albo najlepiej zagraj w demo.

BTW To dość nierozważne podawać swoje dane publicznie, pewnie teraz skrzynkę zaśmieci ci tona SPAM''u:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:W którym etapie gry można zdobyć jakiś lepszy miecz od Krótkiego Miecza? Bo jestem w 3 rozdziale,a dalej łażę z tym szajsem ;/
I gdzie można dla wojownika zdobyć jakiś pancerz w tych etapach gry?(od 1 - 3)Bo żadnego nie mam,wciąż od początku.
Aha,jeszcze jedno.Myślałem,że DM będzie lepiej chodził na moim sprzęcie... 1 gb ram,GeForce 6200,AMD Sempron 2600 +,a tnie się czasem i nie płynnie chodzi(zwłaszcza,jak jestem w jasnych obszarach) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:44, dominik713 napisał:

Mam pytanie:W którym etapie gry można zdobyć jakiś lepszy miecz od Krótkiego Miecza? Bo jestem
w 3 rozdziale,a dalej łażę z tym szajsem ;/
I gdzie można dla wojownika zdobyć jakiś pancerz w tych etapach gry?(od 1 - 3)Bo żadnego nie
mam,wciąż od początku.
Aha,jeszcze jedno.Myślałem,że DM będzie lepiej chodził na moim sprzęcie... 1 gb ram,GeForce
6200,AMD Sempron 2600 +,a tnie się czasem i nie płynnie chodzi(zwłaszcza,jak jestem w jasnych
obszarach) .


Zapomniałem dodać,że tnie się nawet bez AA i na rozdzielczości 800 x 600 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:44, dominik713 napisał:

Mam pytanie:W którym etapie gry można zdobyć jakiś lepszy miecz od Krótkiego Miecza? Bo jestem
w 3 rozdziale,a dalej łażę z tym szajsem ;/
I gdzie można dla wojownika zdobyć jakiś pancerz w tych etapach gry?(od 1 - 3)Bo żadnego nie
mam,wciąż od początku.
Aha,jeszcze jedno.Myślałem,że DM będzie lepiej chodził na moim sprzęcie... 1 gb ram,GeForce
6200,AMD Sempron 2600 +,a tnie się czasem i nie płynnie chodzi(zwłaszcza,jak jestem w jasnych
obszarach) .

Dopóki nie znajdzieszsię w kuźni(w okolicy zagrzybiałych jaskiń ) i tak sobie nie zrobisz, a potem znaleźć można dopiero na statku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...dziwne,podałem wcześniej sprzęt mój i teraz mi powiedzcie,czy on na 800x600 powinien cholernie klatkować i czasami się ciąć i często wysypywać się do Windy?Zdarzają się nawet samoczynne restarty kompa!Proszę ,pomóżcie,może mam coś z kompem,albo co..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same objawy jak kolega. Dzień był spokój, ale jak dzisiaj wyszedłem z jaskiń i gra się posypała, to nie wytrzymałem i odinstalowałem badziewie. Gra jest naprawdę okey, ale żebym na moim komputerze miał ciągłe zwisy i restarty komputera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam nic podobnego chłopaki nie miałem z grą więc wam nie doradze. Fajny byl rodział domek na drzewie czy jkoś tak. Gierka jest banalna przeszedłem w 2dni. Pod koniec gry polecam miecz czeluści piekielnych czy jakoś tak można go samemu wykuć, i tarcze ognia odbija pociski i jest niezniszczalna. naprawde polecam giere;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłem w szczecinie w empiku i szukałem ale nie mogłem znalesc Mrocznego Mesiasza a tyle czasu czekałem na TopSeller. A pozatym i tak bym se nie pogral bo mam kompa popsutego jak gram w coś co wymaga grafiki to komp sie restartuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:45, fajlozof napisał:

byłem w szczecinie w empiku i szukałem ale nie mogłem znalesc Mrocznego Mesiasza a tyle czasu
czekałem na TopSeller. A pozatym i tak bym se nie pogral bo mam kompa popsutego jak gram w
coś co wymaga grafiki to komp sie restartuje :(

...tak to by ci się system nie uruchomił...bo wszystko wymaga grafiki:)
Ale jeśli ci chodzi o akcelerację..to radzę wywalić obecne sterowniki karty graficznej i zainstalować najnowsze, oprócz tego zainstaluj nowy Direct X, 90% kłopotów z grami jest przez zaniedbania w tych 2 obszarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować