Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 20:01, dominik713 napisał:

A... to było do mnie,i do problemu z słabym chodzeniem tej gry...?

A co, widzisz gdzieś w poście swoją ksywkę, to była rada dla gościa widniejącego w cytacie, dla ciebi niestety nie ma żadnego komentarza, nie testowałem gry na takiej platformie jak twoja, od razu uruchamiałem na "kombajnie" i nie mialem zastrzeżeń, ale może ty też musisz coś porawić w systemie? Ale z takim kompem dziwie ci się, ze masz problemy przy rozdzielczości 800x600(zresztą to nie kwestia rozdzielczości bo to sprawa drugorzędna), chodzi o wydajność i bezproblemową pracę systemu, jak ci się winda sypie to nawet na Columbii będzie ci rwało:), a może w tle idzie ci za dużo programów...tylko ty możesz to zweryfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 11:35, dominik713 napisał:

Mam pytanie.Co trzeba zrobić,gdy już wsadzę Oko Dziewicy i to pierwsze,gdzie znajdę Duszę coś
tam?

Tylko po znalezieniu pierwszego klejnotu warto go wsadzic w slot na pająku, bo musi on otworzyć wrota by móc szukać dalej, a gdy znajdziesz kolejny klejnot to nie wracaj tylko eksploruj dalej, potem wrócisz ze wszystkimi i nie będziesz się gubił. A jeśli dobrze kojarzę to musisz dostać się do podtopionych pomieszczeń. Generalnie zawsze staraj się wszędzie dotrzeć i szukaj zawsze jakiegoś wyjścia z pomieszczenia(i nie zapominaj o łuku linowym). W tym przypadku trzeba zejść schodami na dół i przejść przez rumowisko(uwaga!ghul) i dalej jak zwykle wspiąć się po linie do pomieszczenia powyżej(uwaga!tuż przy sarkofagu jest pułapka ognista), gdzieś tam będzie dźwignia uruchamiająca wielkie wrota (poniżej tam gdzie łaził ghul)i tam trzeba wejść. A dalej zombie, zombie i jeszcze raz zombie:) Tak że generalnie radzę obijac toto z góry(łuk linowy się kłania) albo zaczaić się przy którejś pułapce(same na nią wejdą metodą najkrótszej ścieżki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 15:08, zadymek napisał:

/ciach/


To wszystko robiłem,wszedłem już tam,za te duże wrota,tam gdzie był ghull ale nic nie mogę znaleźć.A właśnie,apropos łuku linowego.Jakoś się tak przyzwyczaiłem i każdy element krajobrazu który jest z drewna to obwieszam tym i się wspinam... Niedawno odnalazłem ten miecz,który był właśnie po tych skłaach jak się idzie i tam był ghull.A mógłbyś objaśnić dokładniej tę drogę?Albo inaczej.Wiesz,skąd można wziąć za darmo poradnik(mam z Ts,tam nie było poradnika...) bo chcę to w końcu przejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 15:17, dominik713 napisał:

> /ciach/
(drugie ciach)

Wiesz, nie powinienem bo zepsuję ci zabawę, zresztą sam możesz znaleźć tego pełno w sieci(tyle, że po angielsku. Nikomu ta kwestia jak dotąd nie sprawiała problemu, wystaczy poszukać po levelu i słuchać co podpowiada Xana. Po prostu staraj się przeć dalej, jak znajdziesz kratę szukaj kołowrota(notabene w tym pomieszczeniu za wrotami powinien być jeden, a poniżej są właśnie podtopione podziemia), jak zaporę szukaj obejścia, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Jestem już w 8 rozdziale,wiem,że to za niedługo koniec.Chciałem więc wypróbować grę przez sieć.Dobra,wszystko się ściągnęło,wszystko ok.Włączam Dark Messiah Multiplayer i dołącza się do jedenngo z serwerów.Gra się wczytuje,ale zawsze,UWAGA,ZAWSZE,zwiesza się,gdy do końca paska załadowania jest 3 cm.O co chodzi?Może wiecie co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:32, player000 napisał:

czy jest gdzieś spis dodatkowych questów i sposobów na ich aktywację?? bo chciałem wszystkie
wykonać ale nie chce mi się ich w grze szukać:P

Jeśli chodzi o questy - gra nie jest liniowa, więc wszystkie poboczne zadania znajdziesz, jeśli będziesz zaglądał w każde miejsce. Nie ma obawy, że coś przeoczysz. Aktywacja questów sprowadza się do... znalezienia się w odpowiednim miejscu , więc i to nie jest problem:)
Chyba, że masz na myśli też wszystkie ukryte miejsca i sekrety. W takim wypadku radzę odwiedzić tą stronę - http://aeons.planetquake.gamespy.com/aeons-php/dark_messiah_faq.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:00, Tal441 napisał:

Więc moje pytanie jak zabić tą bestię :) Wpakowałem w niego 50 strzał i nic mu się nie stało.
Może jest jakiś inny sposób?

Moglbys sprecyzowac "ta" bestie? Nie wiem zbytnio o co ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:00, Tal441 napisał:

Więc moje pytanie jak zabić tą bestię :) Wpakowałem w niego 50 strzał i nic mu się nie stało.
Może jest jakiś inny sposób?

Pao-Kai w Stonehelm? Na murach jest balista. Cyklop? Wbij mu miecz w oko.
EDIT: Pao-Kai na wyspie? Wkurz go strzałami/fireballem, a potem przytrzaśnij mu łeb kratą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:23, Tal441 napisał:

O.. sorka sorka zapomniałem fotos zapodać

Więc jak szykuje się do ataku odwróć się, wbiegnij w przejście z którego wyszedłeś, a jak stwór wetknie łeb do środka, użyj dźwigni i zwolnij kraty prosto na jego kark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:25, Qbli napisał:

> O.. sorka sorka zapomniałem fotos zapodać
Więc jak szykuje się do ataku odwróć się, wbiegnij w przejście z którego wyszedłeś, a jak stwór
wetknie łeb do środka, użyj dźwigni i zwolnij kraty prosto na jego kark.


Dzięki podziałało :)

20071030223107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Zaciąłem się w pewnym momencie gry,ale... nie wiem jak wytłumaczyć to gdzie jestem!Więc,mógłby ktoś wysłać solucję na mój mail:dominik7134@o2.pl bo ja mam z TopSellera,a tam nie było poradnika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować