Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2007 o 19:09, Ubq napisał:

> Ja dopiero dzisiaj przeszedłem demko i muszę powiedzieć że jestem pod ogromnym wrażeniem
tej
> gry świetna grafika a szczególnie fizyka daje "czadu" w tej grze engin od HL2 pokazuje
pazurki
> gdyby nie wiedźmin to już pędził bym do sklepu po DM za 40 zł w TS :)
>
> Pozdrawiam!
Jakby to dziwnie nie zabrzmiało uwielbiam się bawić telekinezą można tutaj świetnie zobaczyć
działanie fizyki

...i dodatkowo wiele secretów(ukryte znajdźki) da się odsłonić tylko dzięki Telekinezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 19:17, zadymek napisał:

> > Ja dopiero dzisiaj przeszedłem demko i muszę powiedzieć że jestem pod ogromnym wrażeniem

> tej
> > gry świetna grafika a szczególnie fizyka daje "czadu" w tej grze engin od HL2 pokazuje

> pazurki
> > gdyby nie wiedźmin to już pędził bym do sklepu po DM za 40 zł w TS :)
> >
> > Pozdrawiam!
> Jakby to dziwnie nie zabrzmiało uwielbiam się bawić telekinezą można tutaj świetnie zobaczyć

> działanie fizyki
...i dodatkowo wiele secretów(ukryte znajdźki) da się odsłonić tylko dzięki Telekinezie...

... albo strzały z liną :) czasem lubię sobie włączyć kod na adrenalinę i dla zabawy rzucać goblinami w inne gobliny :) albo strzelać goblinom w pośladki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - z ilu rozdziałów składa się DMoM&M? Jestem w szóstym i nie chcę, żeby gra się skończyła za dwa-trzy rozdziały - jest wspaniała :). Dawno nie miałem takiej przyjemności z grania, jak po Dark Messiahu. A grafika wcale zła nie jest, no i chodzi płynnie na średnio-wysokich ustawieniach na moim marniutkim sprzęcie ;) ( Sempron 3000+ 1 GB RAM i GF7300 GT :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:03, ak.47 napisał:

Mam pytanie - z ilu rozdziałów składa się DMoM&M? Jestem w szóstym i nie chcę, żeby gra się
skończyła za dwa-trzy rozdziały - jest wspaniała :). Dawno nie miałem takiej przyjemności z
grania, jak po Dark Messiahu. A grafika wcale zła nie jest, no i chodzi płynnie na średnio-wysokich
ustawieniach na moim marniutkim sprzęcie ;) ( Sempron 3000+ 1 GB RAM i GF7300 GT :) ).

Jak masz grę to po prostu sprawdź w załączonym poradniuku, no chya, że masz TS''a takiemu powiem, że jest ich 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:14, zadymek napisał:

Jak masz grę to po prostu sprawdź w załączonym poradniuku, no chya, że masz TS''a takiemu powiem,
że jest ich 10.

Mam TS-a.
10?! mam nadzieję, że kolejne będą dłuższe niż miałem do tej pory..
Mała nieścisłość - jestem chyba w piątym, w każdym razie w tym z wyspą orków, czy jak jej tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:16, ak.47 napisał:

> Jak masz grę to po prostu sprawdź w załączonym poradniuku, no chya, że masz TS''a takiemu
powiem,
> że jest ich 10.
Mam TS-a.
10?! mam nadzieję, że kolejne będą dłuższe niż miałem do tej pory..
Mała nieścisłość - jestem chyba w piątym, w każdym razie w tym z wyspą orków, czy jak jej tam.

No to 5, bo 6 to świątynia czachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,mam takie pytanie... Czy w Dark Messiahu podczas rozgrywki potrzebne jest kółko w myszce? xD
Bo ja na razie nie mam możliwości zakupu nowej,a w tej,której używam kółeczko się zepsuło i nie wiem,czy przez to przyjemność z gry będzie mniejsza... I ile zajmuje przejście go?Na łatwym i średnim poziomie?Acha,jeszcze jedno.Czy gra w sieci polega tylko na walce w bitwach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:29, morthi napisał:

przydaje sie :) a tak bedziesz mial troche wiecej gimnastyki na klawiaturze ;) wiec grac sie
da bez problemu


No tak,ale w jakim stopniu?I do czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś mi odpowiedzieć, dlaczego instalując Dark Messiah''a z Top Sellera wyskakuje mi błąd CRC, że nie może odczytać plików? :/ Powiem tylko tyle, że płytka jest w stanie idealnym, rysek żadnych nie spostrzegłem... Może oddać do reklamacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:28, dominik713 napisał:

Witajcie,mam takie pytanie... Czy w Dark Messiahu podczas rozgrywki potrzebne jest kółko w
myszce? xD
Bo ja na razie nie mam możliwości zakupu nowej,a w tej,której używam kółeczko się zepsuło i
nie wiem,czy przez to przyjemność z gry będzie mniejsza... I ile zajmuje przejście go?Na łatwym
i średnim poziomie?Acha,jeszcze jedno.Czy gra w sieci polega tylko na walce w bitwach?

ujmę to tak, podczas walki musisz mieć pod ręką cios, blok i kopa, więc jak najbardziej trzeci przycisk ci się przyda(klawisz czy kółko wsio ryba, ja wolę klawisz bo kółko może "objeżdzać" pod palcem i uruchamiać nie ta akcję co trzeba).
A na łatwym poziomie trudności z 16 godzin ci wystarczy(a biegusiem nawet 10).
Z resztą poziomów trudności możesz się mordować nawet do świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:33, ZjemCieTak napisał:

Czy może ktoś mi odpowiedzieć, dlaczego instalując Dark Messiah''a z Top Sellera wyskakuje
mi błąd CRC, że nie może odczytać plików? :/ Powiem tylko tyle, że płytka jest w stanie idealnym,
rysek żadnych nie spostrzegłem... Może oddać do reklamacji?

Wyskakuje błąd odczytu z DVD z grą. A dlaczego? Nas nie pytaj, możemy conajwyżej sugerować odpowiedź, z takimi pytaniami do Pomocy CD Projekt''u.
A props sugestii, płytka może byc w stanie idealnym ale za odczyt odpowiada również twój napęd DVD, może on być walnięty, uszkodzony, zabrudzony. Używasz płyt czyszczących?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:37, zadymek napisał:

/ciach/



Hehehe.Nie chodzi o to,że mi kółko całkiem nie działa.Nie działa tylko jak się je kręci,ale gdy naciska to działa :)
A do czego potrzebne jest kręcenie kółkiem?Zmiany broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie używam płyt czyszczących, a napęd, trzeba przyznać, ma swoje lata :) Jeszcze jutro postaram się wpaść do kogokolwiek, by sprawdzić czy u niego hula jak należy, a jeżeli nie, to skontaktuje się z Pomocą ;) Dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:41, dominik713 napisał:

> /ciach/


Hehehe.Nie chodzi o to,że mi kółko całkiem nie działa.Nie działa tylko jak się je kręci,ale
gdy naciska to działa :)
A do czego potrzebne jest kręcenie kółkiem?Zmiany broni?

Do tego do czego sobie ustawisz, ważne, żeby mieć te 3 akcje pod ręką

PS To sie nawet lepiej składa, że z pokrętła zrobił ci się "przycisk", teraz nie ma co objeżdżać pod palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:30, dominik713 napisał:

No tak,ale w jakim stopniu?I do czego?

Kółkiem myszy przełączasz się między elementami menu podręcznego (można tam trzymać bronie, zwoje, mikstury itp.). Równocześnie takie same działanie mają przyciski 1-9 w górnej części klawiatury.
Dlatego brak kółka nie uniemożliwia rozgrywki, choć używanie jego jest całkiem wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:44, windows00 napisał:

> No tak,ale w jakim stopniu?I do czego?
Kółkiem myszy przełączasz się między elementami menu podręcznego (można tam trzymać bronie,
zwoje, mikstury itp.). Równocześnie takie same działanie mają przyciski 1-9 w górnej części
klawiatury.
Dlatego brak kółka nie uniemożliwia rozgrywki, choć używanie jego jest całkiem wygodne :)


Aha,czyli granie bez kółeczka będzie całkiem znośne.Wielkie dzięki.A jeszcze apropos do mojego pytania:Czy gra w sieci polega tylko na walce w bitwach?I czy byłby ktoś chętny zagrać?I: czy tutaj też są jakieś klany itd.Jeszcze jedno:Wielu graczy gra w sieci i czy jest dużo Polaków?(Trochę tych pytań jest.. :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:44, windows00 napisał:

> No tak,ale w jakim stopniu?I do czego?
Kółkiem myszy przełączasz się między elementami menu podręcznego (można tam trzymać bronie,
zwoje, mikstury itp.). Równocześnie takie same działanie mają przyciski 1-9 w górnej części
klawiatury.
Dlatego brak kółka nie uniemożliwia rozgrywki, choć używanie jego jest całkiem wygodne :)

Ale sam chyba przyznasz, że w jak w krytycznym momencie zamiast kopa (kliknięcie kółkiem) zaczniesz szperać po pasku(krecenie kółkiem) to może być niewesoło. Osobiście jeszcze nie spotkałem myszki, której kółeczko choć raz by mi nie objechało podczas naciskania(może jakieś paściochy mi się trafiły).
Najgrsze jest, że myszy 3 klawiszowe odeszły już do lamusa, teraz wszystkie mają te wredne rolki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:48, zadymek napisał:

Ale sam chyba przyznasz, że w jak w krytycznym momencie zamiast kopa (kliknięcie kółkiem) zaczniesz
szperać po pasku(krecenie kółkiem) to może być niewesoło.

...nie? ;D
Ja kopałem przyciskiem "f". Dla mnie było to bardzo wygodne i odpadał problem obsuwania kółka :)

Dnia 23.10.2007 o 20:48, zadymek napisał:

Najgrsze jest, że myszy 3 klawiszowe odeszły już do lamusa, teraz wszystkie mają te wredne
rolki:(

Teraz są myszki 8-przyciskowe :P:P

dominik713
Na pewno jest tryb krucjaty (innych trybów nie pamiętam, ale pewnie jest DM i CTF). Gracze mają pięć aren. Zaczynają na środkowej, a krańcowe mapy to siedziby ludzi i nieumarłych. Celem graczy jest podbicie wrogiej cytadeli. Tak więc rozgrywa się minimalnie 3 mapy (startowa, bliższa jednej cytadeli i w końcu cytadela).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować