Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt sponsorem meczu Wisły Kraków w pucharze UEFA – rozwiązanie konkursu

77 postów w tym temacie

Spayki

Niestety, wszystkie polskie drużyny zakończyły już swój udział w tegorocznych europejskich zmaganiach. Ostatnia z nich, Wisła Kraków, nie sprostała Feyenoordowi Rotterdam. Na osłodę zostaje nam ogłosić wyniku zorganizowanego przy tej okazji konkursu.

Przeczytaj cały tekst "CD Projekt sponsorem meczu Wisły Kraków w pucharze UEFA – rozwiązanie konkursu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, tak to jest, jak sie jest patriota i obstawia za polskimi zespolami... Trzeba pamietac - zawsze przegrywamy ;p A liczylem na Wisle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, Skromny, yyy, Szczurze (w Divine Divinity Vermin Lord oznaczał Szczurzego Władcę :P )!

Gofer31-ja bym uważał z tymi fokami... Te morsy bywają zazdrosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:22, KrzysiekP napisał:

Noo... gratuluje wszystkim wytypowania wyniku (ja postawiłem na remis :( ) Ja za to czekam
na wyniki konkursu z projektowaniem koszulek :)


Spokojnie, spokojnie. Koszulki przeszły już pierwszą selekcję, wkrótce ostateczna, a zaraz potem wyniki. Na pewno przed świętami. Zapewniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem optymistą i postawiłem 2:1 dla Wisły i jak widać nie wyszło, a to peszek!!! Brałem udział już w tylu konkursach na gram.pl i jeszcze nic nie wygrałem!!! :(
PS: Zwycięscą gratuluję trafnych... strzałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super !!! W końcu wygrałem coś na gram.pl :) No nie powiem, ładny prezent na święta mi zrobiliście, ciekawe tylko czy zdąży przesyłka przed świętami? Poczta, czy kurier?

pozdrawiam Gramowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:28, Spayki PL napisał:

> Noo... gratuluje wszystkim wytypowania wyniku (ja postawiłem na remis :( ) Ja za to czekam

> na wyniki konkursu z projektowaniem koszulek :)

Spokojnie, spokojnie. Koszulki przeszły już pierwszą selekcję, wkrótce ostateczna, a zaraz
potem wyniki. Na pewno przed świętami. Zapewniam :)

wiem że to pytanie nie na temat , ale kiedy zostanie rozwiązany konkurs
The Settlers 10-lecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców. Ja jednak przeceniłem Wisłę... Bardzo przeceniłem ;) ... No, ale życie toczy się dalej, zaraz znów będzie pewnie jakiś konkurs :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:53, Lak5 napisał:

wiem że to pytanie nie na temat , ale kiedy zostanie rozwiązany konkurs
The Settlers 10-lecie ??


Wkrótce. Cierpliwości :) Nic w przyrodzie nie ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować