Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Lara Croft: Tomb Raider - Anniversary - Temat Ogólny

377 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 18:58, Misquamaqus napisał:

tam jest potrzebny taki maly trybik, ktorego nie moge znalesc (dwa juz zamontowalem)...moze
ktos wie gdzie jest ten trybik ?


Jeden jest na samym początku (tego pewnie masz), drugi zdobywasz po walce z T-rexem, trzeci jest na końcu jaskiń, za wiszącym mostem. Dostaniesz się tam idąc wzdłuż rzeki kończącej się właśnie wodospadem, przy którym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz udać się w kierunku do tyłu niż teraz stoisz i tam pod kamieniem (uwaga na misia) i potem na górę i skacz po szczytach pali a potem już prosta droga i się nie powinieneś zgubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś z Was może mi powiedzieć, jak się dostać do podwodnej jaskini zagrodzonej kratami na poziomie 3? Znalazłem mechanizm uruchamiający kraty, jednak nie potrafię wpłyną w tą podwodną jaskinię. Nur wody ściąga mnie do wodospadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:41, Ujemny napisał:

Witam,

Czy ktoś z Was może mi powiedzieć, jak się dostać do podwodnej jaskini zagrodzonej kratami
na poziomie 3? Znalazłem mechanizm uruchamiający kraty, jednak nie potrafię wpłyną w tą podwodną
jaskinię. Nur wody ściąga mnie do wodospadu.


A założyłeś już wszystkie 3 zębatki i zamknąłeś wodospad? Jak nie to zrób to i wtedy udaj się do jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic....bede sie musial cofnac o plansze i zalozyc te zebatki wszystkie bo w tej grze sa kompletnie niezrozumiale save dla mnie....a trzeciej zebatki nie zalozylem bo od razu poszedlem przez te pale i samo mnie zasavovalo....hyhy.....pistoletem to se moge komary wystrzelac bo t-rexa jakos sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T-Rex jest prosty... musisz zaraz po zrobieniu uniku dokładnie przycelować w jego łeb. Jeśli strzelisz idealnie to odejmiesz mu gdzieś 1/5 życia ;) A tak to strzelaj cały czas normalnie w jego łeb. Przeszedłem skubańca za pierwszym razem, także nie powinien sprawić Ci problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misquamaqus
Mam jedynie 128 KB/s więc o grze z kimkolwiek mogę tylko pomarzyć.

Marcincinek15
Dinozaur mocno zniechęcił mnie do dalszej rozgrywki. Nigdy nie potrafiłem pojąć dlaczego tworzy się gry z zasady łatwe/przyjemne, i osadza się w "ekstremalnych bossów". Poziom trudności powinien być liniowy (w górę), a nie interwałowy przy czym skok następuję raz na 1g gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ślepa kura ze mnie.
Dopiero teraz zauważyłem, że na paszy znajdują się trzy "pułapki" w które może wpaść dinozaur. To zdecydowanie ułatwia rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalatwilem dziada (t-rexa) normalnie...po jakiejs poltora godzinie :)....czailem sie za nim i jak mnie chcial zdzielic ogonem to sie schylalem tak dlugo az poszedl do piachu.....strasznie trudna gra.

20070625212707

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha...dzieki za porady i wsparcie.....teraz jestem w nastepnej planszy a "Lara" jest umazana jak flejciuszek....

"Ujemny"...mnie nie chodzilo o gre w sieci tylko ewentualna pomoc (wzajemna) poprzez GG.

20070625213845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W drodze do "areny dinozaura" napotkać można na artefakt. Jak go zdobyć? Na pierwszy rzut oka sprawa jest banalna, wystarczy wisząc na rogu skalnej konstrukcji - z niej wyskoczył niedźwiedź - przejść do miejsca z którego można tam doskoczyć. Problem w tym, ze główna bohaterka nie może wykonać takiego ruchu. Blokuje ją "niewidzialna" przeszkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:43, Misquamaqus napisał:

Znowu sie zaplatalem.....wyglada na to, ze trzeba ta wajche przelaczyc :)...tylko jak ?


Po prostu skocz na wajchę, Lara się jej złapie jak skalnej półki. Trochę prób i błędów nie zaszkodzi (szkoda tylko, że nie ma Piasków Czasu) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem też rozwiązałem. Trzeba było w odpowiednim miejscu wskoczyć na drewniany dach i zjeżdżając na dół wyskoczyć. Takim sposobem zebrałem wszystkie relikwie i artefakt. Czas na poziom 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować