Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Lara Croft: Tomb Raider - Anniversary - Temat Ogólny

377 postów w tym temacie

Ja cały czas siedzę w Egipcie. Te pantery-mumie mnie dobiły... ale dzisiaj włączę grę po 5-dniowej przerwie (do Stalkera też trzeba wrócić) i pójdę dalej. W sumie gierka nie jest trudna, medipacków jest akurat (tylko w TR używam słowa medipack, wszędzie indziej są stimpaki z Fallouta - nawet jeśli to mikstura lecząca w Morrowind :D), a zwierzątka łatwo się pacyfikuje. Ale zanim zajrzałem do instrukcji, nie miałem pojęcia o tym bullet-time i pojedynki były dłuższe. Ale od walki z T-Rexem rzadko kiedy coś zdąży mnie dziabnąć :)
Aha - z tymi centaurami w Grecji moim zdaniem przekombinowali, poszukajcie na nich sposobu w solucjach (jeżeli sami nie wykombinujecie, oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Cezarekg"...niestety do Ciebie mi jeszcze brakuje :),

Znowu blokada....chodze w kolko...prad traktuje sliczna "Lare" a ja nie umiem jej pomoc :(....moze jakas drobniutka wskazowka ?.

20070626143037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wyczucie rytmu, to odliczaj do kolejnego wyładowania. Skacz na wystające bloki starając się być w powietrzu, kiedy prąd uderza w posadzkę. Jak już skoczysz na wszystkie, krata powinna się opuścić. Potem skrzynie rozwalaj młotem i ustawiaj figury we wgłębieniach.
Prawdziwą zabawę będziesz miał u Damoklesa =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 15:32, marcincinek15 napisał:

Skoro jesteś już w Egipcie to ile masz % gry jeśli można wiedzieć ?

Nie wiem, nie patrzyłem, a teraz nie siedzę przy swoim kompie. Ale chyba coś koło połowy, skoro są 4 levele? Za to nie zbieram artefaktów, więc może mniej. Ale przy następnym podejściu skończę na 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 15:26, Qbli napisał:

Jak masz wyczucie rytmu, to odliczaj do kolejnego wyładowania. Skacz na wystające bloki starając
się być w powietrzu, kiedy prąd uderza w posadzkę. Jak już skoczysz na wszystkie, krata powinna
się opuścić. Potem skrzynie rozwalaj młotem i ustawiaj figury we wgłębieniach.
Prawdziwą zabawę będziesz miał u Damoklesa =)


Dzieki za podpowiedz...a co do Damoklesa to fakt....tyle sie nie nawkurzalem dawno (skok ze sciany i wyrzut linki i od razu skok w tyl i lewo na filar)....juz myslalem, ze cos poknocilem, ale w koncu sie udalo. Od mieczy to z 20 razy zginalem. Teraz jestem tutaj, ale na razie przerwa bo mi oczy pekna :):).
Jak na razie 10/10 :):):).

20070626173313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 15:26, Qbli napisał:

Jak masz wyczucie rytmu, to odliczaj do kolejnego wyładowania. Skacz na wystające bloki starając
się być w powietrzu, kiedy prąd uderza w posadzkę. Jak już skoczysz na wszystkie, krata powinna
się opuścić. Potem skrzynie rozwalaj młotem i ustawiaj figury we wgłębieniach.
Prawdziwą zabawę będziesz miał u Damoklesa =)


Zagadka polega na:
Prąd uderza tylko w ruchome "kafelki" będące w górnej fazie ruchu. Spokojnie można poruszać się po "kafelkach" będących w dolnej fazie ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak dobrze nam idzie, to może ktoś mi powie, co zrobić tu (screen #1)?
A tutaj macie mój outfit w pełnej krasie (screen #2) :P
Też byście się mogli pochwalić modami ;)

20070626195540

20070626195552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:25, Misquamaqus napisał:

Oooo...."Ujemny" sie pokazał :):):)....daleko jesteś ?....
Coś mi sie wydaje, że tutaj będą problemy.


Jestem w Pałacu Midasa (Grecja), jak dotąd zebrałem wszystkie artefakty, i relikwie - 40% gry. Jedynie co mi brakuję to "karabinu" - tak przynajmniej mi się wydaję, gdyż co chwilę napotykam naboje do tej broni.

Może wiecie, gdzie znajduje się owa broń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie zdobywa się jej jak poprzednie ("dostaje" od kogoś)? Poza tym to chyba pistolety maszynowe a nie karabin (tak jest w instrukcji)
Ja teraz nie mogę sobie poradzić z pułapką 3 słupy + ostrza + dwa kamienie służące do zgniatania archeologów.
Inna droga prowadzi donikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 00:01, Misquamaqus napisał:

A ja zaraz dostane mlodych....te centaury mnie wykanczaja jak chca:

Jak jeden się na ciebie gapi, schowaj broń i odwróć się. Jak drugi szarżuje to walnij mu headshota, a jak go "przymuli" wyszarpnij tarczę hakiem. Potem jak będą się na ciebie gapić podnieś tarczę i na nich, i strzelaj do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem juz takie cos, ze jeden z nich stal w bezruchu a drugi gonil wokol nas....ja w tym czasie nie strzelalem bo odrazu sie budzil i znowu we dwoch biegali. Problem w tym, ze ja mu nic nie moge zrobic....ani tarczy wziasc ani nic innego...on se stoi a ja jak idiota kombinuje i nic :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, aż jeden z centaurów zacznie na ciebie szarżować. W ostatniej chwili wciśnij Shift+Lewy/Prawy, poczekaj, aż główna bohaterka wyceluje w głowę przeciwnika. Strzel. Następnie musisz wcisnąć Q, i pod razu E - chwycenie i wytrącenie tarczy.

To samo powtórz z drugim centaurem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tuż po załadowaniu zapisu gry - początek Egiptu - gra mi się zawiesza. Nie dzieje się kompletnie nic ;/

Jak dotąd 53% gry - pełna kolekcja artefaktów. Warto je zbierać, gdyż czekają na nas ciekawe bonusy. Efektownie wygląda porównanie pierwszej części przygód panny archeolog z aktualną szatą graficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować