Zaloguj się, aby obserwować  
Uther1

Jaki jest stosunek Waszych rodziców do komputera?

163 postów w tym temacie

Moi rodzice masowo korzystaja z kompa do tego stopnia ze kazde z nas (rodzenstwa) ma własnego kompa a rodzice oddzielnego... Korzysta zwłaszcza mama (!!!) która ciagle pracuje na Photoshopie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie może być.Matka w Anglii.Ojciec wchodzi tylko do neta chociaż prawie zawsze kiedy jest w necie mówi do mnie tak: Jasiek bo coś nie chce się włączyć itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata bardzo często korzysta z komputera, kiedyś jeszcze jak mieszkałem w bloku i komp stał w moim pokoju to zdażało mi się obudzić w środku nocy, a tam tata ciśnie w FM 2005. Zresztą dalej w niego gra, ale bardziej umiarkowanie. Z internetu też korzysta, co niestety mnie ogranicza, bo internet mam tylko na jednym kompie. A mama nie da się przekonać. Kiedyś (jakieś 4-5 lat temu) uczyłem ją grać. W grze jeździło się pingwinem. To było tux cośtam. Tux Racer chyba. Mama tak się wczuła (serio!), że wcisnęła szczałkę na stałe;-) A żeby było śmieszniej to szczałkę w lewo. Zazwyczaj się chyba gaz wciska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata korzysta z komputera ale głownie siedzi w internecie albo Excelu(praca). Moja mama często surfuje. Teraz jest problem nowego komputera(mój stary złom ma 5 lat), a rodzice:"Po co Ci ten komputer? Będziesz tylko siedział i grał w te głupoty." Oto stosunek moich rodziców do komputera, a w zasadzie do gier. Mam nadzieje, że się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 12:52, mortiz napisał:

Ja ma totalni przesrane mój ojciec gra maniakalnie w diablo 2 lod i czasami nie mam dostępu
do kompa a jak się mamuśka dorwie do pasjansa albo do soritale to jóż mogę zapomnieć
o kompie ;-(

Na jakim konfigu?
Mam starey, nieużywany już komputer (mam nowszy i całkiem nowy) z Celeronem 800 i GF 5200, moze bym Twojemu tacie sprezentował? Do Diablo II wystarczy - sam na tym komputerze kiedyś w Diablo II grałem. Gorzej z monitorem, monitor 15" i się sypie... ale jeśli mieszkasz w Warszawie, no to mógłbym się poświęcić i podrzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kazde ma swoj laptop na ktorym pracuje wiec mi kompa stacjonarnego do gier nie ruszaja :) kiedys sie mocno wkurzali jezeli chodzi o gry , ale ostatnio mam niezle wyniki w szkole i ogolnie udowodnilem im ze umiem oddzielic czas na kompa od nauki i praktycznie zakceptowali dlugie siedzenie przy kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama średnio się zna i prawie nie potrzebuje, a za to tata to inna sprawa bo tak z godzinę albo dwie, ja sobie mniej pogram przez niego. Kiedyś jak miał mniej pracy to grał w jakieś tam gry..z tego co pamiętam to Painkiller i MoH jakiś :) Ale ogólnie nic do niego nie mają, tylko twierdzą, że jak usiądę do kompa do się nie da mnie od niego odciągnąć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu z komputera korzystam tylko ja, siostra i... tata. Jednak nie gra w gry czy coś. On nawet nie bardzo umie się obsługiwać, ale wie jedno: jak włączyć ALLEGRO.PL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice tylko mają dwie wymówki żebym tyle nie grał, albo ze chcą zagrać, albo żebym się pouczył, ale i tak się nie uczę bo jak się uczę to mam gorsze oceny ;] więc raczej pozwalają, a sami grają, ale w pasjansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że na studia wyjechałem bo u mnie w domu teraz jest bitwa o choćby pół godzinki przy kompie. Matka codziennie na Naszej Klasie siedzi, gra na kurniku, czyta wszystkie lokalne serwisy informacyjne i co chwila sprawdza poczte. Ojciec siedzi na Allegro i wyszukuje kolejne stare książki do swojej kolekcji, a jak skończy to spędza długi czas na korespondencję mailową i liczne przelewy do sprzedających na Allegro. Jeszcze niedawno grał po 3 godziny dziennie na jednej grze logicznej ("Eggsucker" - takie niszczenie kulek) ale na szczęście w pracy sobie to zainstalował i teraz jest spokój.
Co ciekawe rodzice byli kiedyś do PCta bardzo negatywnie nastawieni, dopóki nie podłączyliśmy neta (jeszcze ciekawsze jest to że ojciec był hardcorowym graczem na Atari - a PCta długo nie mógł polubić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok temu mialem problem moja mataks iedziala na moim kompie na gg itp. za kazdym razem jak wracalem do domu nie moglem sie doprosic jej o opuszczenie mojego pokoju. w koncu sie wkur...ilem i kupuilem jej/sobie laptopa i teraz mam spokoj reszta domu siedzi na laptopie a mojego sprzetu nikt nie tyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh jak ja mam fajnie a raczej od zawsze miałem w tych sprawach. Moja mama nigdy praktycznie przy moim kompie nie siedziała. Może czasami raz na 100 lat sobie wejdzie na net żeby poczytać plotki albo po prosie mnie o coś żebym jej znalazł coś w internecie, przeważnie są to informacje dotyczące różnych przenajróżnistych rzeczy. Nigdy nie paliło ją do tego. Ostatnio mi mówi że za mało jej pokazuje i takie tam ale i tak ona na to czasu nie ma i nie będzie miała.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojciec sądzi, że to głupie (bo on nie potrafi zaakceptować nowoczesnych rozrywek) a matka czasem na mnie nakrzyczy, ze długo siedzę... przyłazi, chrząka itd. i mnie doprowadza do szału... a sama przesiaduje po 3 godziny na naszej klasie i nawet gdy wyjeżdżaliśmy z samego rana do Wrocka to ona musiała odpowiedzieć na maila od koleżanki, bo ktoś nowy się do ich klasy dopisał!! a gdybym ja chciał coś skrobnąć na gramsajcie to by była awantura!

a ich stosunek do kupienia nowego kompa?? "co?! pewnie do gierek"... no pewnie... ja wydałem kasę na Wiedźmina, Assassin''s Creed to chciałbym pograć, a kompa mi obiecują a gdy już jest tak blisko to i tak w ostatniej chwili rezygnują... ale teraz chyba będzie w końcu inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować