Zaloguj się, aby obserwować  
Uther1

Jaki jest stosunek Waszych rodziców do komputera?

163 postów w tym temacie

Ja ma totalni przesrane mój ojciec gra maniakalnie w diablo 2 lod i czasami nie mam dostępu do kompa a jak się mamuśka dorwie do pasjansa albo do soritale to jóż mogę zapomnieć o kompie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie.Ojciec gra w Gothica2 już chyba z 17 raz.Jak ja siąde przy kompie,a najczęściej mam czas tylko póznym wieczorem to mama się wkurza ,że hałasuje w nocy i wykręca korki.Przerąbane naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 12:50, Madt napisał:

A dla mojej mamy komp to czarna magia - tata czasami wejdzie na neta, ale zaraz go zganiam
:)


U mnie sytuacja jest prawie identyczna ;) Tata czasem sobie zagra w DSJta, a i pasjansikiem niepogardzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja mam inaczej bo tata zna sie na kompie ale grac to dla nie go black magic a mama to sie wkuza ze cały dzien gram na konpie a tak to popyla w pasjansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie mama gra w Scrabble na internecie, oprócz tego też pracuje na komputerze [różne wykresy, prace, artykuły itp.], zaś tata gra również w Scrabble, w szachy, literaki, czasem jakieś warcaby, niekiedy gra w Pinballa [to dla niego wgrałem ~~5 pinballi, w końcu trafiłem na starego, dobrego pinballa, wg mnie nawet najlepszego, tata też podobnie myśli] i w Ballance, które ostatnio zainstalowałem, po zakupie CD-A. Gra fajna, czasem trochę trudna, ale ogólnie to mam ubaw po pachy, jak tata ginie na jakiejś prostackiej przeszkodzie, całkiem niechcący;D A w Deluxe Ski Jumping też grał, ale to były dawne czasy... Ogólnie, to sporo grają/pracują przy komputerze, ale dla siebie też czas znajdę;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzice nie umieją (dzięki Bogu!) obsługiwać komputera. Nie są też nastawieni pesymistycznie do tej maszyny. Już się przyzwyczaili, że potrafię cały dzień spędzić przy kompie. Ale jak kupuję jakieś gry to potrafią jeszcze czasami kręcić nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 16:10, Larry Laffer napisał:

"Dziewczyne byś sobie znalazł! A nie siedzisz przy tym komputerze i oglądasz te głopoty. Te
gry głupie" ;)

To tak samo jak u mnie!Dobrze wiedzieć że tylko nie ja mam takie problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 16:25, Grushmar napisał:

> "Dziewczyne byś sobie znalazł! A nie siedzisz przy tym komputerze i oglądasz te głopoty.
Te
> gry głupie" ;)
To tak samo jak u mnie!Dobrze wiedzieć że tylko nie ja mam takie problemy...

Też tak mam ale starsza mi tego nie wypomina chociaż i tak sie czepia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam prawie podobnie jak wy tylko z drobnym wyjątkiem
1. moja mama tylko chodzi na allegro ale jak powiem żeby mnie wpuściła to mnie wpuści ;)
2. ale za to z mim ojcem jest przekichane on wy za tomógł by całą dobre siedzieć na allegro a pomonocy jak wszyscy spią to filmy xxx oglądać. a tak to przy kompie moge siedzieć tylko piątek sobota i niedziela bo mój tatuś stwierdził że za długo siedze przy kompie i założył mi hasło na kompa :(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama wchodzi tylko na neta i czyta sobie jakieś tam bzdury, ale jak powiem żeby mi zeszła do schodzi :D. Gorzej natomiast z Ojcem, bo jak ten sie przyssie do Gothica czy jakiejś innej gry to od kompa czasem nie odchodzi całymi dnaiami :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak matka wraca z roboty(ING Bang Śląski ta-da-da)to odrazu krzyk"Mateusz ty cały czas na tym zas*anym kompóterze siedzisz,ty byś sie za nauke zabrał i na tym cały forum nie siedział"i takie texty codziennie oprócz weekendów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie Mama pracuje tylko w Writerze. Kiedyś grała w Queka III, stare, dobre czasy :-). Tata jest graczem-amatorem. Gra głównie w strategie. Mama teraz jest zawsze przeciwko wirtualnej rozrywce. Dobrze że tatuś mnie wspomoga, chciaż zajmuje także kompa :-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starszy zepsuł sobie oczy na starych CRT i teraz ma urazę do PeCtów. Wciąż gada, że jestem uzależniony i nakłada różne zakazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować