Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2007 o 17:21, Miśkov napisał:

Jakoś mi się tak fallout''owo zrobiło jak przeglądałem tą strone ;)


Tak, i ta muzyczka w tle...hmmm...gdzieś już to słyszałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nazwiązaniu do ekwipunku każdego Stalkera - powiększenie gorzałki i zagrychy. :)
Do tego diabelski młyn w realu i w wersji komputerowej. Jak znajdę inne "porównania" to wrzucę.

A do premiery zostało 12 dni 21 godzin 13 minut i 23 sekundy. :)

20070310024116

20070310024129

20070310024247

20070310024409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, "strefa" w puszce?

"Tylko dziś możesz kupić i stworzyć swoją własną "strefę"! Z promieniowaniem, anomaliami, potworami itd! Wystarczy otworzyć puszkę i voila! Batteries not included" ;)

Przeglądałem tematy o grze, ale nie znalazłem, żeby CDP coś o EK pisało... Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 08:37, Arclight napisał:

Przeglądałem tematy o grze, ale nie znalazłem, żeby CDP coś o EK pisało... Szkoda.

W czwartek migem mi napisał, że w piątek ma być potwierdzenie wersji EK i coś napisze "w swoim" temacie, ale nie napisał i newsa też żadnego nie ma. :(

Koleje fotki z gry i realu w podobnych ujęciach.

20070310135417

20070310135432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 13:55, Vormulac napisał:

> Przeglądałem tematy o grze, ale nie znalazłem, żeby CDP coś o EK pisało... Szkoda.
W czwartek migem mi napisał, że w piątek ma być potwierdzenie wersji EK i coś napisze "w swoim"
temacie, ale nie napisał i newsa też żadnego nie ma. :(

Koleje fotki z gry i realu w podobnych ujęciach.

Pozostaje czekać... fajnie te fotki... masz więcej? A ten ostatni obrazek to czyżby to była sama elektrownia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grałem w S.T.A.L.K.E.R.''a, a dokładniej to w STALKER''a-2D (fotka nr 1). :D
Pamięta ktoś serię Alien Breed od Team17? Jak tak to mamy tu doczynienia z podobną gierką. Jak nie graliście nigdy to żałujcie - jedna z lepszych gier akcji z lat 90.
Macie tu linka do tej gierki (zajmuje ~6MB) i jest darmowa (twórcą jest Painkiller).A pobieramy ją z tego oto linka:
http://stalker.megahry.eu/download/hry/STALKER2D.rar

Do tego dołączam jeszcze screen''a z anomalią pogodową (fotka nr 2).

Kiedyś dawałem karnację do Windows Media Player to teraz skórki do WinAmp''a (fotka nr 3, linki kolejno od lewej).
http://stalker.megahry.eu/download/rozne/Skin2.zip
http://stalker.megahry.eu/download/rozne/Skin1.zip
http://stalker.megahry.eu/download/rozne/Skin3.zip

i kilka gierek flash (oczywiście w klimacie S.T.A.L.K.E.R.''a, każda ~2MB):
a) SNIPER SHOWDOWN 2.0
http://stalker.megahry.eu/download/hry/sniper.exe

b) SURVIVOR
http://stalker.megahry.eu/download/hry/survivor.exe

c) SURVIVOR 2
http://stalker.megahry.eu/download/hry/survivor2.exe

d) ARTEFACT HUNTER
http://stalker.megahry.eu/download/hry/artefact_hunter.exe

patrYX93 ----->
To nie takie łatwe... Ale jak coś znowu znajdę to wrzucę.

20070310170518

20070310170541

20070310170630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 17:09, Vormulac napisał:

Do tego dołączam jeszcze screen''a z anomalią pogodową (fotka nr 2).


A nie jest to przypadkiem zapowiedź wtórnej explozji? Ma być w grze takie zjawisko - wszystko dookoła cichnie, zwierzęta zaczynają się chować i wtedy trzeba szybko znaleść sobie kryjówkę, aby fala uderzeniowa nas nie zabiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 21:02, KannX napisał:

A nie jest to przypadkiem zapowiedź wtórnej explozji? Ma być w grze takie zjawisko - wszystko
dookoła cichnie, zwierzęta zaczynają się chować i wtedy trzeba szybko znaleść sobie kryjówkę,
aby fala uderzeniowa nas nie zabiła.

A wiesz, że to możliwe. Kurde nie znam czeskiego a po takiemu tam pisało. Było jeszcze na rosyjskiej stronie ale tam to już kompletnie nic nie kumam. Ale zawsze jakieś małe powiązanie można zastosować...:) Poza tym to ta gorzałka stalkerowa tak na mnie podziałała, że nie wiedziałem co piszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 21:09, Vormulac napisał:

> A nie jest to przypadkiem zapowiedź wtórnej explozji? Ma być w grze takie zjawisko - wszystko

> dookoła cichnie, zwierzęta zaczynają się chować i wtedy trzeba szybko znaleść sobie kryjówkę,

> aby fala uderzeniowa nas nie zabiła.
A wiesz, że to możliwe. Kurde nie znam czeskiego a po takiemu tam pisało. Było jeszcze na rosyjskiej
stronie ale tam to już kompletnie nic nie kumam. Ale zawsze jakieś małe powiązanie można zastosować...:)
Poza tym to ta gorzałka stalkerowa tak na mnie podziałała, że nie wiedziałem co piszę. :)

Podasz link? Może ja coś skapnę bo się uczę 4 klasy już ;) Zawsze coś prawda? A czeskiego to już w ogóle nie czaje więc tylko Russian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 21:47, patrYX93 napisał:

Podasz link? Może ja coś skapnę bo się uczę 4 klasy już ;) Zawsze coś prawda? A czeskiego to
już w ogóle nie czaje więc tylko Russian ;)

Mały problem, miałem w międzyczasie czyszczenie kompa ze śmieci i nie mam tego w historii. Ale znalazłem za to nazwę angielską - BLOWOUT - wszystko już jest jasne.
A w nagrodę za dobre chęci masz tu plakat S.T.A.L.K.E.R.''a do wydrukowania w formacie A1 (594x841 mm) - przynajmniej tak pisze. :) W pliku jest folder z programem do wydruku i zdjęciem .jpg. Nie korzystałem bo nie mam obecnie drukarki ale raczej bezproblemowo to pójdzie (no chyba, że drukarka nie jest kolorowa :D).

Link do plakatu:
http://stalker.onlinewelten.com/misc.php?action=downloadfile&id=64&sechash=1f2e8a58e8a70ca50e8fdf1e644d8694

Może link być za długi, więc zrób kopiuj/wklej. :)
A plakat wygląda tak jak na fotce poniżej.
Ciekawe czy w sklepie gram.pl będą jakieś gadżety dostępne w klimacie tej gry...

20070310223405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś podobnego powinno zostać wydane w EK STALKERa... jakaś maska typu pegaz czy inny bajer (może jakieś pismo z tamtego okresu, czy inny gadżet). Niestety mi się tusz skończył do drukarki... ach, na pewno dołączą do jakiegoś pisemka :P. Ogólnie uwielbiam czytać różne Rosyjskie "kwiatki". Np "zarzygałka" to po Polsku nic innego jak "zapałka" . Nie będę nawet mówił jak jest rozpalać ogień ;) . JA osobiście czekam na EK, bo ramu sobie kupuje (wreszcie 1 Gb będzie :)) i będę grał... jak pójdzie mi of course.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się nakręciłem na tę grę! Pomyśleć, że każda dziura w ziemi może być wejściem do jakichś podziemnych struktur z niewiadomym w środku :) No i kompletny brak skryptów - "zwierzaki" i stalkerzy zawsze będą inaczej rozmieszczeni przy ponownym przechodzeniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 23:00, KannX napisał:

Nieźle się nakręciłem na tę grę! Pomyśleć, że każda dziura w ziemi może być wejściem do jakichś
podziemnych struktur z niewiadomym w środku :) No i kompletny brak skryptów - "zwierzaki" i
stalkerzy zawsze będą inaczej rozmieszczeni przy ponownym przechodzeniu gry.



Po części właśnie przez to gra może okazać się trudna... jeśli przeciwnicy chodzą bez opieki żadnego skrypta, to wyobraziłem sobie taką sytuacje, że w początkowych terenach gry może pojawić się jakiś potężny potwór, albo pokaźna grupka wściekłych potworasów... Chyba, że teren naszego działania zostanie podzielony na sektory, przez które nie mogą przechodzić zwierzaczki. Tak na prawde to nie wiem, to są tylko moje przemyślunki... Wiem jedno, gierka jest wymagająca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 23:28, ImRo Nixon napisał:

>(...)



No jesli na początku takiego jakiegos lepszego potwora spotkasz to trzeba uciekac;p.I to jest wlasnie fajne,w innych podobnych grach jak nasza postac dopiero będzie wysoko skillowa wtedy jakies lepsze potwory sie pojawiaja a tu nigdy niewiadomo co ci zza rogu wyskoczy,tak jak w zyciu;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 14:12, trolik93 napisał:

ja mówie że premiara bedzie 26 kwietnia

Dlaczego niby akurat tego dnia? Masz jakieś uzasadnienie, czy to po prostu taki spam? Myślisz, że wszyscy napiszą swoje przypuszczenia i będzie "fajnie''? To nie te forum kolego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 15:11, patrYX93 napisał:

> ja mówie że premiara bedzie 26 kwietnia
Dlaczego niby akurat tego dnia?

Bo to rocznica katastrofy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 15:19, destro177 napisał:

> > ja mówie że premiara bedzie 26 kwietnia
> Dlaczego niby akurat tego dnia?
Bo to rocznica katastrofy.

Wiem, ale to on miał powiedzieć, a nie forumowiczów mylić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować