Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2007 o 21:55, JogaTv napisał:

Premiera bedzie 23 marca nic sie nie zmienilo bo mnie dawno nie było i muszę się upewniec ;]

Będzie, ale nie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 22:00, Vormulac napisał:

> Premiera bedzie 23 marca nic sie nie zmienilo bo mnie dawno nie było i muszę się upewniec
;]
Będzie, ale nie w Polsce.

a że sie spytam u nas jakos w kiwietniu wiesz kiedy dokładnie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas sie zastanawiam jakie wkoncu będą wymagania??;>

Ale na kompie pentium 4 3Ghz 1GB ramu i 256 Ramu na karcie graficznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 12:13, JogaTv napisał:

Cały czas sie zastanawiam jakie wkoncu będą wymagania??;>

Ale na kompie pentium 4 3Ghz 1GB ramu i 256 Ramu na karcie graficznej

Nie dokończyłeś, ale jeżeli to porządna karta, to powinno spokojnie pójść. :) U mnie już nie jest tak różowo, bo 512 RAM (w najbliższym czasie zwiększam do 1 GB) karta ATI radeon 9550 128 Mb oraz Celeron D 2,8 GHZ. Ale może pójdzie, bo na razie to tylko spekulacje, czekamy na demko :) Oby nie powstał temat: Stalker- duże wymagania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciał żeby były takie wymagania bo wtedy bym sobie w to pograł, a tak to muszę czekać na nowego kompa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 14:38, NuGGet napisał:

a widzieliscie jakie wymagania napisali w CDA??
256ram
800MHZ PROCEK!!!
32mb grafika


to co wypisuja w cda wcale nie musi okazac sie prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 14:42, Zauri napisał:

to co wypisuja w cda wcale nie musi okazac sie prawda :P


Dokładnie, tylko CyberMycha jest wiarygodna (i najlepsza)!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 18:01, Vormulac napisał:

Mapa obszaru Strefy, którą przyjdzie nam zwiedzić jako stalker+ fotka z gry. :)


zniecheca mnie ta mapa gry :( glownie dlatego ze cale te odleglosci bedzie trzeba na piechte przemierzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 18:01, Vormulac napisał:

Mapa obszaru Strefy, którą przyjdzie nam zwiedzić jako stalker+ fotka z gry. :)

No mapka rozległa, a te kreto-szczury nawet fajne;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 18:04, Zauri napisał:

zniecheca mnie ta mapa gry :( glownie dlatego ze cale te odleglosci bedzie trzeba na piechte
przemierzac.

Nikt Ci nie każe byś kupił grę. Jakby była sama elektrownia do zbadania to byś napisał, że zniechęca Cię bo jest za krótka? :)
A poza tym to będzie większa szansa na jakieś losowe spotkanie, którego jadąc samochodem można by nie zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 18:17, Vormulac napisał:

Nikt Ci nie każe byś kupił grę. Jakby była sama elektrownia do zbadania to byś napisał, że
zniechęca Cię bo jest za krótka? :)
A poza tym to będzie większa szansa na jakieś losowe spotkanie, którego jadąc samochodem można
by nie zauważyć.


wiesz, gierki z potworami nie zabardzo mi sie podobaja (a te male gnojki (trigeny) to mnie w far cry`u do szalu doprowadzaja)
niestety mysle ze tejze gry nie kupie w tym roku. Najpierw kasa idzie na TDU pozniej na Dark Messiah, a pozniej na GRAW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 18:04, Zauri napisał:

> Mapa obszaru Strefy, którą przyjdzie nam zwiedzić jako stalker+ fotka z gry. :)

zniecheca mnie ta mapa gry :( glownie dlatego ze cale te odleglosci bedzie trzeba na piechte
przemierzac.

Mnie tam się ona podoba, im więcej tym lepiej... oby tylko to nie był jakiś crap z tym terenem, bo faktycznie spory on jest. Ale to chyba tłumaczyć te 10 GB miejsca na dysku... (trzeba się będzie pozbyć jakiejś gry z twardego :P)
Ogólnie sam bardzo wyczekuje STALKERA, ale łaszę się coś na EK (nie mam żadnej, więc to byłby honorowy gość na półce).
Vormulac- Jesteś głównym motorem napędowym tego forum... potrafisz robić strony? Bo może jakiś by kolektyw powstał, skoro gra już przed premierą tworzy ciekawe, nie powiem napięcie... co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, że taki świat w Gothicu 3 jest większy i nigd się nie czepia:P
Czym większy świat mamy większą swobodę w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 18:01, Vormulac napisał:

Mapa obszaru Strefy, którą przyjdzie nam zwiedzić jako stalker+ fotka z gry. :)

Hmm...całkiem spory obszar. To mi się podoba:)
Troszkę martwi mnie to że trzeba będzie zwiedzić go na piechotę, ale przynajmniej nie będę narzekał że gra jest krótka:) No,ale skoro ma być 7 zakończeń( w tym dwa z nich otwierające dostęp do nowych lokacji) to w sumie jakiś środek lokomocji by się przydał aby za 3, czy 4 razem przejść grę szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 19:52, Darkstar181 napisał:

Troszkę martwi mnie to że trzeba będzie zwiedzić go na piechotę, ale przynajmniej nie będę
narzekał że gra jest krótka:) No,ale skoro ma być 7 zakończeń( w tym dwa z nich otwierające
dostęp do nowych lokacji) to w sumie jakiś środek lokomocji by się przydał aby za 3, czy 4
razem przejść grę szybciej...

Na bank wyjdą jakieś add-on''y. Jak nie oficjalne od GSC to fanowskie. A w związku z brakiem jakiegoś środka transportu w podstawce to raczej w niedługim czasie po premierze coś się pojawi. Chyba. :) Większość fanowskich stron w ostatnich dniach dała na swoich stronach odnośnik do działu "mods". Jeszcze jest pusty ale to o czymś świadczy.

patrYX93 ----->

Dnia 12.03.2007 o 19:52, Darkstar181 napisał:

Bo może jakiś by kolektyw powstał, skoro gra już przed premierą tworzy ciekawe, nie powiem napięcie... co o > tym myślicie?

Ujmę to tak - fanem S.T.A.L.K.E.R.''a jestem ale fanem CDP i jego kolektywu to już nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie , może już padło w tym temacie , ale .
Czy wyjdzie , jest demo S.T.A.L.K.E.R.A ? Jeśli tak to ile zajmuję bedzie zajmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować