Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2008 o 17:00, peryfraz napisał:

Pod powierzchnią. W jedej z rur jest drabina, dostaniesz się nią na góre :D i tam będzie
owa skrytka ;). po wejsciu pendrive będzie w lewym rogu jakoś tak ;)

Niestety jakoś bardzo mi to nie pomogło. Jakiś screenshot lub mapka byłaby bardzo mile widziana.

Dnia 29.11.2008 o 17:00, peryfraz napisał:

Czy w schowkach moge chować moje rzeczy bez strrachu że ktoś mi je podwędzi? Jestem przeciążony
i troche to jest nie wygodne...

Tak, możesz zostawiać rzeczy w schowkach. Tam na pewno nie zginą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 17:05, KŁEJK napisał:

> Pod powierzchnią. W jedej z rur jest drabina, dostaniesz się nią na góre :D i tam
będzie
> owa skrytka ;). po wejsciu pendrive będzie w lewym rogu jakoś tak ;)
Niestety jakoś bardzo mi to nie pomogło. Jakiś screenshot lub mapka byłaby bardzo mile
widziana.


Teraz mam więcej czasu więc wróce do tego miejsca i postaram się zrobić kilka shotów które Ci się przydadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, mam mały problem :}. Dobrze że sprawdziłem zanim dotarłem na miejsce. nie wychodza mi ten screeny, naciskam Print Screen, wchodze do painta, edycja i... nie mogę wkleić... robie screena z pupitu, mogę wkleić... jakoś inaczej to się robi w stalkerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 18:50, peryfraz napisał:

Ej, mam mały problem :}. Dobrze że sprawdziłem zanim dotarłem na miejsce. nie wychodza
mi ten screeny, naciskam Print Screen, wchodze do painta, edycja i... nie mogę wkleić...
robie screena z pupitu, mogę wkleić... jakoś inaczej to się robi w stalkerze?

a nie łatwiej użyć wbudowanego w grę screengrabbera? ustaw sobie w ustawieniach sterowania odpowiedni klawisz i jedziesz:)
Screeny zapiszą się w tym samym folderze gdzie jest folder z Save''ami(w "Dokumentach udostępniontch" się toto znajduje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra masz tutaj. Jak się znajdziesz w ty korytarzu (chyba tam wiesz jak trafić :D) to idziesz prosto do tych skrzynek (taka zielona na wprost). Potem patrzysz w lewo i widzisz drabine, wchodzisz na góre jest schowek. Dam jezcze screena gdzie leży pendrive który musisz zabrać. (oczywiście na fotce nie ma go już)

20081129193311

20081129193328

20081129193348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... sory za ten spam... ale kiedy w końcu odkrłyem jak mozna robić screeny w STALKERZE mogę się o coś zaptyać bez zbędnych tłumaczeń. Jak się mam dostać do tych schowków:

20081129194501

20081129194521

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn ... widzę że to są jakieś podziemia, tak ? Ale jak się do nich dostać / gdzie jest do nich wejście ? Naprawdę nie mam pojęcia albo oślepłem doszczętnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 19:48, KŁEJK napisał:

Damn ... widzę że to są jakieś podziemia, tak ? Ale jak się do nich dostać / gdzie jest
do nich wejście ? Naprawdę nie mam pojęcia albo oślepłem doszczętnie ...

aha xD... Do podziemi wchodzisz za tymi budynkami gdzie walczyłeś z wojskiem. Musisz tam pomóc "Kretowi" chyba taka misja była. Potem on prowadzi Cię do takiej studzienki i wchodzisz... Kurde... nie wiedziałem że nie wiesz jak wejśc do podziemi, teraz znowu jestem w barze i nie za wygodnie mi się wracać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okey. Już wiem. Pamiętam tę misję. Jak się zeszło w dół i poszło kawałek dalej była tam grupa bandytów. Po ich zabiciu wracało się do Kordonu po nagrodę. Obeszłem tamtą lokację z grubsza ale nie sądziłem że tam jest jeszcze jakieś przejście ;). BTW: pamiętam że tam był tunel z anomalią ( te "pioruny" ). Wie ktoś czy jakby mi się udało ją przejść znalazłbym dalej coś ciekawego ? [ jakiś sprzęt czy coś ? ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 19:45, peryfraz napisał:

Kurde... sory za ten spam... ale kiedy w końcu odkrłyem jak mozna robić screeny w STALKERZE
mogę się o coś zaptyać bez zbędnych tłumaczeń. Jak się mam dostać do tych schowków:

tak jak pize w opisie, w rurze pod wieżą(z tym, że rura jest na przybudówce, więc trzeba najpierw wejsć na wieżę i zeskoczyć na nią), a ten drugi to plecak w samochodzie, po prostu wpełznij do niego(niskie przykucnięcie) i szukaj plecaka na podłodze(ale po co, Samo żarcie tam znajdziesz).

20081129195736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2008 o 19:57, zadymek napisał:

tak jak pize w opisie, w rurze pod wieżą(z tym, że rura jest na przybudówce, więc trzeba
najpierw wejsć na wieżę i zeskoczyć na nią), a ten drugi to plecak w samochodzie, po
prostu wpełznij do niego(niskie przykucnięcie) i szukaj plecaka na podłodze(ale po co,
Samo żarcie tam znajdziesz).

Dobra dzięki ;).
Znaczy w tym samochodzie to mi chodziło żeby przchowywać rzeczy jakbym miał jakiś wypad na wysypisko lub do Doliny mroku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 20:15, mateusz.1994. napisał:

Wie może ktoś gdzie można znaleść albo dostać Ogon Nibypsa? I z jakiego "zwierzaczka"
to wypada?

no... z nibypsa, to te psy ze zdeformowaną mordą( w przeciwieństwie do ślepych psów, które są tylko ślepe).W Encyklopedii w PDA powinno pisać wszytko odnośnie mutantów. Ogon będzie przy zwłokach któregoś(ale nie każdego, ja ze 4 dni je ubijałem i nic nie było)z nich. Uważaj tylko by go nie przeoczyć, bo ta znajdźka jest bardzo ciemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 20:28, zadymek napisał:

> Wie może ktoś gdzie można znaleść albo dostać Ogon Nibypsa? I z jakiego "zwierzaczka"

> to wypada?
no... z nibypsa, to te psy ze zdeformowaną mordą( w przeciwieństwie do ślepych psów,
które są tylko ślepe).W Encyklopedii w PDA powinno pisać wszytko odnośnie mutantów. Ogon
będzie przy zwłokach któregoś(ale nie każdego, ja ze 4 dni je ubijałem i nic nie było)z
nich. Uważaj tylko by go nie przeoczyć, bo ta znajdźka jest bardzo ciemna.

A gdzie ją można najczęściej spotkać? Będzie na Wysypisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 21:32, mateusz.1994. napisał:

A gdzie ją można najczęściej spotkać? Będzie na Wysypisku?

na Wysypisku, w Dziczy, przed Barem, w Kordonie...
Obok "ślepaków" to najpowszechniejsze mutanty w Zonie.

20081129213922

20081129213948

20081129214011

20081129214023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 21:40, zadymek napisał:

> A gdzie ją można najczęściej spotkać? Będzie na Wysypisku?
na Wysypisku, w Dziczy, przed Barem, w Kordonie...
Obok "ślepaków" to najpowszechniejsze mutanty w Zonie.

A no to już wiem które to i za jakąś godzinkę będę miał okazje pozabijać te stworki, a w jakimś zadaniu się tego nie dostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 21:55, mateusz.1994. napisał:

> > A gdzie ją można najczęściej spotkać? Będzie na Wysypisku?
> na Wysypisku, w Dziczy, przed Barem, w Kordonie...
> Obok "ślepaków" to najpowszechniejsze mutanty w Zonie.
A no to już wiem które to i za jakąś godzinkę będę miał okazje pozabijać te stworki,
a w jakimś zadaniu się tego nie dostaje?

nie, tak samo jak innych trofeuów. Wszytkie takowe zdobywa się na mutantach i zawsze lepiej mieć zapasik i dopierow wtedy przyjmować na nie zlecenia(w praktyce, najrzadziej spotykałem kopytka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach kurde... załuje że sie zapędziłem do jantru... Zombie mnie przerażają... bleee... Troche dziwnie się czuje, nie pasi mi taki klimacik... no ale trudno, jak trzeba to trzeba... zabili tego gościa w pomarańczowym ;/... akurat jak przeladowywałem... lipa ogólnie...


edit:
Do tej pory nie wiem jak udało mi sie przejść pod "ognistym" przejazdem kolejowym z Dziczy do Jantru xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 23:19, peryfraz napisał:

Ach kurde... załuje że sie zapędziłem do jantru... Zombie mnie przerażają... bleee...
Troche dziwnie się czuje, nie pasi mi taki klimacik... no ale trudno, jak trzeba to trzeba...
zabili tego gościa w pomarańczowym ;/... akurat jak przeladowywałem... lipa ogólnie...

zdarza się, ale misji i tak nie zawaliłeś, ot, trochę trudniej będzie w x16 i tyle.

Dnia 29.11.2008 o 23:19, peryfraz napisał:

edit:
Do tej pory nie wiem jak udało mi sie przejść pod "ognistym" przejazdem kolejowym z Dziczy
do Jantru xD

w kombinezonach naukowców można po linii prostej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2008 o 23:54, zadymek napisał:

zdarza się, ale misji i tak nie zawaliłeś, ot, trochę trudniej będzie w x16 i tyle.

Taaa... Ja już wcześnej w Dziczy też jakiegoś naukowca nie odeskortowałem... Ech... sam sobie gre utrudniam ;)

Dnia 29.11.2008 o 23:54, zadymek napisał:

w kombinezonach naukowców można po linii prostej:)

Za dużo rzeczy mam w plecaku xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować