Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

chciałbym podmodować troche Stalkera, ale nie bardzo potrafie, ściągnąłem np. taki zestaw modów Max S.T.A.L.K.E.R. Mod (INTERNATIONAL) v2.0, w notatniku dołączonym do moda napisali żeby wkleić katalog z modem (gamedata) do katalogu z grą, w katalogu z grą jednak niema takiego "gamedata" do podmiany, więc normalnie wklejam, a gdy odpalam grę wyskakuje błąd, ktoś wie jak sie to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy tak się wrąbałem,że trafiłem na emisję i nie mogę dobiec do bezpiecznego miejsca żeby sie ukryć .Chciałbym wrócić do jakiegoś wcześniejszego ''''szybkiego zapisu'''' zeby zacząć gre i nie zginąć z powodu braku czasu do zbliżającej sie emisji. moje pytanie to ; gdzie szukać tych szybkich zapisów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 16:38, kulpamen napisał:

Ale chciałem zapytać się gdzie można pobrać demo single player S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla
?

Nie ma, nie było i nie będzie. Daaawno temu było tylko demo multi. Może jeszcze gdzieś się wala po serwerach w internecie. Ale warto odpalić jedynie po to, żeby zobaczyć jak będzie chodzić jeśli chodzi o wymagania graficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Folder gamedata tworzysz sam i do tego folderu kopiujesz mody, musisz też zmodyfikować plik konfiguracyjny. Możesz też użyć programu Smart Mod Manager który automatycznie zainstaluje wybraną modyfikacje, utworzy folder gamedata i skonfiguruje co trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z modem Priboi Story. Żeby mieć pewność, że będę miał Priboia na "czystym" Stalkerze odinstalowałem go i zainstalowałem ponownie. Zainstalowałem patcha 1.005, wrzuciłem folder gamedata z Priboiem, zmieniłem wartość w fsgame.ltx na true. Dodatkowo wrzuciłem jeszcze mod "no more fences".Dalej, żeby nie męczyć się z pustymi liniami na tekst i krzakami typu "bar_dialog_01" skopiowałem zawartość katalogu eng do katalogu pol.
Pograłem chwilę(wszystko było ok), zapisałem i wyłączyłem kompa. Dzisiaj włączam grę i pod koniec ładowania wywala mnie do pulpitu(patrz obrazek).
Co jest nie tak?

20081111124545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 13:18, Kalejdoskop86 napisał:

Ponawiam pytanie, które zadałem dosyć dawno temu:
Czy Stalker: Cień Czarnobyla działa na Viście? Naczytałem się, że nie działa. :/


Działa u mnie na Vista x64 :) bez najmniejszych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 13:18, Kalejdoskop86 napisał:

Czy Stalker: Cień Czarnobyla działa na Viście? Naczytałem się, że nie działa. :/

Mi na Home Premium 32 Bit działa normalnie. Ale lepiej się nie tykaj tej gry, ona promieniuje przez pudełko... -.-

W Stalkerze z Platynowej edycji, są wszystkie patche, na osobnej płytce. Mi gra ani razu do pulpitu nie wywaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 13:20, 88Bonzo napisał:

Działa u mnie na Vista x64 :) bez najmniejszych problemów :)

Ocho, to na mojej Windows Vista 32bit też będzie spoko pewnie chodził, ale naczytałem się sporo, że jak już działa na Viście to wywala do pulpitu często. Zresztą, jest jakiś patch w Stalkerze: CC z Platynowej Kolekcji?

@OriginalGangsta
Weź przestań, kiedyś się zapytałem, jestem hipochondrykiem no i wszędzie widzę zagrożenie choroby... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 13:22, Kalejdoskop86 napisał:

Ocho, to na mojej Windows Vista 32bit też będzie spoko pewnie chodził, ale naczytałem
się sporo, że jak już działa na Viście to wywala do pulpitu często. Zresztą, jest jakiś
patch w Stalkerze: CC z Platynowej Kolekcji?


Pewnie, że będzie Ci działała :) Piracka wersja bez aktualizacji może wywalać jak oszalała ale jak się ma oryginała to z aktualizacjami nie ma problemu i gra śmiga aż miło. Co do Visty ... już mnie głowa boli od tego dziecinnego jazgotu, że to rzekomo gry na niej nie działają xD I sam nie wiem czy śmiać się, czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 13:33, 88Bonzo napisał:

Pewnie, że będzie Ci działała :) Piracka wersja bez aktualizacji może wywalać jak oszalała
ale jak się ma oryginała to z aktualizacjami nie ma problemu i gra śmiga aż miło. Co
do Visty ... już mnie głowa boli od tego dziecinnego jazgotu, że to rzekomo gry na niej
nie działają xD I sam nie wiem czy śmiać się, czy płakać.

Wiesz, upewnić się zawsze można, tym bardziej, jak się wiele czytało.

Co do Visty to podzielam twoje zdanie. Mi wszystkie gry działają bez zarzutu, wszystko pięknie i ładnie, a jak ktoś ma piracki system i gry (ja mam wszystko oryginalne) to niech się nie dziwi i nie płacze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem sobie S.T.A.L.K.E.R.-a : Cień Czarnobyla i nawet nie wiedziałem , że gra potrzebuje aż 10 GB wolnego miejsca na dysku... Trochę dużo , przez to byłem zmuszony usunąć aż szczęść gier z kompa tylko po to żeby zrobić miejsce na S.T.A.L.K.E.R.-a. Jak to dobrze , że sama gra zajmuje tylko 5,5 GB tyle to w ostateczności ujdzie. Gorzej tylko , że jeszcze Czyste Niebo czeka do zainstalowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gram obecnie w SoC na różnych modach i mam pytanko. Czy w Oblivion Lost 2.2 moge używać artefaktów? Tzn. wywoływać anomalie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Oblivion Lost 2.2 + Arsenal mod, i mam pytanko: da się jakoś z powrotem spolszczyć grę? Bo w sumie fabuła ta sama, rozmowy w 99% te same, więc wolał bym aby było po Polsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować