Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

no nie bardzo :) nie ma standardowego zakonczenia- jest ich na tyle duzo ze kazdy z graczy moze odnalesc swoje wlasne ze wzgledu na rodzaj prowadzonej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:53, fish13 napisał:

> witam wszystkich zainstalowalem dzis orginalnego stalkera i wyskakuje mi xrSound.dll.

> co z czym z gory dzieki ... HHHELLLP
>

Poszukaj tutaj odpowiedzi http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=285 Zainstaluj najnowsze patche
do gry i stery do karty i directa (tradycyjnie)


czlowieku patrzalem w pomocy i nic dzs do nich napisalem zobaczymy co odpisza a propo moj komp nie wiecej niz dwa miech wiec stery itd nie moga byc stare niewiem jaki sens wypuszaczania takich gierek po takich akcjach tylko plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, moja EK właśnie doszła. Numer 853/999. Koszulka genialna, szkoda, że jestem o rok starszy, urodziłem się w 1985 roku. Cukierków na razie nie będę konsumował, szkoda ich. Ogólnie rzecz biorąc szkoda, że tak długo musiałem na przesyłkę czekać, ale to co dostałem w pełni rekompensuje ten czas. Zaraz ściągam patcha, mody od @morthi''ego i zabieram się do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt, edysja kolekcjonerska Stalkera jest naprawdę dobrej jakości. Koszulka super, ja tez nie trafiłem z datą bo jestem rocznik 87:) Cukierki dobre, ale zjadłem tylko kilka bo tak fajnie wyglądają. Z tą gazetą to fajny bajer, szkoda tylko że jest z roku 2007 a na zdjęciu mam jakiegoś piłkaża:) Co do reszty dodatków to bez zastrzeżeń, po prostu dobra robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta gazeta była po to, żeby wszystkie części zestawu nie "latały" luzem po opakowaniu, bo z grą (jakieś ludzie na zdjęciach) to miało mało wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie: Czy można jeszcze dostać gdzieś EK S.T.A.L.K.E.R.-a? Ta gra jest tak świetna, że choć ją mam EK byłoby swoistym hołdem dla twórców :P ( i fajnie wyglądałoby na półce :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/sk1_8g3lHO1_S_T_A_L_K_E_R_Cien_Czarnobyla_Edycja_Kolekcjonerska.html

Sam zamówiłem w niedzielę :-P
Tylko jak ja zamawiałem, było ponad 10 sztuk, teraz widzę jest mniej niż 10 sztuk.
Ewentualnie EK można dostać w MediaMarkt (w Lublinie widziałem ze 3 sztuki), ale kosztuje 179.90 zł, jak by nie było z wPLN jest taniej.
Samo wydanie polecam, bardzo fajne. Cieszę się, że udało mi się uzbierać kasę i tą grę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 20:42, Irc100 napisał:

Morthi czy mógłbyś połączyć ten mod ( http://stalker.filefront.com/file/No_Time_Limits_on_Quests_Mod;77358)
z paczką którą ostatnio zrobiłeś ? Byłbym bardzo wdzięczny.


Chodzi mi o tą paczkę 30 mb z najlepszymi według ciebie modami. Wychodzi że wystarczy ten mod wrzucić do reszty paczki ale nie działa wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 09:14, Irc100 napisał:

> Morthi czy mógłbyś połączyć ten mod ( http://stalker.filefront.com/file/No_Time_Limits_on_Quests_Mod;77358)


mozesz to zrobic samemu... otworz wordem plik ktory juz masz dodany przez inny mod (nie kopiuj z tego moda) w gamedata->config->misc->task_manager.ltx... i przy pomocy worda zmien wszedzie linie ;time = tak zeby wygladala w ten sposob ;time = 86400 a linie ;time_idle = na taka ;time_idle = 84000

przy pomocy worda da sie to zrobic wszystko naraz przy pomocy jakiejs f-cji... niestety nie pamietam jakiej:) no ale zawsze mozesz sie pobawic w notepadzie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 09:37, Noirr napisał:

> > Morthi czy mógłbyś połączyć ten mod ( http://stalker.filefront.com/file/No_Time_Limits_on_Quests_Mod;77358)


mozesz to zrobic samemu... otworz wordem plik ktory juz masz dodany przez inny mod (nie kopiuj
z tego moda) w gamedata->config->misc->task_manager.ltx... i przy pomocy worda zmien
wszedzie linie ;time = tak zeby wygladala w ten sposob
;time = 86400 a linie ;time_idle =
na taka ;time_idle = 84000

przy pomocy worda da sie to zrobic wszystko naraz przy pomocy jakiejs f-cji... niestety nie
pamietam jakiej:) no ale zawsze mozesz sie pobawic w notepadzie;D


Nie za bardzo rozumiem. W tej paczce nie było tego pliku ale taki plik jest w tym modzi co podałem link. Więc dodałem ten plik i pozmieniałem tak jak mówiłeś. Ta pierwsza komenda była taka jak mówiłeś a ta druga była taka od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 17:07, Irc100 napisał:

Czy może ktoś zrobić dla mnie tą paczkę albo wytłumaczyć jak to zrobić ?


Po prostu rozpakuj to do folderu "mods" w katalogu ze S.T.A.L.K.E.R.-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 17:41, Fang napisał:

> Czy może ktoś zrobić dla mnie tą paczkę albo wytłumaczyć jak to zrobić ?

Po prostu rozpakuj to do folderu "mods" w katalogu ze S.T.A.L.K.E.R.-em.


Dlaczego akurat w mods ? Przecież inne mody się wrzuca do głównego katalogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 17:41, Fang napisał:

> Czy może ktoś zrobić dla mnie tą paczkę albo wytłumaczyć jak to zrobić ?

Po prostu rozpakuj to do folderu "mods" w katalogu ze S.T.A.L.K.E.R.-em.


Tak nie działa. Już o tym nie gadajmy.

Okazało się że wystarczy wrzucić do katalogu z resztą modów. Ale teraz mam pytanie. Czy mam otwierać ten plik notatnikiem i dawać te dodatkowe zera "864000" ? Tak jak Noirr mówił. Bo teraz już nie wiem czy czasami jakieś mody się nie popsuły przez dodanie tego moda "na brak czasu w misjach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam pytanka.
1. Na której wersji lepiej gra wam sie na modach?
2. Czy też tak macie, że nie działają wam mody na oo3?
3. Czy też tak macie, że jak są jakieś pliki w folderze sounds, to w konsoli zawsze jest na czerwono?
4. I na koniec. od pewnego czasu zaczyna mi wyskakiwać w konsoli coś w stylu "to many lmaps-textures(limit: 8 textures of 32m)" i "Reduce pixel density(worse) or use more vertex lighting (better)" - o co kamon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 18:26, rucznoi napisał:

Ok, mam pytanka.
1. Na której wersji lepiej gra wam sie na modach?
2. Czy też tak macie, że nie działają wam mody na oo3?
3. Czy też tak macie, że jak są jakieś pliki w folderze sounds, to w konsoli zawsze jest na
czerwono?
4. I na koniec. od pewnego czasu zaczyna mi wyskakiwać w konsoli coś w stylu "to many lmaps-textures(limit:
8 textures of 32m)" i "Reduce pixel density(worse) or use more vertex lighting (better)" -
o co kamon?


1. zawsze na najnowszej czyli 1.0004 ale mody tez musisz miec nowe... na tej wersji nie dzialaja wszystkie mody dodajace potwory ale sa juz updatowane wiec za niedlugo powinny byc... wszystkie inne chodza normalnie...
2. zawsze sprawdz kompatybilnosc moda...
3. w konsoli? w sensie tylda i te sprawy? niema co zwracac na to uwagi...
4. to znaczy ze twoja karta sie krztusi iloscia tekstur... ustaw sobie static lightning i zmniejsz jakosc shaderow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 18:40, Noirr napisał:

1. zawsze na najnowszej czyli 1.0004 ale mody tez musisz miec nowe... na tej wersji nie dzialaja
wszystkie mody dodajace potwory ale sa juz updatowane wiec za niedlugo powinny byc... wszystkie
inne chodza normalnie...


No ja właśnie miałem problem z innymi modami... Czyli teraz lepiej grać na 03? (ja całe życie grałem na o1 bo wyszystko wchodziło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw. mógłby ktoś zapodać linka do alive moda i monstersów - ten kanxxa link jest do d*** - nie działa, a monsterów nie moge znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować