Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Chodzi ci o X16? Tam są fale psioniczne...
A co do apteczek i bandaży - zużyłeś je w walce? Mnie brakowało amunicji, więc wyjąłem nóż i wszystkich zadźgałem. Nawet nie trafili xD
Kontroler wytrzymał 5 pchnięć w łeb, potem zakosiłem AK74, bo nie było ammo do G36 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 14:48, Qbli napisał:

Na stalker.filefront.com jest program.
Wiecie, co teraz mnie wkurza? Nie chodzi o samą grę, tylko o lektora. Nie jest zły, ale teraz
reklamuje kredyty mieszkaniowe w TV...
Kolejne noob-question: Czy kanały pod Agropromem mają nowych mieszkańców (idę do doktora),
czy jest tak jak zostawiłem albo respawn?



Ja miałem respawna wrogów i do tego dwóch krwiopijców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 14:59, Qbli napisał:

Chodzi ci o X16? Tam są fale psioniczne...
A co do apteczek i bandaży - zużyłeś je w walce? Mnie brakowało amunicji, więc wyjąłem nóż
i wszystkich zadźgałem. Nawet nie trafili xD
Kontroler wytrzymał 5 pchnięć w łeb, potem zakosiłem AK74, bo nie było ammo do G36 :)

a sry nie ta nazwa laba chodziło własnie o x16 tam gdzie ten mózg wielki sie yłacza (nie mózgozwęglacz) to ja ktam się wchodzi bez niczego (bez tego przyżadu co sie reguluje) to spada ci hp co pewien czas tak troche ponad 1/3 :) jak idziesz to trzeba szybko łukać apteczki/bandaże bo zginiesz marnie, a ja własnie tak przeszedłem tego laba
ja to jestem kozak dopiero :)
(jak to robiłem w dzienniku miałem dopiero zajrzyj do x18 :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 13:41, morthi napisał:

organki = harmonijka ustna?
ciekawe... wszak na jednym z trailearow jakis stalker wlasnie na takih organkach gral i muzyczka
byl... czyzby ciecia? a moze kolejny patch odblokuje to? a moze jakis modder nagra wlasne dzwieki
i wstawi do gry ? kto wie :P


Otóż grając sobie,2-3 dni temu widziałem w swojej grze jak stalker grał... na charmonijce!! Poważnie, myślę, że to za sprawą moda (faikes 1.8) bo jak go odinstalowałem to już ani razu więcej nie spotkałem gostka z harmonijką. Jeszczę się tylko upewnie dla czego tak miałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche już pogubiłem się w tym motywie ze Strielokiem...

Mianowicie, gdy mam porozmawiać z Doktorem i wchodzę do kryjówki Strieloka w podziemiach Agropromu nagle widzę wybuch i tracę przytomność. Gdy się budzę widzę starca, który zwraca się do mnie "Strielok".

Więc jak to w końcu jest? To JA jestem tym Strielokiem?? Jak w takim razie miałbym wykonać zadanie z zabiciem go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to ty jesteś Strielok. A jeśli chodzi o PDA to miałeś po prostu innej osoby, wkórej było zlecenie na ciebie możliwe ,że w przeszłości Strielok dorwał zleceniodawce i zabrał mu PDA potem cię złapali i wieźli w ciężarówce. Ja tą fabułe tak kojarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, szkoda że faiakes jest przy okazji taki cziterski :P
Podejrzewam że to wyrzucili z gry, bo nie chciało im się dopasowywać skryptów do meshy (-ów?), np. dziwnie by wyglądał gość w masce/pancerzu środowiskowym grający przez taką aparaturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 16:55, Carl92 napisał:

Tak to ty jesteś...


Hej drodzy moi - a napis SPOILER to się zapomina - właśnie zepsułem sobię fabułę!

I czytaj tu posty na forum człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej i tak to już było mówione wiele razy:P I tak to by się prędzej czy później wyszło na jaw. Jak ludzie pytają i są ciekawi bo fabuły zrozumieć nie mogą to trzeba pomagać:) Było trzeba nie czytać tego watka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 16:55, Carl92 napisał:

Tak to ty jesteś Strielok. A jeśli chodzi o PDA to miałeś po prostu innej osoby, wkórej było
zlecenie na ciebie możliwe ,że w przeszłości Strielok dorwał zleceniodawce i zabrał mu PDA
potem cię złapali i wieźli w ciężarówce. Ja tą fabułe tak kojarze:)

SPOILER xD LooooL :D Ty chyba nie przeszedłeś tej gry :P albo tylko z fałszywymi zakończeniami, albo masz nie po polsku i nic nie zrozumiałeś :P:P To nie PDA innej osoby tylko to wynik błędu w operacji "Podświadomość Z" czy jak to się tam zwie, jakiś error xD wyskoczył i Stierłok w wyniku tego erroru otrzymał rozkaz zabicia siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się mnie czepiają ^-^ Ja tylko część fabuły zrozumiałem i napisałem (czytanie ze zrozumieniem), że sobie część fabuły kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 17:52, Sycylius napisał:

Patrzcie na te bugi ktore sam odkryłem.

pffff
wielkie mi bugi no tylko 1 skrin

nie czepiać sie bugów stalkera
ta gra jest z byt dobra zeby ją tak obrażać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 18:00, Iroks1 napisał:

> Patrzcie na te bugi ktore sam odkryłem.
pffff
wielkie mi bugi no tylko 1 skrin



Popatrz pare stron wczesniej,lepiej opisałem i zamieściłem pare screenów,poprost wszedłem sobie tam gdzie twórcy uniemożliwili dojście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 17:52, Sycylius napisał:

Patrzcie na te bugi ktore sam odkryłem.


Ktoś poda kod do drzwi obok zabitego snajpera na screenie nr"1", bo jakoś nie mogę trafić na kogoś, kto mi na pda wyświetli kod doń.

Swoją drogą niczego wielksiego nie odkryłeś, już wcześniej podobne screeny były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 18:04, rucznoi napisał:

Ktoś poda kod do drzwi obok zabitego snajpera na screenie nr"1", bo jakoś nie mogę trafić na
kogoś, kto mi na pda wyświetli kod doń.


Jeśli chodzi o te drzwi w Czerwonym Lesie, gdzie stoi przy nich snajper to kod do nich to: 1287975 Nic ciekawego tam nie ma, kilka apteczek i amunicja z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko część fabuły zrozumiałem
Jak można tylko część fabuły zrozumieć :D chyba że nie przeszedłeś całej gry to tak, ale do rozumienia za dużo tu nie ma :P ..zresztą co za różnica! :D hehehehe pozdrawiam :)

20070507182916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrr... Myślisz, ze wszystko można zrozumieć ja tylko układam sobie to co zrozumiałem i łącze to co by najlepiej pasowało:D. Każdy ma prawo czegoś nie zrozumieć i zrozumieć. Dla innego fabuła jest ciężka dla innego prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 18:35, Carl92 napisał:

Grrr... Myślisz, ze wszystko można zrozumieć ja tylko układam sobie to co zrozumiałem i łącze
to co by najlepiej pasowało:D. Każdy ma prawo czegoś nie zrozumieć i zrozumieć. Dla innego
fabuła jest ciężka dla innego prosta.



No ale tu wszystko jest podane na tacy... Jeśli przyjaciel Strieloka mówi do ciebie tym imieniem, to chyba nie jest możliwe, aby pomylił Cię z W/W osobnikiem. Poza tym fabuła jest tak uproszczona, że trudno nie zrozumieć...

@KannX

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować