Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Nie dawno zakończyłem grę i miałem zakończenie I want be rich. Czy ktoś mógłby mi wysłać savy tuż przed koncem gry ze wszystkimi zakończeniami? Jak by ktoś mógł mi napisać strony z najlepszymi modami do STALKERA to bym się ucieszył,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 19:21, rucznoi napisał:

Ktoś napisał, że ustawił sobie ryk krwiopijca przy włączaniu windowsa. Jak zmieniłeś format
plików na WAV?

Ja pisałem, ja zmieniłem, ja CDexem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 18:31, rucznoi napisał:

Ktoś mówił o tym, że nie da się dołączyć do wolności bądź powinności - to spójrzcie na tego
screena

http://stalker.filefront.com/screenshots/File/78832/3


Co za brednie! Oczywiście, że się da!

UWAGA SPOILER!!!

By dołączyć do Wolności:
- Pomagamy wybić oddział Monolitu przy Barierze
- Informujemy Wolność o oddziale Powinności blisko wzgórza
- Pomagamy oddziałowi Wolności zniszczyć oddział Powinności na wzgórzu

Następnie idziemy do Łukasza i rozmawiamy z nim. Gdy powiemu mu, że wykonaliśmy zadania powie, że odtąd jesteśmy jednym z nich. Automatycznie dostaniemy się wówczas do Wolności.

By dołączyć do Powinności:
- Pomagamy oddziałowi Powinności zabić snajpera w bazie wolności
- Wybijamy WSZYSTKICH ludzi w bazie Wolności
- Przynosimy przywódcy Powinności ( zapomniałem imienia ) granatnik Bulldog 6 ( Poleci nam go wykraść z magazynów Wolności ).

Po wykonaniu tych zadań wracamy do Powinności, gadamy z ich szefem i... jesteśmy jednym z nich :)

KONIEC SPOILERA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 20:55, xDeuSx napisał:

UWAGA SPOILER!!!

By dołączyć do Wolności:
- Pomagamy wybić oddział Monolitu przy Barierze
- Informujemy Wolność o oddziale Powinności blisko wzgórza
- Pomagamy oddziałowi Wolności zniszczyć oddział Powinności na wzgórzu

Następnie idziemy do Łukasza i rozmawiamy z nim. Gdy powiemu mu, że wykonaliśmy zadania powie,
że odtąd jesteśmy jednym z nich. Automatycznie dostaniemy się wówczas do Wolności.

By dołączyć do Powinności:
- Pomagamy oddziałowi Powinności zabić snajpera w bazie wolności
- Wybijamy WSZYSTKICH ludzi w bazie Wolności
- Przynosimy przywódcy Powinności ( zapomniałem imienia ) granatnik Bulldog 6 ( Poleci nam
go wykraść z magazynów Wolności ).

Po wykonaniu tych zadań wracamy do Powinności, gadamy z ich szefem i... jesteśmy jednym z nich
:)

KONIEC SPOILERA!!!



No i wcześniej się tak nie dało, przy 250 stronacj tego topicu to jest jedyny taki spojler i jedyna osoba to pisze. Dzięki za rozwianie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kurde tak robiłem z Powinności tylko w takiej kolejności najpierw Bulldog potem pomogłem tym w kombinezonach Egzoszkieletu wracam się do 100 radów idę do szefa powinności i nic nie ma .
pokaż ktoś screena że ten z powinności gada że od tej pory jesteśmy we frakcji z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 21:51, Virus 500 napisał:

Ja kurde tak robiłem z Powinności tylko w takiej kolejności najpierw Bulldog potem pomogłem
tym w kombinezonach Egzoszkieletu wracam się do 100 radów idę do szefa powinności i nic nie
ma .
pokaż ktoś screena że ten z powinności gada że od tej pory jesteśmy we frakcji z nimi


Nee jesteś jedyny który to zrobił i nie mógł sie dostać do frakcji. Jedyne co osiągnąłem to, to ze dostałem karabin i nedzny pancerz od przywódzcy Powinności. W ogóle ta gra mimo swojej miodności wygłąda jakby któs ją okaleczył siekierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie właśnie na modach: horror i dream i powiem wam że dopiero ten duet ma sens. Noce są ciemne jak w dup*e u murzyna i chodzenie w pancerzu bez noktowizora jest nie lada wyzwaniem(ale nie niemożliwym). Opcja spania jest w takich sytuacjach przydatna, a i sny są czasem ciekawe, chociaż występują rzadko. Uważam, że gdyby twórcy Tej gry zrobili ciemne i moheroczne noce, w czasie których wychodziłyby mutanty na nocne łowy, byłoby to ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 01:03, Selv napisał:

A skąd wiesz, że nie zrobili i nie masz zle ustawionego gamma w opcjach?


A mam?
Po screenach wnioskuję, że większość o ile nie wszyscy tak mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noce i otoczenie w stalkerze jest tak naprawdę bardzo ciemne. Domyślne ustawienia gammy, jasności oraz kontrastu są NIEPRAWIDŁOWE.
Innymi słowy: nie powinny być na środku a doregulowane tak aby otrzymać właśnie ciemność.
Dobrze wyregulowane suwaki w ogóle zmieniają klimat tej gry.
Nie trzeba modów tylko rozumem ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozyczylem stalkera bo chcialem zobaczyc jak bedzie mi dzialal, poniewaz ostatnio mam duzo problemow z grami, ciagle mi sie tna. I tak samo jest ze stalkerem, moj komputer to atlon 3800 , Radeon x850 256 mb i 1024 ram, gra tnie sie nawet na srednich detalach...ba! nawet powiedzialbym ze sie ruszyc nie moge z miejsca taki slajd show. Dzwiek potrafi az zanikac. A grafika? nie widze w nije nic nadzwyczajnego, a na srednihc to wyglada jak gra z przed 4 lat, wiec czemu sie tak tnie? Sterowniki mam nowe, direct X z plytki, a grac sie poprstu nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 01:42, Selv napisał:

Noce i otoczenie w stalkerze jest tak naprawdę bardzo ciemne. Domyślne ustawienia gammy, jasności
oraz kontrastu są NIEPRAWIDŁOWE.
Innymi słowy: nie powinny być na środku a doregulowane tak aby otrzymać właśnie ciemność.
Dobrze wyregulowane suwaki w ogóle zmieniają klimat tej gry.
Nie trzeba modów tylko rozumem ruszyć.


Nie no, kolejny na mnie naskakuje. Fakt nie pomyślałem o zmianie gammy i inych pierdół,a za zwrócenie uwagi na to jestem Ci niezmiernie wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 02:05, Gosu napisał:

pozyczylem stalkera bo chcialem zobaczyc jak bedzie mi dzialal, poniewaz ostatnio mam duzo
problemow z grami, ciagle mi sie tna. I tak samo jest ze stalkerem, moj komputer to atlon 3800
, Radeon x850 256 mb i 1024 ram, gra tnie sie nawet na srednich detalach...ba! nawet powiedzialbym
ze sie ruszyc nie moge z miejsca taki slajd show. Dzwiek potrafi az zanikac. A grafika? nie
widze w nije nic nadzwyczajnego, a na srednihc to wyglada jak gra z przed 4 lat, wiec czemu
sie tak tnie? Sterowniki mam nowe, direct X z plytki, a grac sie poprstu nie da.


Nie jestem specjaliistą, ale z doświadczenia wiem że w nie wyjaśnionych przypadkach najlepiej spisuje sie format:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To żadne tam naskakiwanie tylko pośredni skutek siedzenia w pracy po nocach :))
Suwaki dają jednak naprawdę dużo ;)
Sam też biegałem z ustawionymi po środku no bo przecież, tak chyba powinno być?
Później zorientowałem się, że wszystko jest dziwnie szare, nawet na ekranie początkowym a po zabawie z suwakami da się uzyskać otoczenie które nie jest szare w nocy a czarne jak atrament ale z doskonałym odwzorowaniem kolorów które pozbyły się sztucznego rozjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy wyłączyłem muzgoweglacz w czerwonym lesie to pojawiło sie mnustwo monolithu,co w samo w sobie jest niczym dziwnym,ale to ze strzelali i ranili mnie przez sciany bylo dziwne,tez tak mieliscie?.Wogole sam powrot z tamtad jest katorgą co chwila mnie zabijaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 13:28, Szatanista napisał:

jak wyglądają te 7 zakończeń gry??????


Wyglądają super extra!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować