Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

na tym kompie nawet nie wchodze na multi bo mam wrzucone S.H.A.R.P.E.R-Textures.v.0.95
bez nich grac sie nie da :P wiem chwilowo bawie sie tylko w singla (ktorego nota bene ciagle nie skonczylm ale sie sukcesywnie zblizam - aktualnie penetruje Prypec :P wiec juz finiszuje :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 18:32, morthi napisał:

blad z granatkiniem nadal jest - tak jak powtarzanie scenki z oddzialem powinnosci

byc moze nalezy rozpoczac gre od nowa ?


Mi tam granatnik teraz chodzi jak trzeba o_0 Może dlatego że zainstalowałem grę specjalnie dla patcha i od nowa gram ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze tak :)

ja jak na razie widze same problemy - nie dosc ze patch mi nic nie poprawil to gierka jak nie ciela w Prypeci tak teraz tnie niemilosiernie :( ehh... bede musial przeinstalowac zeby ja skonczyc i dopiero wtedy zainstalowac patcha i zaczac ja od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 15:59, Virus 500 napisał:

Na oficjalnej stronie Stalkera został już dodany patch 1.0004 , ale co za chamy z nich !! Umieścili
patche na której trza się zarejestrować płatnie !!

Umieścili plik na FilePlanet. Nie trzeba za nic płacić, tylko mieć konto i to wszystko. Po zalogowaniu przy ściąganiu istnieje opcja skorzystania zarówno z płatnego downloadu jak i free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie odrazu z książka pt: "Piknik na skraju drogi".Tak naprawdę to mi się bardziej podobała książka niż gra sam nie wiem dlaczego. Co do gry, naprawdę godna polecenia świetna fabuła niesamowita kraina (nic się nie dzieje za pomocą skryptu). Duży wybór arsenału od noża po ciężkie karabiny sam preferuje dragunova. Możliwość dołożenia dupereli pod karabin.Niesamowite efekty na najwyższych detalach. Klimat też świetny polecam gre w nocy z słuchawkami na full. Oto moja mała opinia o tej grze mógłbym więcej napisać ale nie chce mi sie zmęczony jestem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 15:59, Virus 500 napisał:

Na oficjalnej stronie Stalkera został już dodany patch 1.0004 , ale co za chamy z nich !! Umieścili
patche na której trza się zarejestrować płatnie !!
Na szczęście są darmowe strony z których da się ściągnąć patcha.

Znowu Ci mało, że wprowadzasz innych w błąd... Tym razem debilny post o płatnym patchu. Nieźle. Na fileplanet nie ma takiego czegoś jak płatny download patcha. Naprawdę, skończ ten dziecinny bełkot bo już przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie moda - kiedy zakładam SEVĘ wyglądam jak bandyta w płaszczu (albo Kabel z Baru) :)
A Barman okazał się zombie :P

20070825175708

20070825175731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w koncu skonczylem stalkera - obejrzalem 5 (w tym 2 dobre ale to oczywiste) z 7 zakonczen :P ale juz mi sie nie chce zrobic pozostalych 2

gra S.T.A.L.K.E.R.: Cien Czarnobyla jest fenomenalna - jak ktos sadzi inaczej to znacz y ze nie dorosl do tej gry :P (lub ez nie lubi FPS-ow ale to inny przypadek)
nie rozumiem dlaczego niektorzy ludzie pisza ze sie zawiedli na tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 18:45, morthi napisał:

nie rozumiem dlaczego niektorzy ludzie pisza ze sie zawiedli na tej grze


Bo ta gra miała być boska a jest po prostu dobra... i poza tym szkoda wydawać 2x więcej kasy (na dodatek). Skoro wszystko miało planowo miało być jedną wielką grą. Jak zwykle... komercja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowa wersja alife mod - http://forum1.onlinewelten.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.file-upload.net%2Fdownload-374534%2FSTALKER-aliVe-1.5 .rar.html

@Virus 500
Dolacze sie Vormulac
nie podoba Ci sie ga? nie graj - wszyscy znaja Twoje zdanie na temat S.T.A.L.K.E.R.a i nudnym jest czytanie Twoich wynurzen na jej temat. Gdybys mial cos ciekawego do napisania bardzo bylibysmy radzi Cie posluchac lecz Ty od dluzszego czasu (czyli chwile po tym jak przesiadles sie na oryginal) tylko narzekasz nie podajac wg mnie zadnych trafnych argumentow

widac nie dorosles by rozumiec na czym polega gra S.T.A.L.K.E.R - zapewne tez nie zadales sobie trudu ustalenia czym moze byc monolit (to jest taka mala wskazowka dla wszystkich ktorzy najpierw wybiora falszywe zakonczenie - wymyslcie czym jest monolit a dopiero pozniej poznajcie prawdziwe zakonczenia)

podalem juz raz link do recenzji ale podam go raz jeszcze http://pclab.pl/art27633.html - zapoznaj sie z nim doglebnie - moze otworza Ci sie oczy na S.T.A.L.K.E.R.a: Cien Czarnobyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 20:52, Virus 500 napisał:

Taa bo ta gra więcej nie jest warta , ona powinna kosztować co najmniej 9,90 zł

Nie co najmniej, tylko maksymalnie, ale to tak na marginesie.

A dlaczego Twoim zdaniem to kiepska gra? Czego nie rozumiesz w Stalkerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 20:52, Virus 500 napisał:

Taa bo ta gra więcej nie jest warta , ona powinna kosztować co najmniej 9,90 zł


Podoba mi się twoje podejście. Wg mnie gry są zbyt drogie ale myślę, że producenci nie będą tak szybko obniżać cen gier(niestety). No ale cóż, zawsze lepiej być optymistą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze , za duże wymagania jak na taką cienką grę .
Po drugie co kolejny patch kolejne elementy gry są uszkadzane
Po trzecie , zbyt długie oczekiwanie na patche od producentów gry
Po czwarte , byle jaka fabuła
Po piąte nic ciekawego się w świecie Stalkera nie dzieje .
Ale to tylko moja opinia , także proszę mi tu nie pisać , że jestem inny bo mi ta gra się nie podoba . W końcu to tylko gra a nie cały życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy to pójdzie na Radeonie 9200 SE AmD spemron 2200+ 1,5 Ghz i 512 ram ? Bo szkoda mi kupować oryginał. A jak pirata na testy z neta pociągnąłem to miałem tylko kursor widoczny i muzyczka leciała a reszta była ciemna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież S.T.A.L.K.E.R to świetna i wciągająca gra, ze świetnym klimatem i ogólnym rozmachem. Wbrew pozorom nie ma aż takich wielkich wymagań. Sam na początku podchodziłem do niej niechętnie, ale kupiłem i nie żałuje. Gra bardzo mi do gustu przypadła, szczególnie ten poziom trudności i chomikowanie amunicji i co lepszych broni. Poprostu każdemu polecam.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować