Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Smocze święta - konkurs Wydawnictwa MAG i gram.pl!

43 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2006 o 17:22, Soleila napisał:

Okej :)

Hehe, mam lepszy pomysł :D
Kupię rogi i znajdę porządne drzewo gdzieś za miastem ;]
Gdzieś na osiedlu, w zeszłym roku, widziałem wielkiego iglaka przystrojonego lampkami. Może się na niego wespnę i zawisnę nogami w dół z rogami na głowie ^^

Da się zrobić coś niecoś :)
Jak znajdę chwilkę to wystartuję jak przystało na Łowcę Nagród :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:25, Mistic napisał:

Wiesz, pomyślałem, żeby z psa renifera zrobic, no ale dobra :P

Teraz jeszcze wykombinowalem co innego z udzialem mojej siostry, ale bede potrzebowal do tego
choinki i prezentow wiec moze jednak cos podesle, dodam, ze motywy zdjecia beda dosc giercowe
;-)


Phi. Ja chcę zrobić renifera z siostry. Tzn. może. Bo tak się zastanawiam... to jest konkurs "ciepły". Więc może się uda zrobić coś "radosnego".

Zaraz kombinuję, w jakiej by tu roli ją obsadzić. Gorzej z tym listem. Raczej przymuszę ją do popełnienia rysunku. To jej lepiej wyjdzie :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 18:02, HumanGhost napisał:

Hmm siostra chyba nie da się namówić. Ma 22 lata, ale jakby jej zrobił warkoczyki i ubrał w
mundurek szkolny to może by się nadała na dziecko. ;-)

...albo jako tancerka ew. do sesji zdjęciowej ;-), no ale na serio:
Ja za młody abym miał dzieciaka, a za stary abym sam je udawał, natomiast rodzice by raczej nie chcieli pomóc - czyli ten konkurs odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a beda jakies jeszcze konkursy z okazji gwiazdki? xD a moze uda mi sie w wigilie czlapnac ukradkiem do wora swietego mikolaja i tam sobie zrobie fote xD haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 19:26, citekmaniak napisał:

i to ma byc główny świateczny konkurs? takiego kalibru jak swiateczne bombki rok temu? moze
cos bardziej ambitnego, i dla kazdego a nie dla maluchow i ich rodzicow.


A kto powiedział, że to jedyny konkurs świąteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książki nie czytałem, ale obsada filmu budzi moje uznanie ^^ trzeba będzie się zastanowić. ...a Konkurs ? Hmm cóż latorośli na razie brak, a na listy do świętego za stary jestem ;) Powodzenia życzę pozostałym ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 19:35, Spayki PL napisał:

> i to ma byc główny świateczny konkurs? takiego kalibru jak swiateczne bombki rok temu?
moze
> cos bardziej ambitnego, i dla kazdego a nie dla maluchow i ich rodzicow.

A kto powiedział, że to jedyny konkurs świąteczny?

nikt tak nie mowil. ale tak pomyslalem skoro nie ma mowy o innym a świeta juz za 4dni. tak wywnioskowalem. jezeli źle to sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tylko z tego zrozumiałem że konkurs jest przeznaczoy dla "malusińskich" - dzieci i ich rodziców. ;)
A gdzie jakieś zadanie bojowe dla młodzieży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym wzial udzial, jednak w takie rzeczy jak "pisanie listu do mikolaja" czy "rysowanie kartki pocztowej" nie bede sie bawil ;/. Zbyt juz z tego wyroslem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pamiętajcie tylko, że żadne dziecko nie może ucierpieć w trakcie przygotowywania prac konkursowych. Ot, to tak na marginesie."
A siostra może? Prosze prosze prosze! :P
Kurcze, a jakbym tak na siostrze bombki powiesił, owinął kilkoma łańcuchami oraz lampkami, w głowę wbił czubek i się tam wdrapał, nadawałoby się? :P Choinka normalna jest... No cóż, ale musi być jakaś inwecja twórcza prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście zrobić wreszcie jakiś "normalny" konkurs?? :/
Rozumiem przez to:
1) coś bez rodziców (zgredy na słowo komputer biorą krzyżyk w ręce)
2) coś dla młodzieży (nie oszukujmy się, wiekszość osób nie ma dzieci i już ma tak co najmniej 3X wiekszy tyłek [za przeproszeniem] niz pampers)
3) coś dla osób, które nie siedzą po 25 h na dobe xD przy kompie, z czego 200% na waszym forum

Eragon wporzo (czekam na 3 część po polsku)!!!!!!!!!!!
Lao$niK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę ja Was...
Udało się, siostra zwerbowana, ekwipunek w trakcie kolekcjonowania, bierzemy udział :) .
Jedyny problem: aparat. Cyfrówka to tylko ta z Nokiji 6230i (mej) lub 6280 (Ojczula). No, ale cóż... i skanera na rysunek tyż nie ma. Ale może uznacie...

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem obie części i bardzo mi się podobały na film może się wybiorę gry sobię nie kupie nowa wersja okładki mi się za bardzo nie podoba (tylko ta twarda jest fajna )no bo według mnie każdy ma swoje własne wyobrażenie na przykład takiego Eragona a tu ogląda film i myśli sobie ale on brzydki myślałem że będzie ładniejszy...No ale dobra komuś pewnie się spodoba powodzenia miłego czytania ja osobyście przeczytałem każdą część 3 razy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny konkursik; mozliwe że coś tam wykombinuje chociaż grę już mam. I mam też pytanie do wszystkich jtórzy grali w tą grę, a mianowicie: Jak mam zdać pościg Ra''zaca ? Tuż na samym początku trzeba złapać gołębia, ale jak ? Nie mogę go wogóle dogonić, a jak dodaje przyśpieszenie to on i tak mi ucieka, albo w niego nie trafiam. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Pytanko, jak to nagrodę jest tatuaż? Jak się wygra przysyłacie paczkę z gościem od tatuażu który wyskakuje z niej i proponuje ci tatuaż? Chodzi o jakiś przyklejany czy coś?

Pozdro PredTech

PS. To mój pierwszy post na forum więc witam Wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować