Zaloguj się, aby obserwować  
Xantus

Stop brutalnym grom w Polsce

105 postów w tym temacie

Roman Giertych wlasnie owiadczyl, ze wystapi o zakaz sprzedawania brutalnych gier w Polsce. Co o tym sadzicie? Czy przy piractwie na poziomie ok. 60-70% to cos da? Kto mialby oceniac gry? A moze warto zabronic sprzedazy takich gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 13:22, Xantus napisał:

Roman Giertych wlasnie owiadczyl, ze wystapi o zakaz sprzedawania brutalnych gier w Polsce.
Co o tym sadzicie? Czy przy piractwie na poziomie ok. 60-70% to cos da? Kto mialby oceniac
gry? A moze warto zabronic sprzedazy takich gier?

Zakazany owoc najlepiej smakuje.Uważam ze taki zakaz jedynie podniósłby zainteresowanie takimi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 13:26, konrad16061990 napisał:

> Roman Giertych wlasnie owiadczyl, ze wystapi o zakaz sprzedawania brutalnych gier w Polsce.

> Co o tym sadzicie? Czy przy piractwie na poziomie ok. 60-70% to cos da? Kto mialby oceniac


Śmieszne to ja osobiście 99% pomysło pana Giertych mam głeboko w d... w ukłądzie pokarmowym. To jest debilzim. NIE GRAJCIE W GRY BO BĘDZIE PSYCHOLAMI taka maksyma przyświeca wszystkim tym zrzucającym samobójstwa, ataki nieletnich na karb gier komputerowych!!
PS. Nie zaniżaj ilości piractwa w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 13:22, Xantus napisał:

Roman Giertych wlasnie owiadczyl, ze wystapi o zakaz sprzedawania brutalnych gier w Polsce.
Co o tym sadzicie? Czy przy piractwie na poziomie ok. 60-70% to cos da? Kto mialby oceniac
gry? A moze warto zabronic sprzedazy takich gier?

widzisz, Polska to dosc zaklamany kraj - na szczescie dla graczy nie ma wyborów bo wtedy by sie przescigali kto pierwszy wprzedstawi projekt takiej ustawy. a tak - nawet gdyby to mialo przejsc bedzie jak z dostepem do alkocholu czy papierosow- jak z ufo - wszyscy słyszeli o zakazach a nikt nie widzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pomysł wejdzie w życie to z GTA IV możemy się pożegnać. Chociaż wątpię żeby to przeszło. Zresztą co to za różnica, polak potrafi. Zwiększy się piractwo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest że nagle wszyscy nasiedli na gry, tak jak by to był jakiś prawdziwy powód agresji. Boje się pomyśleć w co grał hitler ze stalinem. Hitler w punishera, a stalin w manhunta? Wątpie aby ktoś był agresywny od gier. Takie najbardziej agresywne osobniki jak kibole i skini raczej nie grają w poryte gry. Z moich obserwacji wynika że ludzie którzy grają w takie gry są ludżmi raczej spokojnymi! Ponadto na zakazie takim stracą producenci gier. Gdyż z dzisiejszymi możliwościami piractwa, jeżeli ktoś będzie w coś chciał zagrac to w to zagra, i żaden zakaz tego nie powstrzyma. Trzeba wziąść też poprawkę że WIELKI Roman jest niedorozwinięty, więc czasami trzeba mu wubaczyć te zachowania dziwne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest beznadziejny. Po za tym mój kolega kupował gre w Media Markt od +18 na mój kolega ma 16 lat i mu pani nie chciała sprzedać poprosiła o legitymacje i mu nie sprzedalą jak z alkocholem. Ten sposób byłby dobry, ale od razu zakazywać gry bezsensu bo dla mnie gra bez kropli krwi to żadna gra. Nawet te cenzury na brutalnych grach są beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nasz kochany Roamen zabroni mi grać w Hitmana ze względu na to że w grze wcielamy się w płatnego zabójcę, to ja wtedy ubiorę się w garniturek, wezmę czerwony krawacik i strune od fortepiany i załatwie sprawę raz na zawsze.

PS. To nie gry robią z nas brutalne beste, to polityka robi z nas takie dziwne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nikt nie zainteresuje się filmami???? peqwnie zakażą wszystkich gier bo w większości jest krew,śmierć,tematyka wojny,konfliktów.To wspaniały sposób na załatanie dziury budżetowej, naprawdę wspaniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2006 o 13:37, TigerXP napisał:

Trzeba wziąść też poprawkę że WIELKI Roman jest niedorozwinięty, więc czasami trzeba mu wubaczyć
te zachowania dziwne!


A gdy ta ustawa ujży światło dzienne to mu wybaczysz? Bo ja napewno nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 13:53, otc napisał:


A gdy ta ustawa ujży światło dzienne to mu wybaczysz? Bo ja napewno nie...

Ja bym mu dopiero wybaczył gdybym poczuł nad jego domem zapach napalmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 13:46, owczar4 napisał:

A dlaczego nikt nie zainteresuje się filmami???? peqwnie zakażą wszystkich gier bo w większości
jest krew,śmierć,tematyka wojny,konfliktów.To wspaniały sposób na załatanie dziury budżetowej,
naprawdę wspaniały.

Ponieważ za filmami stoi telewizja.Już na tym forum mówilem o mojej teorii spiskowej, ale przytoczę ją jeszcze raz: telewizja boi sie internetu bo to konkurencja.Więc próbują zrazić ludzi do urządzenia dzieki któremu można mieć dostep do internetu-komputera.A jak?Poprzez pokazywanie jakie to gry są złe itd.Dlaczego tak okrężnie, a nie zaczną po prostu mówić "internet jest be"?Ponieważ jednym z reklamodawców w telewizji jest neostrada, chello, same komputery sie reklamuje, itd. Więc telewizja działa na dwa fronty. Z jednej strony "gry są złe", ale jak kasę od nich dostają to już nie..dziwne, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2006 o 13:53, fataem napisał:

Ja bym mu dopiero wybaczył gdybym poczuł nad jego domem zapach napalmu

I byś tylko pokazał że z tą ustawą to może mieć rację.
Ja proponuję jakąś petycje ogulnopolską, wmieszajmy w to producentów gier, zróbmy coś zanim będzie za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2006 o 13:57, otc napisał:

I byś tylko pokazał że z tą ustawą to może mieć rację.
Ja proponuję jakąś petycje ogulnopolską, wmieszajmy w to producentów gier, zróbmy coś zanim
będzie za późno...

Masz rację, ale to by się kwalifikowało jako zabósjwto w afekcie. Jeśli to z giertychem jest prawdą popieram petycję, moge nawet na wiec do Wwy pojechac.
Zróbmy BŁĘKITNĄ REWOLUCJĘ(od kolórów Xklasyki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Podnosi telefon, wykręca numer>
(On): Tak?
(Ja): 47?
(On): Kogo?
(Ja): Giertych mówił, że zakaże brutalnych gier.
(On): 20 tysięcy
(Ja): 15
(On): 20
(Ja): Sporo stracisz, jeśli przestaną sprzedawać "Hitmana"
(On): 18
(Ja): Stoi
<pi...pi...pi...>

Jestem brutalny? E tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 13:22, Xantus napisał:

Roman Giertych wlasnie owiadczyl, ze wystapi o zakaz sprzedawania brutalnych gier w Polsce.
Co o tym sadzicie? Czy przy piractwie na poziomie ok. 60-70% to cos da?

Owszem, da. Pan Giertych spowoduje zwiększenie piractwa w Polsce, bo tylko u piratów będzie można dostać niektóre gry

Dnia 21.12.2006 o 13:22, Xantus napisał:

Kto mialby oceniac gry? A moze warto zabronic sprzedazy takich gier?

Nie, nie warto. Jak już powiedział kolega Konrad, zakazany owoc smakuje najlepiej i dlatego zainteresowanie brutalnymi grami wzrośnie. A ponieważ będą one dostępne w Polsce tylko nielegalnie, zakaz spowoduje naprawdę porządne zwiększenie problemu piractwa.
I znowu Romek więcej namiesza, niż polepszy. Oby ta ustawa nie ujrzała światła dziennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota! Daj mi JEGO numer. Pewnie zaczyna się od 47 ;). Z jego pomocą wyrwałbym baaaardzo dużo chwastów. Zacząłbym od ''reformy w sejmie'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować