• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
KHRoN

sklep gram.pl (problemy techniczne)

Pytanie

Zamówiłem sobie to i owo, wybrałem "płatność z inteligo" i najwyraźniej serwis padł bo nie zablokował mi środków na koncie... ale zeżarło mi wPLN więc nie mogę ponowić zamówienia (w dziale "moje zamówienia" nic nie ma :( )

pytanie brzmi - co zrobić żeby nie stracić zamówienia ani wPLN? ;]

BTW następnym razem zapłacę "kartą" - nauczka na przyszłość... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

762 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.11.2006 o 01:05, windows00 napisał:

@ kecal i Kotlet1984
Często zdarza się, że e-maile z CDP nie dochodzą do odbiorców. Tak może być u Was. Sprawdźcie
pocztę przez przeglądarkę,


Korzystam tylko z programów pocztowych, a całą domene gram.pl mam dodana do whitelisty,
Odpowiedzi na dwa pytania z formularzy nie dostałem, ale info że dotarły ale i owszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No dzwoniłem do pomoc ytechnicznej z koncowka 66 <zostalem tam skierowany>, lecz caly czas jest zajete :/
z kazdym dniem trace nadzieje ze ktokolwiek zmieni mi ten mail...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam ważne pytanko!Jeśli chciałbym kupic gre(dajmy na to ......Diablo 2 Złota Edycja)jest tam cena sugerowana (59,90zl) i twoja cena (46,90zł) to czy za "twoją cenę" moglbym zapłacic wirtualnymi pieniędzmi.Bo nie jestem pewny czy to jest promocja czy po prostu obliczyliscie ile po odjęci moich wirtualnych pieniędzy mogłbym zapłacic.
Przepraszam za klopot,licze na szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/.../

Twoja cena to koszt gry, który musisz zapłacić prawdziwą gotówką. Resztę płacisz WPLN.
Więc w tym przypadku prawdziwą gotówką zapłacisz 46,90 zł, a wirtualnymi pieniędzmi 13 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.11.2006 o 22:48, Tuddrussel napisał:

juz wiadomo, ale jeszcze chwila cierpliwosci.. bedzie niedlugo mikolaj ;)

Hmm , tak delikatnie chciałem przypomnieć o nas , czekających na ten dzień z wielką niecierpliwością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie czy zamówienia anulowane mogą być usuwane z zakładki zamówienia bo tak mało estetycznie to wyglada.
Najlesze jest to że mam kilka takich ale np. medieval II anulowałem bo początkowo wybrałem przesyłkę pocztową a potem zmnieniłem na kuriera ze spellforce II sprawa była taka ze byłem na urlopie i nie mogłem odebrać więc anulowałem i kupiłem w media co do inncyh gier to tak samo - wolałem kupić w sklepie z różnych przyczyn .(gry są zarejestrowane) jedynie gorthica III anulowałe świadomie po opiniach przeczytanych na forach i wcale tego nie żałuje
ale wrócę do tematu - czy można je usunąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

3 dni minely a ja dalej bez odowiedzi... :(

pytalem, czy majac zarejestrowana Heroes5 LEK moge kupic H5+krasnoludy a za przesylke zaplacic zetonem.

w sumie moze to i dobrze ze sklep.gram.pl jest taki zlewczo/olewczy - w wirtus.pl za te sama kase dostaje sie jeszcze tshirt h5.

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.12.2006 o 09:17, moonman napisał:

3 dni minely a ja dalej bez odowiedzi... :(

pytalem, czy majac zarejestrowana Heroes5 LEK moge kupic H5+krasnoludy a za przesylke zaplacic
zetonem.


Odpowiedź była. Nawet sam pracownik CD Projekt się pofatygował===> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=164&pid=506
Więc powtórzę. Nie ma znaczenia jaką grę zajerestrowałeś. Żeton możesz kupić, jeśli przy grze którą aktualnie kupujesz znajduje sie opcja Dostawa za wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.12.2006 o 11:35, rob006 napisał:

Odpowiedź była. Nawet sam pracownik CD Projekt się pofatygował===> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=164&pid=506
Więc powtórzę. Nie ma znaczenia jaką grę zajerestrowałeś. Żeton możesz kupić, jeśli przy grze
którą aktualnie kupujesz znajduje sie opcja Dostawa za wPLN.


nie o to mi chodzi. pytalem tutaj: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

czy moge kupic pakiet promocyjny Heroes of Might and Magic V + Kuźnia Przeznaczenia 116,80PLN
placac zetonem za dostawe.

pytalem dlatego ze wyskakuje mi komuniakt
" DOSTAWA ZA wPLN : Jeżeli do swojego koszyka dodasz jeszcze produkty za 33,20 zł, za dostawę będziesz mógł zapłacić Wirtualnymi Pieniędzmi."

natomiast jak wszyscy wiemy, jesli ktos ma zarejestrowana Kolekcjonerska Edycje Heroes5 - to w przypadku zakupu Kuzni Przeznaczenia moze zaplacic WPLN za przesylke (ja mam zarejestrowana LEK H5).

Ale w przypadku pakietu, nie pojawia mi sie taka opcja (chociaz zeton mam kupiony). Pojawia sie tylko, gdy chce zamowic sam dodatek.

Odpowiedzi sie nie doczekalem wiec udalem sie do innego sklepu - jak sie okazuje - z korzyscia dla mnie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zamówilem paczkę(Diablo 2 Złota Edycja) w nd. o 10.35. Wyslano ją z waszego serwisu ponoć w poniedzialek.


W moich zamówieniach jest przewidywany czas 6-7 grudnia.

Tymczasem listonosz (zamowilem pocztą)jak gdyby nigdy nic ominął mnie.Czyi widocznie nic dla mnie nie mial.



Czy to jest wina dostawcy(w tym wypadku poczty) czy serwisu(choc w to watpie)??
Jeśli coś to gdzie mogę znalez info o mojej paczce co sie z nia dzieje itd.Czy jest taka mozliwosc??



Zdesperowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.12.2006 o 12:10, moonman napisał:

nie o to mi chodzi. pytalem tutaj: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4


Wiem. Pomyliłem cie z innym użytkownikiem, który miał taki sam problem i dopiero po dodaniu posta zorientowałem sie, jaki błąd popełniłem. Sorry

Dnia 07.12.2006 o 12:10, moonman napisał:

natomiast jak wszyscy wiemy, jesli ktos ma zarejestrowana Kolekcjonerska Edycje Heroes5 - to
w przypadku zakupu Kuzni Przeznaczenia moze zaplacic WPLN za przesylke (ja mam zarejestrowana
LEK H5).


Ja nie wiem. Z tego co zauważyłem, to dostawę w wPLN można wykorzystać przy zamawianiu EK Heroes 5. Przy zakupie zetonu nie ma znaczenia jaka grę masz zarejestrowaną.
Ale moge sie mylic i byłbym zobowiązany gdybyś mnie z błędu wyprowadził;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.12.2006 o 15:34, YaSiErS napisał:

W moich zamówieniach jest przewidywany czas 6-7 grudnia.
Tymczasem listonosz (zamowilem pocztą)jak gdyby nigdy nic ominął mnie.Czyi widocznie nic
dla mnie nie mial.


piszesz o listonoszu wiec rozumiem ze wybrales poczte... a to znaczy ze ze masz problem bo poczta polska teraz strajkuje. w kazdym rejonie kraju jest inaczej ja jedna paczke dostalem na czas a na druga czekalem dobre 10 dni az w koncu pofatygowalem sie po nia osobiscie. lezala sobie na poczcie awizo nigdy nie doszlo do mnie. polecam przejsc sie na poczte i spytac. chyba w dziale ze szczegolami zamowienia masz taki numerek ewidencyjny po ktorym poczta bedzie mogla sprawdzic czy maja twoja paczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie:

Czy dostanę gre w sobotę (9.12.2006r.) po prostu czy mogę ją dostać np. na rzyczenie jutro jeśli zadzwonie do masterlinka jeżeli status tej przesyłki jest "zrealizowana" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.11.2006 o 22:48, Tuddrussel napisał:

> Ja tak przy okazji mam pytanko czy wiadomo już coś o tym bonusie ??
>
> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13318&pid=102

juz wiadomo, ale jeszcze chwila cierpliwosci.. bedzie niedlugo mikolaj ;)


Sorry że zwracam się tak bezpośrednio do Ciebie, ale wspominany mikołaj już dawno minął, od samej premiery minęły blisko dwa miesiące, więc chciałbym zapytać czy i kiedy będziemy mogli dowiedzieć się czegoś na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy jeśli Masterlink nie zastanie nikogo u mnie w domu to co się stanie z grą ??? Zostanie odesłana czy spocznie na najbliższym oddziale poczty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.12.2006 o 17:53, YahooPL napisał:

Czy jeśli Masterlink nie zastanie nikogo u mnie w domu to co się stanie z grą ??? Zostanie
odesłana czy spocznie na najbliższym oddziale poczty ???


Kurier zadzwoni na podany przy zamawianiu nr telefonu w celu umówienia innej godziny dostawy. Przesyłka nie znajdzie się na poczcie, tylko w najbliższym oddziale masterlinka i zawsze można ją odebrać osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.12.2006 o 18:09, Nufiko napisał:

Kurier zadzwoni na podany przy zamawianiu nr telefonu w celu umówienia innej godziny dostawy.
Przesyłka nie znajdzie się na poczcie, tylko w najbliższym oddziale masterlinka i zawsze można
ją odebrać osobiście.


A wie ktoś gdzie w Poznaniu znajduje się taki oddział Masterlinka ( coś w okolicy Ronda Rataje ) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować