• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
KHRoN

sklep gram.pl (problemy techniczne)

Pytanie

Zamówiłem sobie to i owo, wybrałem "płatność z inteligo" i najwyraźniej serwis padł bo nie zablokował mi środków na koncie... ale zeżarło mi wPLN więc nie mogę ponowić zamówienia (w dziale "moje zamówienia" nic nie ma :( )

pytanie brzmi - co zrobić żeby nie stracić zamówienia ani wPLN? ;]

BTW następnym razem zapłacę "kartą" - nauczka na przyszłość... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

762 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 31.10.2006 o 10:37, Venom napisał:

Jeżeli możesz zalogować się na konto, to możesz zapłacić za zamówienie poprzez dział "moje
zamówienia".


Zapłacić, zapłaciłem spoko - powiedz mi lepiej bo nie mogę nigdzie znaleść jak zmienić maila który jest w sumie loginem do serwqisu gram.pl bez utraty dotychczasowego stanu posiadania?

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2006 o 12:18, CermatoX napisał:


>/ciach/

Jak?


Ja nie miałem problemu ze zmianą konta e-mail
Wystarczyło wejść do profilu i wybrać Mój e-mail i hasło. Podajesz tam nowego maila a na starego przychopdzi ci potwierdzenie - jeśli nie zatwierdzisz to nic z tego nie wyjdzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>Venomku
>Venom - zrób cuś co?:)
>zapłaciłem spoko - powiedz mi lepiej bo nie mogę nigdzie znaleść

Jeżeli wysłałeś maila do gram.pl takim językiem i takim tonem, to dziwie się, że ktoś Ci odpowiedział (czy to na mail czy na forum). Wiesz, zwracając się do kogoś kogo nie znasz wypada odrobinkę szacunku wykazać, a nie "walić do wszystkich jak do kolegów z podwórka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanko do osób obsługujących sklep (jest to poniekąd problem techniczny wiec tutaj pisze) jak zrobić by do zamówienia wrzucić dodatkową gre?? Pisałem do was już ponad tydzień temu i nic nie dostałem więc nie wiem czy jest to możliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 31.10.2006 o 12:35, Koleś napisał:

Jeżeli wysłałeś maila do gram.pl takim językiem i takim tonem, to dziwie się, że ktoś Ci odpowiedział
(czy to na mail czy na forum). Wiesz, zwracając się do kogoś kogo nie znasz wypada odrobinkę
szacunku wykazać, a nie "walić do wszystkich jak do kolegów z podwórka".


Świat mój drogi ma to do siebie że zadziwia, powiem Ci że jeszcze nie raz się zadziwisz, być adwokatem w sprawie o której nic nie wiesz (jakiego miałem niby maila wysłać?)

Mała podpowiedź:
1. znam Venoma
2. nie ma na forum PM
3. zwróciłem się bezpośrednio do niego jakbyś nie zauważył
4. wazeliniarstwo to nie jest najlepszy sposób na zwrócenie na siebie uwagi
5. na podwórku nie mam kolegów- wyprowadzili sie założyli rodziny
6. ja też zmieniłem podwórko i "walę" przez okno tylko do syna jak jest obiad
7. słów mi brak

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.11.2006 o 10:47, Ponury Żniwiarz napisał:

Ja mam pytanie czy moge kupic w sklepie ze swojego konto gre koledze na jego adres czy beda
z tym jakies problemy??


tak raczej tak... z tego co pamietam to przy skladaniu zamowienia podajesz adres.. wiec moze to byc adres kolegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

sry za 2 post... ale ja mam pytanko ... jesli zamowilem Carbon + Kroniki Riddicka + Plakat A1 to rozumiem, ze gry przyjda w 1 paczce, a plaka dostane osobno w "tubie" ? mam racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.11.2006 o 11:13, syriusz.b napisał:

sry za 2 post... ale ja mam pytanko ... jesli zamowilem Carbon + Kroniki Riddicka + Plakat
A1 to rozumiem, ze gry przyjda w 1 paczce, a plaka dostane osobno w "tubie" ? mam racje...

Wpakuja ci wszystko w duza paczke z bąbelkami chyba;] all in 1;] (jak edycje kolekcjonerską Herosów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.11.2006 o 10:47, Ponury Żniwiarz napisał:

Ja mam pytanie czy moge kupic w sklepie ze swojego konto gre koledze na jego adres czy beda
z tym jakies problemy??


Żadnych problemów - adres wysyłkowy jest nieistotny co sprawdzałem wielokrotnie:)

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.11.2006 o 15:18, Ponury Żniwiarz napisał:

> sry za 2 post... ale ja mam pytanko ... jesli zamowilem Carbon + Kroniki Riddicka + Plakat

> A1 to rozumiem, ze gry przyjda w 1 paczce, a plaka dostane osobno w "tubie" ? mam racje...

>
Wpakuja ci wszystko w duza paczke z bąbelkami chyba;] all in 1;] (jak edycje kolekcjonerską
Herosów)


no z tego co wiem to plaKAty przychodza w tubach, ale pytam sie bo chce wiedziec czy ta tuba bedzie w pudelku, czy osobno ... po prostu chce wiedziec co mam odebrac od kuriera i o co sie mam ewentualnie upominac gdy czegos brak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.10.2006 o 09:28, Fagno napisał:

możesz anulować zamówienie w zakładce moje konto->moje zamówienia, o ile nie zostało jeszcze
wysłane

a gdzie jest ta opcja bo nigdzie jej nie widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I na dodatek zobaczyłem, że ty masz wybraną opcję "Za pobraniem"

Więc u siebie też na taką zmieniłem

przycisk amulowania nadal się nie pojawił i piszą że jutro wyślą paczkę
i nie mogę zmienić z powrotem na przelew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.11.2006 o 18:51, Pilnick2 napisał:

Mam pytanie co to są te żetony w sklepie gram.pl (Wszystko jest na dołączonym obrazku)

Jak wiadomo za każdą przesyłke z gram.pl trzeba zapłacić. Ta opcja pozwala zapłacić za przesyłke w wPLN. Jeśloi masz 10 wPLN możesz kupić żeton, którym zapłacisz za przesyłkę. Jest to bardzo opłacalne, bo nie ma różnicy czy wybierzesz pocztę czy kuriera - żeton zawsze będzie kosztował 10 wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam pytanie: Kiedy moje zamowienie zostanie wysłane ? bo mam status: Status Twojego zamówienia: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne) i zaczolem sprawdzac co jest niedostepne .... NfS Carbon jest, Kroniki Riddicka Są ... ale nagle z gadżetów zniknął plakat PoP A1 ... czyli co nie dostane jutro Carbona, bo musze czekac na plakat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować