Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 01/2007

372 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2006 o 09:35, smuggler napisał:

Faet, jesli masz sobie tak male poczucie nadchodzacych swiat, ze moje jedno zdanie je zabilo...
;/

Ano właśnie w tym roku jakoś niezabardzo je czuję... Dobił mnie brak śniegu... :(

Dnia 22.12.2006 o 09:35, smuggler napisał:

>>>No wlasnie :), Zauwaz ze choc mowie na poczatku o koncu swiat, to zakonczenie jest
juz inne...

Zauważyłem ;) Dzięki Ci, bo klimat powraca :) Z drugiej strony w poprzednim CDA było czuć świętami. Nie ma to jak świąteczny CDA w listopadzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 09:32, syriusz.b napisał:

> no no teraz w końcu jakies naprawde fajne pełne wersje.oby tak dalej w kolejnych miesiącach

> :)

Total Overdose mam i powiem, że kto nie grał to dla tej gry warto kupić CDA (mówie tu do antyfanów,
bo większość i tak kupi CDA), a sam jestem ciekawy Dead to Right 2 ... No zobaczymy ...



tez ta gierkę mam, ale chciałem kupić te 2 pozostałe a teraz mam je w tanszej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde a już sam chciałem kupić Total Overdose a tu niespodzianka i będzie w CDA. Bardzo fajny numer szczególnie chce zobaczyć recenzjie dodatku do EaW i gry Warhammer :Mark of Chaos. Z okazji świąt życzę redakcjii wszystkiego najlepszego i spokojnych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 10:02, Igor FCBayern napisał:

> Faet, jesli masz sobie tak male poczucie nadchodzacych swiat, ze moje jedno zdanie je
zabilo...
> ;/
Ano właśnie w tym roku jakoś niezabardzo je czuję... Dobił mnie brak śniegu... :(


Fakt, cos w tym jest, ja jestem caly czas zdumioony, ze choinke wczoraj ustawialem, a przeciez ciagle mamy padziernik :)

Musze przyznac tez, ze juz od dawan nie czulem takiego PRAWDZIWEGO klimatu swiat, moze tez dzieki temu ze wlasnie w okolicy swiat mamy najwiekszy w roku zapier*** i potem jestem zbyt zmeczony by sie wczuwac w atmosfere...

Ale pamietam kiedys, ze siedzialem sobie z kubkiem kawy z mlekiem w reku, za oknem padal powoli taki GESTY snieg (duze platki poooowooooli opadaly), wiedzialem, ze zrobilem juz wszysto co do mnie nalezy i mam luzik do konca dnia, a z radnia nagle poleciala koleda "San Damiano" w wykonaniu Sala Solo (kto go jeszcze pamieta? :) Classix Nouveax i te klimaty). I wtedy NAPRAWDE czulem, ze ida swieta. Sporo lat juz od tego czasu minelo ale naprawde z checia wracam mysla do tej chwili, bo to bylo tak jakby mi nagle z nieba sfrunal aniol i usiadl na ramieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny numer i kolejny świetny numer. Total Overdose posiadam, ale co tam i tak kupie. Będziemy mieli coś na stłumienie smutku po końcu świąt. Jeżeli wszyscy i to ja:

"Życzę redakcji wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia"
(ja proszę o Mikołaja zdjęcia Smugglera :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer całkiem niezły zwłaszcza pełne wersje. Z przyjemnością zagram w Total Overdose. Będzie co poczytać w długie zimowe wieczory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 10:18, smuggler napisał:

Fakt, cos w tym jest, ja jestem caly czas zdumioony, ze choinke wczoraj ustawialem, a przeciez
ciagle mamy padziernik :)

I jak tu poczuc święta (ludzie, to już 2 dni!) gdy rano idziemy w deszczu, po ciemku, na przeciw wiatru do szkoły/pracy !?

Dnia 22.12.2006 o 10:18, smuggler napisał:

/.../

To właśnie mi się marzy. Siedzę sobie w swetrze (pozdrawiam Białystok) przed rozpalonym kominkiem z kubkiem "kakało", za oknem wszystko dosłownie zasypane sniegiem i jakby było mało ten nadal spada z nieba wielkimi płatami, w całym domu przebijają się na zmianę zapachy choinki i makowca, a ja mam błogą świadomość, że przede mną conajmniej tydzień wolnego...
No to sobie pomarzyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ground Control 2, heh? No nieźle, a ja ponad rok temu kupiłem tą grę za prawie 60 złotych :D No, ale to znak, że z pełniakami w CDA coraz lepiej. Z recenzji to najbardziej mnie ciekawi Mark of Chaos i czy testowali też polską wersję tej gry, bo sama polonizacja nie zasługuje na więcej niż 5/10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2006 o 10:18, smuggler napisał:

Ale pamietam kiedys, ze siedzialem sobie z kubkiem kawy z mlekiem w reku, za oknem padal powoli
taki GESTY snieg ............


Nie wiem dlaczego ale lubię jak ktoś opowiada swoje historyjki :D Jakoś tak mnie napełniają pozytywną energią i staram wczuć się w te święta. Teraz tym bardziej nie czuję tego klimatu, gdyż nie ma śniegu, a do tego jestem chory :(. Jednak i tak wszystkim życzę Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<<DODANO ZADANIE>>

<<CEL MISJI>>
[Wycieczka do kiosku po noew CDA]
<<DATA WYKONANIA MISJI>>
[Czwartek, 28. grudnia 2006 r.]

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre pelniaki, zapowiedz FABLE2!!!! (1strona? 2? 3? plz o odp.) Czy Total Overdose pojdzie na moim kompie(widze wymagania, ale kto pyta nie bladzi;P): 1,4 GHz RAM 256 64 VRAM, Win OFKORZ XP?? plz odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No miło zaskoczony jestem, świetne pełniaki które wogulę sam chciałem kupić {szkoda tylko że CDA kontynłuje dawać do dobrych gier... gry nie tak już dobre.} Zawartość tez dobra. Numer kupuje na 1000%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie doczekałem się powrotu NDSN, jestem też wielce ciekaw waszej recenzji Faces Of War, słyszałem o niej rózne opinie, od kompletnie niegrywalnego crapu do fenomenalnej gry, niedocenionej z powodu premiery CoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniam Mniam Ground Control 2 No toście mnie mile zaskoczyli towarzyszu Smuggler od jakiegoś czasu przymierzałem się do zdobycia tej gierki, a tu proszę niespodzianeczka w CDA chyba uznam to za spóźnione prezent świąteczny od mojego ulubionego pisma :-]
Poza tym nie mogę się doczekać Tematów Numeru. Zarówno o cRPGach Bioware jak i o Supreme Commander to będzie COŚ
Oby szybciej do 28.12 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować