Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 01/2007

372 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2006 o 13:02, Damian14BO napisał:

A czy ktos moze dac link do spolszczenia do TO, oczywiscie jesli to legalne.

A po co? Domyślam się, że dialogi w TO zrozumie nawet tempy tuńczyk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serce me uradowane gdy taka gra jak Total Overdose płytę DVD zajmuje. CDA zawsze kupuje dla czytania, a nie dla grania jednak teraz będzie to jeden z kilku wyjątków gdzie chętnie pogram i przejdę grę. Również z otwartymi rękoma przywitam książeczkę - mam nadzieję, że ten pomysł nie upadnie tylko się będzie rozwijał i przez długi czas jeszcze taki prezencik będziemy otrzymywać. Jedno tylko mnie zraniło - brak plakatu, a na ścianie już miejsce czekało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 12:37, Lak5 napisał:

U mnie zawszę jest w terminie .



U mnie tez zawsze byl. teraz pierwszy raz od ok 6 lat zdarzylo sie ze CDA nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w poprzednim samo czasopismo było lepsze od płytki to w numerze styczniowym jest na odwrót. To co mnie ciekawi w tym numerze to: Fable 2, Medal of Honor: Airborne, Tomb Raider: Anniversary, Konsola marzeń - PlayStation 3 . Dziwi mnie tylko ten Konkurs CDA, przecież zawsze w CDA były konkursy i jakoś tak nie zapowiadali. Pewnie będzie teraz jakiś większy z super nagrodami. Szkoda że ja nigdy jeszcze nie wygrałem ;-(. No cóż spróbuje i tym razem. A WY coś wygraliście w CDA???? A numer jak zawsze i tak kupię! ;-D

P.S. smuggler: Czy będzie jakiś plakat bo jakoś w zapowiedzi nie widzę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 13:03, fataem napisał:

> A czy ktos moze dac link do spolszczenia do TO, oczywiscie jesli to legalne.
A po co? Domyślam się, że dialogi w TO zrozumie nawet tempy tuńczyk:P

Nie pyskuj!!!!! A moze ja nie znam angielskiego(troche jednal znam,ale...)!!! W szkole mam niemiecki!!! A "tempy"?? No comment;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2006 o 13:12, Damian14BO napisał:

Nie pyskuj!!!!! A moze ja nie znam angielskiego(troche jednal znam,ale...)!!! W szkole mam
niemiecki!!! A "tempy"?? No comment;P

Ale to nie było skierowane w Twoją stronę i tutaj no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smugler kołku jest może szansa aby jako pelniak był Jagged Aliannce: Wildfire ?? Może gierka do najnowszych nie należy ale jest kapitalna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2006 o 13:12, otc napisał:

Jak to jest że smuggler jest brygadzistą? Grasz na tipsach czy po prostu siedzisz tu dłużej
niż bardzo długo?

Ja tam postów Smg nie widzę, więc wychodzę z założenia, że ma znajomości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 13:12, fataem napisał:

Ale to nie było skierowane w Twoją stronę i tutaj no comment

Dalej nie rozumiesz??? Po polsku mowi sie tępy a nie tempy, ale skonczmy OT na temat TO ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 13:12, Lak5 napisał:

Odpwoem ci za niego -plakatu nie będzie , lecz będzie książeczka Neverwinter Night 2

A skąd wiesz(o plakat mi chodzi, bo o książeczkę to nie pytałem bo sam przeczytałem że będzie)??? Może z wrażenia zapomniał napisać. Ale wątpie. Może masz rację. A szkoda. Marzy mi się taki plakat z Prince of Persia, albo z Need for Speed Carbon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 13:12, Lak5 napisał:

Odpwoem ci za niego -plakatu nie będzie , lecz będzie książeczka Neverwinter Night 2

A skąd wiesz(o plakat mi chodzi, bo o książeczkę to nie pytałem bo sam przeczytałem że będzie)??? Może z wrażenia zapomniał napisać. Ale wątpie. Może masz rację. A szkoda. Marzy mi się taki plakat z Prince of Persia, albo z Need for Speed Carbon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, ciekawa sprawa CDA znów mnie zadziwił - Total Overdose, może niejest super grywalne, ale stare też nie jest. Death to Rights zabardzo nie kojarze, ale po screenach widzę że też całkiem całkiem. Ground Control, coś tam pamiętam pierwszą cześć. Jak dla mnie to 5+ za pełne wersje gierek. Zawartości nie oceniam, ale pewnie i ta już by mnie nie przyciagło - za dużo reklam, a pozatym 95% z recenzowanych gierek i tak by mi nie poszło więc po co robić smaka. Zresztą kasa na rozrywkowy budżet już przesiana na inne przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę tylko dodać, że się cieszę że recenzji polonizacji Guild Wars nie robili z pośpiechem i że jej nie ma w tym numerze. Jeszcze by wzięli tą wersje próbną i by była ocena wyprostowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 13:14, Damian14BO napisał:

> Ale to nie było skierowane w Twoją stronę i tutaj no comment
Dalej nie rozumiesz??? Po polsku mowi sie tępy a nie tempy, ale skonczmy OT na
temat TO ;P

Zauważyłem, tylko nei chciałem do tego nawiązywać. :D
Ja chcę CDA, bo nie mam już nic do roboty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 13:16, Larry Laffer napisał:

Zawartości nie oceniam, ale pewnie i ta już by mnie nie przyciagło - za dużo reklam

Podobno tym razem ma być ich(tych reklam) mniej. Oby. Bo te reklamy mogą być wkurzające. Na 10 stron przypada 1 czasem 2 strony reklam!!! Całe szczęście że narazie są o grach, a nie o zupkach w 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować