Zaloguj się, aby obserwować  
CDA

Jak myśliczie co do CDA dadzą w XIII ??

28 postów w tym temacie

Eee tam ja jestem całkowicie spokojny o pełne wersje w CDA, bo ostatnimi czasy to zapodają cały czas same hiciory ;p I tym razem w specjalnym trzynastym numerze napewno nie będzie inaczej =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 20:21, Solstheim napisał:

Ja sądze że dadzom Gumowego kurczaka, MacAbre, Ducha mr.Jedi zapakowane w paczke Landrynek

Ta a Smuggler bedzie widnial na opakowaniu oczywiscie zamaskowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 20:21, Solstheim napisał:

Ja sądze że dadzom Gumowego kurczaka, MacAbre, Ducha mr.Jedi zapakowane w paczke Landrynek


Ja chce Elda i Czarnego Iwana!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temat schodzi na psy. prosta zasada - nie masz nic sensownego na temat do powiedzenia? nie pisz!
Yamamoto, dostajesz upomnienie.
Solstheim, to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dadzą coś z blizzarda? Np Diablo (jedynke bądź dwójke) czy też Warcrafta 3, hmm czy starcrafta... hmm


Mogą też dać Destroyer Command(z rok temu dali SH2), Kozacy Sztuka Wojny, albo kozacy Powrót na Wojne.


Wiele jest gier które mogliby dac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest prosta: to czego ostatnio nie ma w sklepach może być pełną wersją. I tak od jakiegoś czasu nie widziałem Comandosów 3 i XIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SirKamil... ZGŁUPIAŁEŚ ?!?! a więc, Blizzard NIEDAJE swoich gier na cdcover....... a gdyby dawali, to cdaction nie było by na to stać,przez 10 lat musieliby sprzedawać CDA w 99999 zwiększonym nakłądzie ( oczywiscie wszystko musialo by byc kupywane ) , i nie dawać pelnych wersji do gazety, po tym wszystkim i tak wątpie czy by było ich stać. Bardzo prawdopodobne jest dodanie któregoś z dodatków do kozaków, ale jest jedno ALE, możliwe że polski dystrybutor nie zgodzi sie na to , bo sprzedaje antologie kozaków za 49,99 zł..... czyli 2/3 antologii miałoby się za 29,89 zł ( jezel icena wciaz jest 14,99zł )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 10:05, WorldWar3PL napisał:

SirKamil... ZGŁUPIAŁEŚ ?!?! a więc, Blizzard NIEDAJE swoich gier na cdcover....... a gdyby dawali, to cdaction nie było
by na to stać,przez 10 lat musieliby sprzedawać CDA w 99999 zwiększonym nakłądzie ( oczywiscie wszystko musialo by byc kupywane
) , i nie dawać pelnych wersji do gazety, po tym wszystkim i tak wątpie czy by było ich stać.

Jakoś WArcrafta II umieścili i dotąd czasopismo ukazuje się, dodając pełne wersje gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 10:48, DonCarleone napisał:

> SirKamil... ZGŁUPIAŁEŚ ?!?! a więc, Blizzard NIEDAJE swoich gier na cdcover....... a gdyby dawali, to cdaction nie
było
> by na to stać,przez 10 lat musieliby sprzedawać CDA w 99999 zwiększonym nakłądzie ( oczywiscie wszystko musialo
by byc kupywane
> ) , i nie dawać pelnych wersji do gazety, po tym wszystkim i tak wątpie czy by było ich stać.
Jakoś
WArcrafta II umieścili i dotąd czasopismo ukazuje się, dodając pełne wersje gier.


Tylko dlatego, ze warcraft 2 to juz dzisieciolatek i naprawde malo osob w niego gra (oczywiscie w sosunku do innych gier blizzarda).

Ja jestem przekonany, ze nic ciekawego nie dadzą a jak juz, to pewnie bede juz to mial jak zwykle bywa :/

Bardzo bym sie jednak ucieszyl z commandosow 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje na "Armies of Exigo" lub "Freespace 2", bo to, które kiedyś dali, było tylko dużym demem. BTW wiecie jak go zdobyć. Skoro CD-Projekt przestał go wydawać to skąd mam go wziąść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko się zastanawiam, po co na tym forum tolerować tak ewidentne statsiarstwo i przelewanie z pustego w próżne? Dadzą to, dadzą tamto, a na pewno nie dadzą tego czy tamtego... W ten sposób to można i sto postów napykać zastanwiając się nad różnymi mozliwymi wersjami. No, ale to moze ja jestem przewrażliwiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować