Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Podajcie IP jakichś serwerów BEZ OGRANICZEŃ ...
Mam już dość tych serwów. Już nawet sniperem być nie można. Zerowcy ;x


Najlepiej gdyby były to serwy bez pojazdów :P (bez JET'ów głównie ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 12:09, MTSMAFIOSO napisał:

Podajcie IP jakichś serwerów BEZ OGRANICZEŃ ...
Mam już dość tych serwów. Już nawet sniperem być nie można. Zerowcy ;x


Jeśli masz dodatek polecam serwery HBD, nie ma ograniczeń są pojazdy, twoi nie rozwalą się o claymore''a . Mnie też zawsze wkurzają serwy z ograniczeniami. Ale to nie jest problem, można się skapnąć nawet po jego nazwie.

Dnia 22.05.2008 o 12:09, MTSMAFIOSO napisał:

Najlepiej gdyby były to serwy bez pojazdów :P (bez JET''ów głównie ^^)


a jednak ograniczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem z tą grą . Kupiłem nową grę w sklepie i po kilku dniach się spaliła. POMOCY NIE MOGE GAC W TAK SPANIALOM GRE. HELP ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 09:14, kielek1223 napisał:

Mam wielki problem z tą grą . Kupiłem nową grę w sklepie i po kilku dniach się spaliła.
POMOCY NIE MOGE GAC W TAK SPANIALOM GRE. HELP ME


No to masz problem... Chyba musisz kupić nową grę, bo gwarancja gram.pl chyba jej nie obejmuje.Ale to tylko 40 zł za bardzo dobra grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 09:15, lukasz11111 napisał:

> Mam wielki problem z tą grą . Kupiłem nową grę w sklepie i po kilku dniach się
spaliła.
> POMOCY NIE MOGE GAC W TAK SPANIALOM GRE. HELP ME

No to masz problem... Chyba musisz kupić nową grę, bo gwarancja granm.pl chyba jej nie
obejmuje.Ale to tylko 40 zł za bardzo dobra grę...



Sorry o na nie była kupowana na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2008 o 09:16, kielek1223 napisał:

Sorry o na nie była kupowana na gram.pl


Wim, zapewne z wirtusa. Ale i tak masz problem... Kup nową grębo tanio jak na taki hit. Najlepszy shooter mmo ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej spróbuj skontaktować się z pomocą techniczną EA, może jak im podasz CD-keya towyślą Ci nową płytkę. Ale szczerze to bardzo w to wątpie..i to jeszcze od strony EA. Ale zawsze warto spróbować.
BTW Jak Ci się mogła spalić płytka ? Mi się to jeszcze nigdy nie zdarzyło. Na szczęście nie miałbym tego problemu bo mam 2 płytki od podstawki i JS.. i obie działają niezależnie co włącze :D

-> lukasz1111
shotter massive multiplayer online.. pierwsze raz słyszę takie określenie ale w sumie trochę oddaje prawdę, no bo jaka strzelanka pomieści więcej graczy na mapie jak nie BF2 ? A w BF3 ma być 80 graczy na jednej mapie :D

Ostatnio BF2 bardzo mnie wkurza ze swoimi bugami ! Bardzo często wchodzę na serwer i nie mam odblokowanych broni i podstawową rangę ! Albo po zmianie mapy wyrzuca mnie z rozgrywki. Wrrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 11:54, Grizzly. napisał:

no bo jaka strzelanka pomieści więcej graczy na mapie jak nie BF2?


Joint Operations: Typhoon Rising ;)
Do 150 graczy na serwerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 09:14, kielek1223 napisał:

Mam wielki problem z tą grą . Kupiłem nową grę w sklepie i po kilku dniach się spaliła.
POMOCY NIE MOGE GAC W TAK SPANIALOM GRE. HELP ME


Po pierwsze - czy uszkodzenie wynikło z Twojej winy? Jeśli tak, to nawet nie zawracaj głowy panom z EA, zwłaszcza, że zniszczonych płytek poza Gram.pl się zwyczajnie nie odsyła. Jedyne, co mógłbyś zrobić w wypadku jakiejś szkody, to zażądać nowego cd-keya, a to Tobie raczej potrzebne nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy Joint przypadkiem nie umarł?
A co do problemu z płytą - ściągnij z neta nawet nielegalny obraz płyty ale graj na tym co masz zainstalowane.
A ja się zapytam krótko - czy jest jakikolwiek sposób na zmianę nick''a bez tworzenia nowego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 22:04, Beleth napisał:

nie


Na pewno? To ludzie dołączając do klanu zakładają sobie nowe konto żeby tylko mieć TAG? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 22:20, MTSMAFIOSO napisał:

> nie

Na pewno? To ludzie dołączając do klanu zakładają sobie nowe konto żeby tylko mieć TAG?
;o


Żeby dopisać tag do nicku nie trzeba od nowa zakładać konta:) Podczas logowania w okienku jest pole zatytułowane "prefiks" czy jakoś tak:) i tam wpisujesz tag, lub cokolwiek innego co ma sie znaleźć przed twoim nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grizzly ty marudo, ja wiem że za mną tęsknisz ale narazie nie mogę za bardzo grać :(
Sesja mi się zbliża, w przyszłym tygodniu ze 3 kolosy a ja nic nie umiem o właśnie przeszedłem Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay i wciąż się nie uczyłem :P
Ale obiecuję że jak wreszcie przestanie mi to wszystko wisieć nad łbem to znowu pogramy

Nie znudził mi się jeszcze BF2!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 22:35, Beleth napisał:

Grizzly ty marudo, ja wiem że za mną tęsknisz ale narazie nie mogę za bardzo grać :(
Sesja mi się zbliża, w przyszłym tygodniu ze 3 kolosy a ja nic nie umiem o właśnie przeszedłem
Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay i wciąż się nie uczyłem :P
Ale obiecuję że jak wreszcie przestanie mi to wszystko wisieć nad łbem to znowu pogramy


hehe.. sesja :) Nam się rok szkolny kończy to więcej czasu mamy bo są luźniejsze lekcje.. chociaż co nieco wypadałoby popodciągać :D
Zorganizujmy jakąś grę tak żeby przynajmniej z 6 osób było.. jak za dawnych dobrych czasów :P Może w ten weekend ? Odciągniecie się od CoD4, CS''a i Riddicka ? hehe.. ja ostatnio maniurze w F.E.A.R.''a..

Dnia 28.05.2008 o 22:35, Beleth napisał:

Nie znudził mi się jeszcze BF2!!!


Mi się nigdy nie znudzi, w tym tygodniu xfire pokazuje mi rozegrane 11h, ostatnio dużo gram z kolegą.. gramy zwałowo ale i tak jesteśmy na koniec drudzy lub trzeci na liście. Nawet jak będzie BF: Heroes to i tak pewnie będe grał w BF2.. aż do Battlefield 3 :)
Wkurzają tylko te bugi.. mam je naprawdę zaczęsto :( Ostatnio nawet dostałem złoty medal i baretkę Valarous Merit Ribbon..a w statystykach nie mam ich do dzisiaj..wrrr

PS: Co to znaczy driver special ability point ? Za co go można zdobyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 01:07, Grizzly. napisał:

PS: Co to znaczy driver special ability point ? Za co go można zdobyć ?


jak pojeździsz dużo i karkołomnie to się nabijają, np jak się ucieknie przed ostrzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chłopaki ,też chętnie z wami pogram .Ale sesja to jedno ,a weekend wyjeżdzam na 4 dniową imprezę z przyjaciółmi.Może na początku przyszłego tygodnia uda wam się zebrać całą ekipę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować