Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2008 o 15:04, audioslave2000 napisał:

> Ej,tutaj piszą,żę dochodzą też inne bronie ale nie będę kupował booster packa za
5 dych....
> http://eastore.ea.com/store/eaemea/pl_PL/DisplayProductDetailsPage&product ID=72859100

Z tego co mi wiadomo dochodzą nowe pojazdy, ale broń jako unlock to tylko P90.

Spójrz,ja znalazłem w necie takie coś "...zgodnie z tytułem, rozszerzenie wzbogaca grę o całkowicie nową stronę konfliktu, tj. siły państw europejskich. Pojawiają się zatem nowe modele postaci żołnierzy ze starego kontynentu, jak również premierowe rodzaje broni w jakie są oni wyposażeni (począwszy od FNP90, SA80 L85A2, HK21, a skończywszy na Benelli Tactical Shotgun). Ponadto do naszej dyspozycji oddano cztery nowe maszyny..." Czyli jednak są nowe bronie,poza P90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 10:43, Rosomk napisał:

Spójrz,ja znalazłem w necie takie coś "...zgodnie z tytułem, rozszerzenie wzbogaca grę
o całkowicie nową stronę konfliktu, tj. siły państw europejskich. Pojawiają się zatem
nowe modele postaci żołnierzy ze starego kontynentu, jak również premierowe rodzaje broni
w jakie są oni wyposażeni (począwszy od FNP90, SA80 L85A2, HK21, a skończywszy na Benelli
Tactical Shotgun). Ponadto do naszej dyspozycji oddano cztery nowe maszyny..." Czyli
jednak są nowe bronie,poza P90.

Tak, ale nie jako unlocki. Taka sama zasada jest w Jednostkach Specjalnych, tam też są nowe bronie, ale mimo wszystko nie pograsz nimi w podstawce Bf 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 12:24, audioslave2000 napisał:

> Spójrz,ja znalazłem w necie takie coś "...zgodnie z tytułem, rozszerzenie wzbogaca
grę
> o całkowicie nową stronę konfliktu, tj. siły państw europejskich. Pojawiają się
zatem
> nowe modele postaci żołnierzy ze starego kontynentu, jak również premierowe rodzaje
broni
> w jakie są oni wyposażeni (począwszy od FNP90, SA80 L85A2, HK21, a skończywszy na
Benelli
> Tactical Shotgun). Ponadto do naszej dyspozycji oddano cztery nowe maszyny..." Czyli

> jednak są nowe bronie,poza P90.
Tak, ale nie jako unlocki. Taka sama zasada jest w Jednostkach Specjalnych, tam też są
nowe bronie, ale mimo wszystko nie pograsz nimi w podstawce Bf 2.

aaaaaa,to o to chodzi. Dobra,chyba czaję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam parę pytań :) Byc może trudno będzie na nie odpowiedziec, ale jeśli ktoś byłby w stanie, to będę bardzo wdzięczny. A więc tak:
1) Jak najlepiej robic uniki samolotem, gdy ktoś Cię goni? Pętelki? Na boki? A może ktoś ma jeszcze jakiś inny sposób?
2) W którym momencie najlepiej spuszczac bomby? Nie idzie mi to może najgorzej, ale bardzo często, nietrafiam, zwłaszcza gdy lece myśliwecem, który ma tylko 2 bomby.
3) Denerwuje mnie, że bardzo często gdy kogoś namierzę i puszczam w niego rakiety to nie trafiam, tutaj dalsza częśc pytania będzie podobna do pierwszego, bo czy poprostu jakiś rodzaj uników sprawia, że rakiety gorzej się nas imają, czy poprotu może da się w lepszy sposób zajśc ofiarę?

W sumie to chyba tyle, jeśli ktoś miałby również jakieś inne porady dotyczące wymiatania w powietrzu to bardzo proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2008 o 12:24, audioslave2000 napisał:

Tak, ale nie jako unlocki. Taka sama zasada jest w Jednostkach Specjalnych, tam też są
nowe bronie, ale mimo wszystko nie pograsz nimi w podstawce Bf 2.


Przecież broniami z JS można grać w podstawce. Szkoda że unlockami z JS nie można pograć w JS :)

---> Pioterkgościu

1) Dobrze jest latać taktycznie czyli np. chować się za skarpami żeby nie mogły Cię dosięgnąć rakiety ziemia - powietrze. Ja tak zawsze robie na Wake Island. Dobrze jest puszczać te.. no nie wiem jak się to nazywa.. ale to co wydaje ciepło i dzięki temu rakiety nie mogą w Ciebie trafić :P Z tego co widziałem to niektórzy tak mistrzowsko latają że lecą pionowo w górę, potem pikują do ziemi i nad ziemią wyrównują poziom no i przy okazji rozwalają co się da. Jeśli chodzi o uniki to warto próbować wszystkiego ale jeśli już rakieta na Ciebie leci to trudno żeby nie trafiła.
2) heh.. tego to najstarsi górale nie wiedzą :P Trzeba mieć wyczucie. Napewno chwile przed przeciwnikiem.
3)Jak ich namierzysz to wtedy puszczają te ognie. Ale warto trochę dłużej mieć ich na celowniku żeby rakiety miały jak najprostszą drogę do przebycia, żeby nie musiały ostrych skrętów wykonywać.

Czy jak latacie na samolotach to zmieniacie sobie czułość myszki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie durne pytanie - jak odblokować te bronie unlocki?
Jest jakaś lista wymagań, np dla G36E dla Medyka - bo nie wiem co zrobić by odblokować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 15:02, gadula4 napisał:

A ja mam takie durne pytanie - jak odblokować te bronie unlocki?
Jest jakaś lista wymagań, np dla G36E dla Medyka - bo nie wiem co zrobić by odblokować
:/


ee.. no wraz z rangą możesz odblokowywać bronie. Żeby odblokować G36E musisz mieć dodatek Jednostki Specjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 15:36, graska napisał:

moze to banalne pytanie ale nie dla mnie jesli mozecie wytlumczcie mi jak wgrac patcha
1.41 do bf2



No co jak masz ściągniętego to włączasz instalator i cierpliwie czekasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 15:43, graska napisał:

a i jeszcze jedna czy jak zainstaluje patcha 1.41 to beda mi sie statsy wgrywaly?


Tak

A skąd ściągnołeś patcha ? Normalnie powinno być że go ściągasz, instalujesz i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 15:48, graska napisał:

wlasnie sciagnalem ze strony bf ale sciagam teraz z innej strony ale dzieki za odpowiedz
zobacze i dam znac

Moze powinienes najpier wgrac poprzedni patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 17:17, graska napisał:

a jak wgram 1.3 to tez bedzie ranka nabijac?

Moze bedzie ale dużo mniej serwów będzie dostępnych. A zeby zainstalować 1.4 trzeba najpierw zainstalowac 1.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 17:38, Grizzly. napisał:

Nie, nieprawda. Nie musisz instalować patcha 1.3 . Patch 1.41 zawiera w sobie już wszystkie
poprzednie !

Tak? A ja najpierw musiałem zaistalować 1.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować