Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 23:11, BiShopKF napisał:

Chcecie zrazic chlopaka do gry ??? ;) Oczywiścnie, że nie, ale mógł by się wyrażać jaśniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:42, jakubg9 napisał:

I co nie pogram w BF2?
:((

moze i pograsz.Ja rowniez mialem podobny problem;0.kolega naprawil mi ten problem.mowil mi jak to zrobil ale nie wiem czy zapamietalem jak zrobic.wiec tak:
1.wejdz na strone ati
2.sciagnij sterowniki to swojej karty
3.sterowniki mosisz wgrac chyba na plyte główna
4.zresetowac kompa
5.wlaczyc bf2 i zobaczyc czy chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 09:32, darsz napisał:

Czy ktoś z szanownych testował już patch''a 1.4? Jeżeli tak to proszę o jakieś uwagi...

Testować to jeszcze nie, ale ściągam. Kto wie czy to nie będzie takie dziadostwo jak 1.4 beta .. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem godzine (dopiero dziś pogram dłużej) i gra ani razu nie wyszła do Windowsa, ani razu nie było "problemu z połączeniem". Odnosze również wrażenie, że gra chodzi odrobine szybciej. No i koniec z "żabkami" :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc grywa czasami w bf ,czasami bo bardzo mnie denerwuje skakanie obrazu i celowanie.tj.strzelam do goscia i musze go zabis bo wale cała serie a nagle okazuje sie ze to on mnie zabija.moze mam opcie zle ustawione.moze ktos ma podobnego kompa to by mi podał jak ma ustawione opcie.płytaecs945p-as775ddr,gf fx 6600gt 256mb grinward pci,sea.160gb sata,pamieckingston ddr 2x 522/533,p4 506 2.66hz,obud codegen zart.bardzo prosze.a propo strzelania to nie jestem cienias,gram w john operations i jestem w klanie najlepszym w polsce,moze nie jakoms wybitnym ale nie cieniacem.a sa to gry dosc porownywalne.pozdrawiam wszystkich graczy bf 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, czy warto kupić tą grę , bo czytałem o niej i zbierała bardzo dobre recenzje. Poza tym, ile trzeba pamięci RAM i jak szybki trzeba mieć komp( ile MhZ)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 17:41, Pingus napisał:

>

To mi wygląda na stratę pakietów. Przeskanuj kompa antywirem

skanuje raz w tygodniu awastem.co to jest strata pakietów.poza tym wcielo mi sporo serwerów,miałem około 2000 a mam około 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 17:49, Avalon67 napisał:

Ja mam pytanie, czy warto kupić tą grę , bo czytałem o niej i zbierała bardzo dobre recenzje.
Poza tym, ile trzeba pamięci RAM i jak szybki trzeba mieć komp( ile MhZ)???

W chwili obecnej całkowicie NIE warto kupować tej gry. Dużo lepiej poczekać miesiąc na Battlefield 2142. Dlaczego? Ponieważ poziom graczy jest już naprawdę wysoki i przez to bardzo cięzko by ci było odnosić sukcesy. Pomijam juz takie szczegóły jak zabugowanie gry (po patchach) o którym nie piszą w recenzjach ;)

Co do wymagań. Jeśli interesują cię pełne detale w BFie, to będziesz potrzebował nie mniej niż 2 GB RAMu. Proc nie jest taki ważny - starczy ok. 2 Ghz. Gra lubi również wydajne karty graficznne (6800 i wyższe). Jak widać nawet teraz rok po premierze gry wymagania są wysokie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 18:09, DR.SIURAK napisał:

co to jest strata pakietów.poza tym wcielo mi sporo serwerów,miałem
około 2000 a mam około 50


Strata pakietów to inaczej strata inforamcji wysłana pomiędzy twoim kompem a serwerem i odwrtonie. Polega to na tym, że Ty strzelasz a część pocisków "znika" na łączach pomiędzy kompem a serwerem. Co do wyparowania serwerów, zainstalowałeś patcha 1.4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 18:17, Pingus napisał:

Strata pakietów to inaczej strata inforamcji wysłana pomiędzy twoim kompem a serwerem i odwrtonie.
Polega to na tym, że Ty strzelasz a część pocisków "znika" na łączach pomiędzy kompem a serwerem.



No właśnie zawsze jak ginę, to jest wina straty pakietów !!! ;))) I to w każdym FPSie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem-kiedy wskoczyłem zarobiłem trochę punktów to ten pasek w BHQ mi się zablokował. niemoge
wskoczyć na wyższe poziomy.zdobywałemm punkty jako komondor i żołnierzyk i nic. CO MAM ROBIC!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 18:55, bertols napisał:

ja mam taki problem-kiedy wskoczyłem zarobiłem trochę punktów to ten pasek w BHQ mi się zablokował.
niemoge
wskoczyć na wyższe poziomy.zdobywałemm punkty jako komondor i żołnierzyk i nic. CO MAM ROBIC!!!!!!!


Musisz poczekać, nieraz punkty nalicza dopiero po 2 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2006 o 19:24, Pingus napisał:

Musisz poczekać, nieraz punkty nalicza dopiero po 2 dniach

dzięki za dobre chęci ale zainstalowałem 1.4 i jest dobrze
P.S.fajna do nowa mapa-road to cośtam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do straty pakietów to da sie cos z ty zrobic?bo to jest denerwujace.patcha to niewiem jaki mam bo mi sie to wszystko pokreciło 1.2 14.ale chyba mam 14 beta.dzisiaj grałem i mam tylko 14 serwerów.sciagne ten 1.4 co mi sie wyswietla w menu i zobacze jak chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować