Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Wróciłem do BF2 po kilkumiesięcznej przerwie spowodwanej kupnem PS2. Tam też jest BF2, ale inny nieco no i nie o tym chciałem :) W wersji PC mam odblokowanego FN SCAR - L, imho całkiem fajna broń. I tu jest kłopot. Zwykle prowadzę ogień krótkimi seriami, ale czasem wcisnę coś przypadkiem na klawiaturze i zmienia mi się tryb strzału z serii na pojedynczy. Żeby było weselej, problem dotyczy tylko tej broni. Czy ktoś wie jak zmienić tryb strzału z powrotem na serię? Szukałem w instrukcjach (od podstawki i od JS) i nie znalazłem. Wiem, może wydać się śmieszny, możecie mnie wyśmiać, ale pomóżcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 14:40, Pingus napisał:

> Nie dzine, tylko w wersji 1.0

Dziwne bo w demie nie było mapy Strike At Karkand :)


Pardon, pomyliła mi się nazwa. Widze że wiele zamieszania potrafi wywołać jedno słowo. Chodziło mi oczywiście o
GoO. A SaK to moja ulubiona mapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 11:25, Vramin napisał:

Czy ktoś wie jak zmienić tryb strzału z powrotem na serię?
Szukałem w instrukcjach (od podstawki i od JS) i nie znalazłem. Wiem, może wydać się śmieszny,
możecie mnie wyśmiać, ale pomóżcie :D


Naciskasz ponownie klawisz wyboru danej broni czyli zapewne guzik oznaczony ceferką 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 13:12, Pingus napisał:

Naciskasz ponownie klawisz wyboru danej broni czyli zapewne guzik oznaczony ceferką 3


Podziękował, z ukłonem i zamieceniem kevlarowym hełmem podłogi :)

Arclight --> Chyba dopadł mnie wtórny analfabetyzm. To jednak jest w instrukcji (w obu nawet) ale tak wyjaśnione, że nie badzo łapałem o co biega. Pingus wyjaśnił prościej :)

I dołączę się do pytania Boforsa - warto kupować boostery? Dużo ludzi w nie gra? Nie chciałbym powtórki z Star Wars: Balltlefront, gdzie po paru miesiącach od kupna ciężko było znaleźć serwer z większą ilością graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Ja kupiłem dodatek Special Forces i pograłem w niego może ze 20 godzin. Moim zdaniem nie opłaca się kupować dodatku i boosterpacków, zwłaszcza, że pojawiają się kolejne mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Special Forces daje akurat dużo radochy ludziom, którzy lubią walczyć piechota kontra piechota. W podstawce coś za często ginąłem od czołgów i innych jeżdżących pojazdów. Boosterów natomiast nie opłaca się kupować, 44.90 zł za 3 mapy + jedną stronę konfliktu na tych 3 mapach to trochę za dużo. Armored Fury ma ponoć fajne mapy pancerne, ale nadal kosztuje 44.90 zł. Z powodzeniem mogli je dodać w patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z 20 godzinami to i tak weteran jesteś. Ja mam w profilu napisane, że grałem w SF... 6 minut :D co mniej więcej odpowiada prawdzie ;)
Za to w booster packi grałem już znacznie dłużej bo "aż" po ok. 5 h :D

Gwoli ścisłości w zwykłego BFa2 mam wygrane ok. 400 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=] Ja mam wogole inny dylemat, jeszcze nie znalazlem tu takiego ale moze jest gdzies ^^
A wiec tak :D zaczynam instalacje, instaluje sie i w momenci D:\gry\battle\mods\bf2\objects_client.zip pokazuje sie blad:

Nie udalo sie zainstalowac battlefield 2.probuje ponownie od poczatku.
Przyznam sciagnelem se ja z Osła ^^
z gory thx za jakie kolwiek info =] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehhehe czyli nikt mi nie pomoze bo sciagnelem se gre z osła?<lol2> hehehe to nie powinno istniec te forum bo tu 80% sciaga se z netu tylko ze nikt o tym nie pisze:P ale jak ktos chce mi pomuc to dajcie znac na gg*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 20:38, Bob3k napisał:

hehehhehe czyli nikt mi nie pomoze bo sciagnelem se gre z osła?<lol2> hehehe to nie powinno
istniec te forum bo tu 80% sciaga se z netu tylko ze nikt o tym nie pisze:P ale jak ktos chce
mi pomuc to dajcie znac na gg 5252169

Hmm a skąd wiesz że 80%? Sam im wysyłasz?

Ten pan sam się prosi o wywalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pójdzie m i BF2 na moim sprzecie?:
Amd athlon 2000+`1,7ghz
768ram
geforce 6200 - 128mb

Z góry dzieki za odpowiedź ( chodzi o to, żęby sie za bardzo nie zacinał, nawet na najmniejszych detalach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 19:30, Szympek napisał:

pójdzie m i BF2 na moim sprzecie?:
Amd athlon 2000+`1,7ghz
768ram
geforce 6200 - 128mb

Z góry dzieki za odpowiedź ( chodzi o to, żęby sie za bardzo nie zacinał, nawet na najmniejszych
detalach)

Powinno pójść, ale dla sprawdzenia wypróbój demko. Chociaż po tych wszystkich patchach gra została tak skopana, że nie wiem czy tu demo pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 19:30, Szympek napisał:

pójdzie m i BF2 na moim sprzecie?:
Amd athlon 2000+`1,7ghz
768ram
geforce 6200 - 128mb

Z góry dzieki za odpowiedź ( chodzi o to, żęby sie za bardzo nie zacinał, nawet na najmniejszych
detalach)


Na średnio niskich w rozdzielczości 800x600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować