Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Troops of Freedom ? Nie dało rady polsko brzmiącej nazwy ? Trzeba propagować polskie jednostki na polu walki a tak będą nas bardziej mylić z angielska polonią .Więcej patriotyzmu .Trzeba pokazać ,że polacy rządzą w każdej wojnie .Jak w filmie Szydery -n00bs vs. pr0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 16:01, jackass napisał:

Troops of Freedom ? Nie dało rady polsko brzmiącej nazwy ? Trzeba propagować polskie
jednostki na polu walki a tak będą nas bardziej mylić z angielska polonią .Więcej patriotyzmu
.Trzeba pokazać ,że polacy rządzą w każdej wojnie .Jak w filmie Szydery -n00bs vs. pr0


a co do filmiku szydery to są przepiękne.
Wiecie może w jaki sposób są kręcone ? Jak ustawić tak kamere w grze ? Do tego trzeba mieć moda ? Może wspólnie nakręcimy jakiś zwałowy filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2008 o 19:54, Grizzly. napisał:

a co do filmiku szydery to są przepiękne.
Wiecie może w jaki sposób są kręcone ? Jak ustawić tak kamere w grze ? Do tego trzeba
mieć moda ? Może wspólnie nakręcimy jakiś zwałowy filmik.

Mieli zmodyfikowana gre ,uzywali pewnie GameCama i do tego cheatowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomóżcie!
Od 3 godzin próbuję stworzyć konto do gry online w nowo zakupionej BF2:Deluxe. Każdy nick jaki wpiszę, w połączeniu z jakimkolwiek adresem email (mam z 5) okazuje się już istnieć. Mam zaktualizowany PB. Nie instalowałem przy instalacji gry GameSpy - czy jest on konieczny, i czy mogę prosić o link do niego do ściągnięcia? - nie chcę instalować gry od nowa.
PS: Jakie mogę mieć znaki w nick''u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może akurat masz pecha i trafiłeś na zajęte. Do gry nie potrzebujesz programu od GameSpy, jednak właśnie musisz założyć konto IGN (GameSpy). Jeżeli w grze nie możesz założyć konta to jak chcesz - załóż je przez jakąś stronę IGN (na przykład FilePlanet.com).
W nazwie użytkownika chyba mogą być po prostu litery i cyfry, pewnie też znaki typu _, jakieś inne litery jak polskie znaki raczej odpadają.
A jeżeli nie możesz trafić na wolną nazwę to możesz skorzystać z: http://archive.gamespy.com/naminator/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączasz grę i wybierasz:
- Login, Manage Accounts
- Account Management, Retrieve Account.
Wybierasz czy chcesz się zalogować według nazwy użytkownika czy hasła, niżej wpisujesz to co zaznaczyłeś i jeszcze hasło.

Jednak nie jestem pewien czy w grach można się logować z obojętnie jakim typem konta, bo przy logowaniu na stronach IGN jest wybór głównej strony i pozostałych serwisów IGN. W grach na pewno można używać loginu z pozostałych serwisów (jak np. FilePlanet.com), takiego z głównej strony IGN nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 21:47, Beleth napisał:

doszedłem dziś do wniosku że nam razem najwygodniej gra się na grach Infantry only...chyba
szczególnie na karkandzie :P co wy na to?


.. yyy.. nie. Za często gramy na przepełnionych serwerach, bo wtedy to artyleria i samoloty miażdżą. Na karkandzie fajnie się grało ale ja i tak najbardziej lubie małe mapy z pojazdami.
Czy jest przynajmniej jeden serwer na karkandzie dla 64 graczy bez bez infrantry ? Bo już bardzo bardzo ale to bardzo dawno takiego nie widziałem.
A z tym mikrofonem to nie wiem co jest nie tak. Na rejestratorze mogę nagrać dźwięk. Może coś jest z kablem.

--> jackass gdzie ty zrobiłeś taką fotę że tyle samochodów spada ? To jakiś mod ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tymi samochodami to nie mod a cheater
jak zerkniesz na mój profil na xfire to dziś zrobiłem całą galerię takiego "opadu"
po prostu jakiś dupek zapycha serwer śmieciem bo zna lukę w zabezpieczeniach :/
wygląda imponująco jak z nieba spada 1000 samochodów, ale w sumie po paru minutach to już tylko ostro wkurza bo wszystko się tnie i grać się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2008 o 22:11, Grizzly. napisał:

--> jackass gdzie ty zrobiłeś taką fotę że tyle samochodów spada ? To jakiś mod ?

Dzisiaj przy grze z Belethem sie przydarzylo.Jakis cheater zrzucal setki fur na leb .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 23:38, Vesania666 napisał:

istnieje jakiś gramowy clan w BF2? bo właśnie będę prawdopodobnie za niedługo kupował
;]

Istnieje Troops of Freedom ,ale nie tyle klan co grupa zapaleńców grających for fun .Nie jestesmy wymiataczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 23:41, jackass napisał:

> istnieje jakiś gramowy clan w BF2? bo właśnie będę prawdopodobnie za niedługo kupował

> ;]
Istnieje Troops of Freedom ,ale nie tyle klan co grupa zapaleńców grających for fun .Nie
jestesmy wymiataczami.


no jak to nie? a kto miał najlepszy team na serwerze ostatnio? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 00:12, Beleth napisał:

> > istnieje jakiś gramowy clan w BF2? bo właśnie będę prawdopodobnie za niedługo
kupował
>
> > ;]
> Istnieje Troops of Freedom ,ale nie tyle klan co grupa zapaleńców grających for
fun .Nie
> jestesmy wymiataczami.

no jak to nie? a kto miał najlepszy team na serwerze ostatnio? :D


No właśnie:) Jak w piątek razem graliśmy na Strie at Karaknd to nasz Team okupował wszędzie pierwsze miejsca:) Właśnie ja jestem za graniem infantry, chociaż z pojazdami mogę też zagrać, ale na jakiś mapach miejskich. Bo na tym wczorajszym Wake to zanim dotarłem na miejsce akcji to z 10 razy zginąłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2008 o 22:11, Grizzly. napisał:

.. yyy.. nie. Za często gramy na przepełnionych serwerach, bo wtedy to artyleria i samoloty
miażdżą. Na karkandzie fajnie się grało ale ja i tak najbardziej lubie małe mapy z pojazdami.
Czy jest przynajmniej jeden serwer na karkandzie dla 64 graczy bez bez infrantry ? Bo
już bardzo bardzo ale to bardzo dawno takiego nie widziałem.


Ja znam jeden Strike z pojazdami ale to strasznie głupio sie gra ponieważ jeden czolg wiedzie ci w alejke i zabija to konca rundy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 23:41, jackass napisał:

> istnieje jakiś gramowy clan w BF2? bo właśnie będę prawdopodobnie za niedługo kupował

> ;]
Istnieje Troops of Freedom ,ale nie tyle klan co grupa zapaleńców grających for fun .Nie
jestesmy wymiataczami.


właśnie o takie coś mi chodzi. dla przyjemności, nie dla statów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 14:50, Vesania666 napisał:

> > istnieje jakiś gramowy clan w BF2? bo właśnie będę prawdopodobnie za niedługo
kupował
>
> > ;]
> Istnieje Troops of Freedom ,ale nie tyle klan co grupa zapaleńców grających for
fun .Nie
> jestesmy wymiataczami.

właśnie o takie coś mi chodzi. dla przyjemności, nie dla statów :)


Jeśli chciałbyś grać u nas w klanie, to przemyśl to dobrze. W Teamie jest 13 osób z czego grających może 5-6. Więc jeśli chcesz do nas dołączyć to mam nadzieje że dlatego aby grać, a nie dlatego aby być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować