Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Kiedyś miałem okazję zagrać w demo Battlefield 2, jak i nowszej części i muszę powiedzieć, że bardzo mi się spodobało. Już jakiś czas temu miałem zamiar kupić ''dwójkę'', jednak pieniądze poszły na coś innego. W ciągu najbliższego tygodnia będę miał mały przypływ gotówki, więc zrodził się niecny plan zakupu tej gry, zrodziły się też jednak pytania. Czy do komfortowego grania potrzebny jest bardzo szybki internet? Czy w ogóle opłaca się to jeszcze kupić? Dużo osób w to gra? Czy bez dodatków (bo z tego co się orientuje, kilka ich wyszło) jest sens grać i czy jakoś specjalnie nie ucierpię na graniu bez nich, tzn. występują jakieś ograniczenia na serwerach itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:20, Mroczny Rev napisał:

Czy do komfortowego grania potrzebny jest bardzo szybki internet?

Myślę, że gra nie ma pod tym względem szczególnych wymagań.

Dnia 05.02.2008 o 17:20, Mroczny Rev napisał:

Czy w ogóle opłaca się to jeszcze kupić?

Kwestia gustu, ja kupiłem i gra mi się fajnie ;]
Dużo osób w to gra?
Dużo. W godzinach szczytu można znaleźć nawet 1000 serwerów (rankingowych).

Dnia 05.02.2008 o 17:20, Mroczny Rev napisał:

Czy bez dodatków (bo z tego co się orientuje,
kilka ich wyszło) jest sens grać i czy jakoś specjalnie nie ucierpię na graniu bez nich,
tzn. występują jakieś ograniczenia na serwerach itp?

Nie ucierpisz zbytnio przez brak dodatków. Wprowadzają one tak naprawdę tylko nowe mapy, na których i tak gra bardzo mało osób. W przypadku Special Forces dochodzą nowe bronie, te jednak może odblokować ci ktokolwiek, kto zaloguje się na twoje konto mając zainstalowany dodatek. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:20, Mroczny Rev napisał:

Czy do komfortowego grania potrzebny jest bardzo szybki internet?


Zalezy co dla kogo szybki. Na modemie moze byc ciezko, ale juz takie 512 powinno starczyc na niezle granie, a powyzej 1 Mb powinien byc juz luz ;)

Dnia 05.02.2008 o 17:20, Mroczny Rev napisał:

Czy w ogóle opłaca się to jeszcze kupić? Dużo osób w to gra?


Yup, calkiem sporo. Dodatkowo cena niewielka wiec i strata, jak by Ci cos sie nie podobalo, tez niewielka

Dnia 05.02.2008 o 17:20, Mroczny Rev napisał:

Czy bez dodatków (bo z tego co się orientuje, kilka ich wyszło) jest sens grać i czy jakoś specjalnie nie ucierpię na graniu bez nich,
tzn. występują jakieś ograniczenia na serwerach itp?


Z tego co pamietam teraz jest wydana wersja BF2 + Special Forces czyli podstawka + najwazniejszy dodatek. Obecnie wiekszosc serwerow to podstawka, a jak ktos gra w dodatek to raczej wlasnie SF. Mozesz w taki sposob odblokowac tez wszystkie bronie.
Podsumowujac - Kupisz samego BF to bedzie bardzo dobrze bo sporo grania, a kupisz razem z SF to najlepsze wyjscie bo masz tez wszystkie bronie dzieki temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:38, The Lurker napisał:

te jednak może odblokować ci ktokolwiek, kto zaloguje się na twoje konto mając zainstalowany > dodatek. ^^


Powaznie? I pozniej bedac bez dodatku moge sobie je uzzywac?

Kto ma SF? :]

PS. Jak mam odblokowane wszytskie bronie i bede chcial odblokowac te z SF to musze zdobywac kolejne poziomy czy automatycznie mi sie odblokuja za poziomy ktore juz uzyskalem?

PS. Ja wskakuje wlasnie na serwer 62.104.179.46 zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz sobie przeglądałem sklepy i zobaczyłem ten zestaw BF 2 + SF i aż sam się zdziwiłem, bo dzięki niemu można oszczędzić niemal 80 zł O_o Najbardziej boje się o internet, sam mam 256, a nie chcę kupić a potem grać z wielkimi lagami. Chociaż z drugiej strony w demo BF 2142 grało się całkiem nieźle i na lagi nie narzekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:51, Mroczny Rev napisał:

Właśnie teraz sobie przeglądałem sklepy i zobaczyłem ten zestaw BF 2 + SF i aż sam się
zdziwiłem, bo dzięki niemu można oszczędzić niemal 80 zł O_o Najbardziej boje się o internet,
sam mam 256, a nie chcę kupić a potem grać z wielkimi lagami. Chociaż z drugiej strony
w demo BF 2142 grało się całkiem nieźle i na lagi nie narzekałem.

W porównaniu BF2142 do BF2, dwójka wypada o niebo lepiej. Grałem dosyć długo w BF2142 ( staty http://www.bf2142stats.nl/player/112753304/ ) ale pawdziwą adość z grania odczułem zasuwając w dwójeczkę po necie.

I jeszcze jedno małe pytanko do (raczej) moderatora: Czemu nie ma dodatku SF do kupienia na gram.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:11, ryczypisk napisał:

mam problem (bardzo głupi) jak moge zmienić nick do gry w sieci???


chyba musisz od nowa konto założyć :-/

>Powaznie? I pozniej bedac bez dodatku moge sobie je uzzywac?

dołączam się do pytań Volvoxa - można potem bez dodatku używać i czy się odblokowują odrazu czy ktoś musi najpierw zdobyć dość pkt ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2008 o 17:45, Volvox napisał:

Powaznie? I pozniej bedac bez dodatku moge sobie je uzzywac?


Nie inaczej.Sam tak robię :D

Dnia 05.02.2008 o 17:45, Volvox napisał:

Kto ma SF? :]


Poszukaj na forum www.battlefield.pl , tam jest nawet topic z nickami osób które to Ci zrobią :D

Dnia 05.02.2008 o 17:45, Volvox napisał:

PS. Jak mam odblokowane wszytskie bronie i bede chcial odblokowac te z SF to musze zdobywac
kolejne poziomy czy automatycznie mi sie odblokuja za poziomy ktore juz uzyskalem?

Tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 18:39, Rumcajs52 napisał:

>
Ja sobie wczoraj kupiłem 2142, i tez fajne, ale jednak w porównaniu z 2 czegoś brakuje
;)

No dokładnie. Brakuje tego klimaciku dwójeczki i BF2 jest postawiony bardziej na skill.

JEszcze raz ponawiam pytanie; czemu na gram.pl nie można kupić SF ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:45, Volvox napisał:

Powaznie? I pozniej bedac bez dodatku moge sobie je uzzywac?

Znajdujesz na jakimś forum o BF2 gościa z dodatkiem, piszesz mu na gg aby zagrał sobie rundkę na twoim koncie (podajesz mu login i hasło). Gdy skończy, gra będzie uważać, że masz Special Forces (w sensie broni, na mapach z SF nie będzie się dało grać). Od tej chwili z każdym awansem będzie się dało odblokować nie jedną a dwie bronie. O ile odblokowałeś już wcześniej bronie to po tej krótkiej rundce będzie okienko odblokowania broni. Jeżeli np odblokowałeś wcześniej cztery bronie, to będziesz mógł odblokować kolejne cztery. Ja osobiście polecam taki trik, hasło po tej operacji zmieniłem a bronie mam (i nadmienię, że te ze SF są znacznie lepsze). ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że na mapach z za budową i helikopterami, piloci śmigłowców latają na bardzo niskim pułapie około 10 metrów, i tu pytanie czy latając na tak niskim pułapie możemy zostać zestrzeleni ??

PS gdzie można kupić najtaniej BF SP oddzielnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zostać zastrzelonym,
ale jak latasz nisko to łatwiej jest się schować za czymś,
zazwyczaj wiara tak lata żeby być poza celami wyrzutni przeciwlotniczej.

Dnia 05.02.2008 o 19:47, Bratek196 napisał:

PS gdzie można kupić najtaniej BF SP oddzielnie ??

Poszukaj w Media Markt i Empiku jakimś... (na gram.pl nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 19:47, Bratek196 napisał:

Zauważyłem że na mapach z za budową i helikopterami, piloci śmigłowców latają na bardzo
niskim pułapie około 10 metrów, i tu pytanie czy latając na tak niskim pułapie możemy
zostać zestrzeleni ??


Na kazdym pulapie mozesz byc zestrzelony ;)
Lata sie tak nisko zeby latwo bylo trafiac strzelcowi i po to aby byc w jak najmniejszym stopniu narazonym na wyrzutnie przeciwlotnicze (te zwykle maja problemy ze strzelaniem nisko, a do tego helikopter zwykle ucieknie w taki sposob z zasiegu starzlu). Na takie helikoptery najlepiej uzyc wyrzutni przeciwczolgowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet byłem świadkiem tego, latałem z jakimś facetem to on fruwał na niskim pułapie i nie zostaliśmy w ogólne zestrzeleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba umiał bo na tak niskim pułapie rozwalaliśmy wszytko jak po padnie a jak wyrzutnia nas namierzała chował się za budynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować