Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2008 o 17:51, Rumcajs52 napisał:

>
O 19 mam angielski ;)
Co powiecie na 20.00?


Dobra, 20:00 to ostateczna data. Ale macie być wszyscy. Bróbujcie wchodzić wcześniej żeby nie było tak że nie ma miejsca. Ja jak nie moge wejść to klikam przycisk "połącz z serverem" tak długo aż mi wejdzie, ale to trzeba miedź troche cierpliwości. Bratek, dlaczego wtedy odszedłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie sądzicie, że skoro już macie jako taki skład, to nie warto przenieść dyskusji na nieco bardziej prywatne tory? GG, Skype, czy nawet durne e-maile. Cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 18:12, Rumcajs52 napisał:

>
O dobra, znaf fajny serwer inf, to jak się już zbierzemy to wam dam IP.


Dobra, tylko nie podaj zbyt późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem fanem bf2 ale to już stara gra,wiec mam pytanie czy sporo ludzi jeszcze w to gra ? jest dużo serwerów? bo jest promocja gry Battelfield 2 PL + Batelfield 2 Jednostki Specjalne. za 30zł wiec się zastanawiam czy nie zakupić ponownie gry, czy działa OK na Vista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 18:45, IRASS71 napisał:

Byłem fanem bf2 ale to już stara gra,wiec mam pytanie czy sporo ludzi jeszcze w to gra
? jest dużo serwerów? bo jest promocja gry Battelfield 2 PL + Batelfield 2 Jednostki
Specjalne. za 30zł wiec się zastanawiam czy nie zakupić ponownie gry, czy działa OK na
Vista?


Może i stara, ale do tej pory jest bardzo fajna i każda chwila w którą grałem w tej grze nie była stracona. Ja bym Ci radził kupić bo cena jest bardzo dobra. Ja kupiłem tą grę + Jednostki Specjalne za 80zł i na pewno nie były to stracone pieniądze. Niestety nie wiem jak działa na Visctcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, wejdzcie na ten server o 20:00 70.86.24.2 Port 16567. Server jest tylko infantry i na 64 sloty, ale nadal nie znam nicku Beletha. Musze go znać bo inaczej nie będe wiedział kogo mam zaprosić do drużyny. Mam nadzieje że teraz będą grać wszyscy. Sorry Rumcajs, jak będziemy grać następnym razem to już na serverze zaproponowanym przez Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 19:48, Rumcajs52 napisał:

>
Ysz ty dziadygo jedna :P
Już wróciłem, jesteście na tym serwie?


Ja już wchodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no taaa....a ja o 17 padłem ze zmęczenia i wstałem 20 miunt temu -_-
mój nick w grze to Macondo, myślałem że na gg już wszystkim mówiłem :-P chyba umieszcze to na gramsajcie normalnie ^_^
w każdym razie szkoda że nie udało mi się dołączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 23:11, Beleth napisał:

no taaa....a ja o 17 padłem ze zmęczenia i wstałem 20 miunt temu -_-
mój nick w grze to Macondo, myślałem że na gg już wszystkim mówiłem :-P chyba umieszcze
to na gramsajcie normalnie ^_^
w każdym razie szkoda że nie udało mi się dołączyć...


Szkoda że wszystkim innym też nie udało się dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 23:16, Jacob XX napisał:

Szkoda że wszystkim innym też nie udało się dołączyć.


wszyscy powinniśmy używać jakiegoś programu do znajdywania się w sieci, game spy, All Seeing Eye, czy Xfire i wtedy nie będzie problemu z dołączaniem...
mój nick na Xfire to

macondo1985

więc jeśli ktoś z was tego używa i jeszcze nie mam go na liście, niech mnie doda to się będziemy mogli odnaleźć w grze, ja zawsze dołączam jak widzę że ktoś gra w BF2....

druga sprawa - trzeba jakoś rozwiązać problem rozmów głosowych :-/ z jakiegoś powodu mnie nie słychać w grze, a przynajmniej mnie nie było i z tego co się orientuję to nie tylko mój problem....moze ktoś zna jakiś dobry serwer TS czy Ventrilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to jak narazie mam kontakt na Xfire do:
Jacob XX
Space Marine
Volvox
Marth
DJ Szlafrok

i jeszcze kogoś, ale jako że prawie każdy ma zupełnie inny nick niż na forum to trudno mi jest odgadnąć w tej chwili kim jest
Maarcinek*.pl
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować