Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Przed chwilą po półtora roku zainstalowałem BF2. Odzyskałem stare konto i od razu po za instalowaniu mogłem grać przez sieć. Zdziwiło mnie to bo pamiętam jak kiedyś chciałem grać tu musiałem się męczyć z patchami i wogóle, a teraz tak bez niczego. Tylko moje konto sprzed półtora roku coś nie dokońca zadziałało bo mam już trochę wyższy stopień --- > http://formitron.com/Stats.aspx?pid=64886523 a podczas gry miał tą najniższą rangę. Grałem na serwerze rankingowym. To nie pierwszy błąd jaki miałem dzisiaj. Przez przypadek zabijałem swoich bo byli zaznaczeni na czerwono !!?????? Wiecie może dlaczego tak jest ? Czy to może być winna że nie zainstalowałem żadnego patcha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Swoi" zaznaczeni na czerwono to błąd który się przewija od niepamiętnych już czasów, EA/DICE wprawdzie twierdzi, że został on naprawiony, ale jak widać na załączonym obrazku jest to bujda. Co do problemu z rangą - nie mam bladego pojęcia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 21:14, Grizzly. napisał:

Przed chwilą po półtora roku zainstalowałem BF2. Odzyskałem stare konto i od razu po
za instalowaniu mogłem grać przez sieć. Zdziwiło mnie to bo pamiętam jak kiedyś chciałem
grać tu musiałem się męczyć z patchami i wogóle, a teraz tak bez niczego. Tylko moje
konto sprzed półtora roku coś nie dokońca zadziałało bo mam już trochę wyższy stopień
--- > http://formitron.com/Stats.aspx?pid=64886523 a podczas gry miał tą najniższą
rangę. Grałem na serwerze rankingowym. To nie pierwszy błąd jaki miałem dzisiaj. Przez
przypadek zabijałem swoich bo byli zaznaczeni na czerwono !!?????? Wiecie może
dlaczego tak jest ? Czy to może być winna że nie zainstalowałem żadnego patcha ?


tak czasem bywa, jesli kiedys grales w bfa, to powinienes pamietac tego buga :D ;D nowy patch-->nowe bledy :D ot, cale EA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobieram teraz tego patcha ponad pół gigowego.. trochę się pościąga. Jest to najnowszy patch do BF2. Sądzicie że oprócz tej łatki powinienem te wcześniejsze też ściągnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 01:50, Grizzly. napisał:

Pobieram teraz tego patcha ponad pół gigowego.. trochę się pościąga. Jest to najnowszy
patch do BF2. Sądzicie że oprócz tej łatki powinienem te wcześniejsze też ściągnąć ?


Absolutnie NIE. Patch 1.41 zawiera w sobie wszystkie poprzednie poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 18:14, Deamian napisał:

jak ? ;>


Wpierw ściągasz to: http://websec.evenbalance.com/downloads/windows/pbsetup.exe
Uruchamiasz. Otworzy Ci się okno. Wciskasz Add a game i z listy wybierasz BF2. Wciskasz OK i klikasz na Check for updates. No i to tyle. Aktualizacje same się ściągną i zainstalują. Przy uruchomieniu programu może się zdarzyć że wyskoczy błąd i nie będzie chciało wejść. Trzeba odczekać z 10min i będzie działać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:05, Vookash napisał:

> jak ? ;>

Wpierw ściągasz to: http://websec.evenbalance.com/downloads/windows/pbsetup.exe
Uruchamiasz. Otworzy Ci się okno. Wciskasz Add a game i z listy wybierasz BF2. Wciskasz
OK i klikasz na Check for updates. No i to tyle. Aktualizacje same się ściągną i zainstalują.
Przy uruchomieniu programu może się zdarzyć że wyskoczy błąd i nie będzie chciało wejść.
Trzeba odczekać z 10min i będzie działać xD


Faktycznie, dziala, :D Nie bylo to zbyt trudne ;-) dziekuje bardzo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami od razu po włączeniu gry ładuje mi się ostatni serwer na którym byłem. Czy można to wyłączyć ?
Czy komendant dostaje punkty jak się kogoś zabije przy użyciu broni ? Bo punktów nie wyświetla ale czy i tak dodaje do statów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 18:08, Grizzly. napisał:

Czasami od razu po włączeniu gry ładuje mi się ostatni serwer na którym byłem. Czy można
to wyłączyć ?

stawiam ze uruchamiasz gre ikonka "graj w battlefield 2 w sieci" i wtedy laczy z servem automatycznie.Uruchamiaj zwykla ikonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 18:08, Grizzly. napisał:

Czy komendant dostaje punkty jak się kogoś zabije przy użyciu broni ? Bo punktów nie
wyświetla ale czy i tak dodaje do statów ?



Punktów nie daje, ale nabija ilośc zabitych (najprawdopodobniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem , gralem z pol roku temu przez neta na serverze mgn i teraz jak wszedlem na moje stare konto to mialem niski stopien od poczatku , a wtedy bylem wysoko ;/ ;p dlaczego tak jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 20:40, 332 napisał:

> Czy komendant dostaje punkty jak się kogoś zabije przy użyciu broni ? Bo punktów
nie
> wyświetla ale czy i tak dodaje do statów ?


Punktów nie daje, ale nabija ilośc zabitych (najprawdopodobniej).


a to Ci dopiero :D kiedys dawalo :D To nie fair !:D chociaz, moze to i dobrze, ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 21:42, koszulka777c napisał:

ja mam problem , gralem z pol roku temu przez neta na serverze mgn i teraz jak wszedlem
na moje stare konto to mialem niski stopien od poczatku , a wtedy bylem wysoko ;/ ;p
dlaczego tak jest ??

moze grasz na serwerach nierankingowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 16:46, Deamian napisał:

> ja mam problem , gralem z pol roku temu przez neta na serverze mgn i teraz jak wszedlem

> na moje stare konto to mialem niski stopien od poczatku , a wtedy bylem wysoko ;/
;p
> dlaczego tak jest ??
moze grasz na serwerach nierankingowych ?


zawsze gram na rankingowych , nawet na jednym serverze rankingowym multi-gamers.net,
tylko po prostu jakis czas juz nie gralem i teraz na tym samym koncie mam szeregowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami gdy włącza mi się serwer to wywala mnie do windowsa. Co jest tego przyczyną ?
Długo w Bf''a nie grałem i naprawdę dużo się pozmieniało. Jak grałem kiedyś to najwyższą rangą była taka złota sztabka, a teraz są jakieś dziwne szare ptaszki, gwiazdki i listki. Ale żeby taką rangę mieć to trzeba jeszcze coś specjalnie. Bo zauważyłem że najlepsi gracze na świecie mają maks pkt. i mają ptaszka inni którzy też mają maks pkt. to mają gwiazdki. Mógłby mnie ktoś doinformować ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami gdy włącza mi się serwer to wywala mnie do windowsa. Co jest tego przyczyną ?
Dzisiaj jak grałem, to z kumplem wszedliśmy na polski serwer i miałem najniższą rangę, cofnęła mi się ranga. Nie miałem odblokowanych broni i wogóle. Serwer był napewno rankingowy bo inni mieli rangi. Zdarza wam się czasami coś takiego ?
Ale miałem dzisiaj świetny przypadek. Rozwaliłem snajperką helikopter ! O_o Jako komendant sobie kampowałem, koło mnie przelatywał helikopter i próbowałem zestrzelić jednego gości przez szybę (bo chyba można) nie wiem, czy w niego trafiłem czy nie ale helikopter wybuchł. Był trochę uszkodzony bo się dymił ale i tak byłem zdziwiony.. snajperem helikopter ! Myślałem że jak się wali z takiej broni w helikopter lub czołg to nawet nic nie zabiera. A może są jakieś specjalne czułe miejsca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować