Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2009 o 17:49, Bratek196 napisał:

Możecie podać mi jakieś fajne serwery z trybem infarty gdzie można liczyć na teamplay
?


Na teamwork raczej możesz tylko liczyć na serwach gdzie jest około 20 graczy, bo przy 64 jest zbyt wielka rzeźnia i każdy gra sam.
Ja Ci polecaqm serwery NSZ, wilk i ToB. Na tym ostatnim mi się najlepiej gra. Są to polskie serwery, często spotykam się że polacy grają teamowo, często też mówią przez mikrofony co dużo pomaga w grze :) Poza tym teamwork najlepszy jest na kakrkandzie. Ja lubie też na wake ale to raczej z osobami które jakoś już tam znam, bo z zupełnie obcymi jest czasami trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 21:38, crash807 napisał:


Tutaj chyba nikt nie zna odpowiedzi na twoje pytanie. Polecam się spytać na battlefield.pl, tam zawsze rozwiązują problemy :)

PS. Myśle że link który podałeś może Ci pomóc bo jest odpowiedzią na twoje pytanie. Spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 14:16, Kacpers-x napisał:

Ludzie pomóżcie !!
Mam Oryginalnego BF2 deluxe edition, dość dawni kupiłem i dawno nie grałem. Zainstalowałem
i żeby grac przez sieć pluł sie że trzeba ściagnąć najnowszego patcha. Zassałem go instaluje.
Uruchamiam Bf-a i jest komunikat :
"Twój klucz CD jest niewazny" . Zainstalowałem drugi raz Bf a i bez patcha tego nie było.
Zainstalowałem patch jeszcze raz i znów "Twój klucz CD jest nieważny" !! Co mogę zrobic
?!


Tutaj to już może Ci tylko EA polska pomóc. Wyślij do nich maila. Wydaje mi się że ktoś mógł Ci zapierniczyć klucz albo jest z nim coś nie tak. Zrób zdjęcie pudełka czy tam instrukcji gdzie jest napisany twój klucz i wyślij go załącznikim w mailu do ea polska. W takim przypadku wydaje mi się że bardzo szybko dostaniesz pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 14:52, ankle napisał:

Z jakim łączem najlepiej jest grać w BF 2 multiplayer ??


mi 512 bardzo dobrze starcza. Czasem jak ktoś ma radiówke to może mieć problemy.. wiadomo ;p

____________

Gogiell wyślij mi na maila plik lokalizacyjny z bfki jak go jeszcze masz. Pisze tutaj bo coś Cię na xfire nie moge złapać :) Miałem reinstall i zapomnialem sobie go skopiować a jak widze napis "otrzymujesz punkt za zabitego przeciwnika" to odechciewa mi się grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2009 o 14:43, Grizzly. napisał:

PS. Myśle że link który podałeś może Ci pomóc bo jest odpowiedzią na twoje pytanie. Spróbuj
:)



no to próbuję i tak:
w pewnym punkcie jest napisane: Otwórz folder AutoRun. I właśnie z tym mam problem. Skąd mam wziąć ten folder? Albo ja jestem ślepy albo go tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2009 o 15:16, crash807 napisał:

no to próbuję i tak:
w pewnym punkcie jest napisane: Otwórz folder AutoRun. I właśnie z tym mam problem.
Skąd mam wziąć ten folder? Albo ja jestem ślepy albo go tam nie ma.


autorun to chyba jest to za pomocą czego płyta się sama automatycznie włącza. Więc może chodzi o to żeby poprostu wejść w folder z płytą.
Możesz też spróbować przejść do następnego punktu otwierając plik autorun.cfg w notatniku. Jak nie będziesz mógł go znaleść to włącz za pomocą start/uruchom i tam wpisz autorun.cfg . Nie wiem ;p improwizuje, warto popróbować na różne sposoby ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 16:47, ankle napisał:

łatwiejszy jest BF 2 czy BF 2142??


Zdecydowanie 2142 - zarówno pod względem designu map [są po prostu lepiej przemyślane], sterowania pojazdami [szczególnie latającymi] oraz samej mechaniki rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 16:47, ankle napisał:

łatwiejszy jest BF 2 czy BF 2142??


Mam bf2 i bf2142 i uważam że 2142 jest łatwiejsze.... jak dla mnie to minus a nie plus. Ale moją opinie opieram raczej tylko na tym że w bf2 jeśli ktoś jest naprawde dobry to się wybija nad innymi a w bf2142... trudno to określić. Ale jeśli chodzi o samą mechanike to bf2 wydaje mi się łatwiejszy bo jest bardziej normalny. W 2142 jest pełno udziwacznień w których można się pogubić, wszystko jest inne a w BF2 wszystko jest bardziej normalne i jak dla mnie przyjaźniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 16:53, MateoKiszlo napisał:

> łatwiejszy jest BF 2 czy BF 2142??

Zdecydowanie 2142 - zarówno pod względem designu map [są po prostu lepiej przemyślane],
sterowania pojazdami [szczególnie latającymi] oraz samej mechaniki rozgrywki.


teraz właśnie chce się powiesić ! Przez 20 min pisałem jak bardzo się myslisz ! Jak bardzo 2142 jest do dupy ! sorq za wyrażenie ale jak kliknołem "dodaj post" wyświetlił się błąd i wszystko co napisałem zniknęło. Tyle się naprodukowałem podając Ci mase argumentów jak się mylisz... teraz już mi się nie chce pisać od nowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 18:16, Grizzly. napisał:

Tyle się naprodukowałem podając Ci mase argumentów
jak się mylisz... teraz już mi się nie chce pisać od nowa :/


Biedaczek :]

W każdym razie jestem otwarty na argumentację, bo zagorzałym zwolennikiem serii nie jestem, choć grałem jak dotąd we wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 14:59, Grizzly. napisał:

> Z jakim łączem najlepiej jest grać w BF 2 multiplayer ??

mi 512 bardzo dobrze starcza. Czasem jak ktoś ma radiówke to może mieć problemy.. wiadomo
;p

____________

Gogiell wyślij mi na maila plik lokalizacyjny z bfki jak go jeszcze masz. Pisze
tutaj bo coś Cię na xfire nie moge złapać :) Miałem reinstall i zapomnialem sobie go
skopiować a jak widze napis "otrzymujesz punkt za zabitego przeciwnika" to odechciewa
mi się grać :)

grizzly a co zmienia ten plik lokalizacyjny? bo jestem bardzo ciekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile kont internetowych można utworzyć mając 1 key do BF2 i 1 key do BF2: SF? Bo może brata dałoby się namówić do gry a nie chcę żeby mi rank psuł na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 23:01, MasterHeroes napisał:

Ile kont internetowych można utworzyć mając 1 key do BF2 i 1 key do BF2: SF? Bo może
brata dałoby się namówić do gry a nie chcę żeby mi rank psuł na początku.


chyba ile chcesz, inna sprawa czy da się tak grać w necie aby były jednocześnie aktywne, z tym już może być gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 21:55, graska napisał:

grizzly a co zmienia ten plik lokalizacyjny? bo jestem bardzo ciekaw


hmm.. pos3ó?e sie moim screenem xD

plik lokalizacyjny o który prosiłem gogiella jest tak zmieniony że pisze kogo zabiłeś i jest to jeszcze dodatkowo powiekszone. Jest też dużo innych zmian jak np. claymore = gaymore, granatnik = noob tubes itp.
Plik lokalizacyjny każdy może sobie zmienić jak tylko chce, wystarczy pogrzebać xD

20090309002710

20090309003207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest taka sprawa, tata ma laptopa a my z bratem komputer. Czy mogę zainstalować tę samą kopię gry na obu i grać w LAN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 00:33, Grizzly. napisał:

> grizzly a co zmienia ten plik lokalizacyjny? bo jestem bardzo ciekaw

hmm.. pos3ó?e sie moim screenem xD

plik lokalizacyjny o który prosiłem gogiella jest tak zmieniony że pisze kogo zabiłeś
i jest to jeszcze dodatkowo powiekszone. Jest też dużo innych zmian jak np. claymore
= gaymore, granatnik = noob tubes itp.
Plik lokalizacyjny każdy może sobie zmienić jak tylko chce, wystarczy pogrzebać xD

no to gogiel wstawiaj bo mi sie to podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 14:02, MasterHeroes napisał:

A jest taka sprawa, tata ma laptopa a my z bratem komputer. Czy mogę zainstalować tę
samą kopię gry na obu i grać w LAN?


tak.
możecie też przez hamachi jak chcecie.

Kiedyś ktoś mi na gram.pl napisał że gra przez hamachi jest legalna ale pożyczenie kumplowi gry już nie... lol ? Nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować