Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Byłe byłby tylko Karkand lub Ghost Town na inf (ostatnio coś gracie z pojazdami) oraz internet mi nie wariował ale na razie się na to nie zapowiada :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 22:02, Los Emilos napisał:

Byłe byłby tylko Karkand lub Ghost Town na inf (ostatnio coś gracie z pojazdami) oraz
internet mi nie wariował ale na razie się na to nie zapowiada :) .


Dzisiaj graliśmy tylko na ghost townie. Ja z gogiellem potem graliśmy mechanikiem z mp-7 na inf xDD Ale musze przynać że ta wiertarka ma potencjał ;p Tylko trzeba tak biegać żeby przeciwników mieć na bliski kontakt to się wtedy ich kosi :) Ale troche za szybko się naboje kończą. Tak z jednego magazynka to maks 3 ściągnąć można ale przeważnie to 2 a jak wiadomo na GT zawsze jest taka zadyma że uhuhuh ;p Trzeba potem paczki z nabojami szukać.
Ja w sumie ostatnio z pojazdami jakoś nie grałem, tak się przyzwyczaiłem do inf na karku że na GT zapomniałem jak grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2009 o 21:00, Grizzly. napisał:

BTW U izrafela na gramsjacie znalazłem fajny filmik ;p ---> http://www.youtube.com/watch?v=Fln2x-Wuu1s&eurl=http://ja.gram.pl/Izrafel92


jak umieszczasz taki filmik to umieść też oryginał :P

http://www.youtube.com/watch?v=at_f98qOGY0&NR=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2009 o 23:16, Grizzly. napisał:

Dzisiaj graliśmy tylko na ghost townie. Ja z gogiellem potem graliśmy mechanikiem z mp-7
na inf xDD Ale musze przynać że ta wiertarka ma potencjał ;p Tylko trzeba tak biegać
żeby przeciwników mieć na bliski kontakt to się wtedy ich kosi :) Ale troche za szybko
się naboje kończą. Tak z jednego magazynka to maks 3 ściągnąć można ale przeważnie to
2 a jak wiadomo na GT zawsze jest taka zadyma że uhuhuh ;p Trzeba potem paczki z nabojami
szukać.


Szczerze, to lepszy jest shotgun, ale wolę pompkę, a nie automat ;). Bo jak zauważyliście, miałem lepsze staty (K/D) od was, mimo tego ze mechanikiem gralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2009 o 13:09, gogiell napisał:

Szczerze, to lepszy jest shotgun, ale wolę pompkę, a nie automat ;).


Nom też tak uważam ale ten shotgun co ma USMC w podstawie jest IMO najlepszy, ten nazywasz pompką ? Ownuje nim za jednym strzałem xDD Ale wiertara też jest fajna. Oby dwie te bronie lubie. Jackhammer kiedyś mi się podobał ale teraz wydaje m się jakby nie trafiał, mało zabierał i miał za mało magazynku. Magazynek wystarcza mi tylko na jednego kolesia.
Ale wracając do M11-87 to miałem taką akcje na karkandzie i to z toba albo z destruck że przy hotelu zabiłem 7 nabojami 7 kolesi, naprawde. Wbiegali po schodach, reviveowali się a ja za ściany się wychylałem strzał, kill, strzał kil, strzał kill itp.
Szkoda że takie akcje zbyt rzadko się zdarzają. I szkoda że tego nie nagrywałem, za szybko wszystko się działo. Szkoda że na tak mało serwerach jest battlerecorder :(

Dnia 11.02.2009 o 13:09, gogiell napisał:

Bo jak zauważyliście,
miałem lepsze staty (K/D) od was, mimo tego ze mechanikiem gralem.


bo ja się bawiłem ;p Ale raz jak grałem mechanik / medyk to byłem lepszy xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra zacząłem sobie grać oczywiście tylko tryb infarty oraz mapa Strike at karkand bo inne są nudne. Oczywiście gram Żołnierzem z G3 i tu jest pierwszy zgrzyt, nie mogę sobie nic trafić tak jak z daleka i jak z bliska zawsze dostaje kopa w pojedynkach 1 na 1, do dalszych celów strzelam leżąc jednym pociskiem oraz przymierzając i dupa... Jakiś niesamowity sposób przeciwnik nie ginie WTF ?! Zawsze ginę i to przez jakiś fuks i to mnie strasznie frustruje.

Może jakieś rady ?

Moje statystyki http://www.bf2stats.net/player/124358585/ lama ze mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strike at Karkand + Infantry wymiata. Też prawie cały czas gram na tej mapie. :P
Co do Twojego problemu to po pewnym czasie będzie coraz to lepiej, potrzeba trochę czasu aby zwiększyć skilla.
A jeśli chodzi o jakieś rady to:
- grając G3 pojedynki na bliski dystans powinny być łatwe, ponieważ broń ta posiada potężną siłę. Przy bliskich pojedynkach ważny jest ruch. Nie możesz stać w jednym miejscu i nawalać. Spróbuj biec w jakimś kierunku, okrążając przeciwnika tak aby on nie mógł w Ciebie trafić i jednocześnie strzelać w niego. Ważne też abyś za dużo nie skakał ponieważ może się to komuś nie spodobać i będzie próbował cię wyrzucić za bunny hopping.
Przy pojedynkach 1 vs 1 na bliski dystans raczej nie polecam padania na ziemię, które jest często używane przez graczy w BF2.
- co do dalekiego dystansu to tutaj G3 sprawuje się trochę gorzej. Natomiast moim zdaniem powinieneś odstawić strzelanie jednym pociskiem. Strzelaj krótkimi seriami (ok. 3 naboje).

Oczywiście są to moje własne rady, nie wiem czy się przydadzą. Ja jednak jakoś sobie radzę i nie narzekam. :P
Jeśli chodzi o staty: http://www.bf2stats.net/player/90624197/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 18:53, Bratek196 napisał:

No dobra zacząłem sobie grać oczywiście tylko tryb infarty oraz mapa Strike at karkand
bo inne są nudne.


heretyk ;p

masz JS ?

Dnia 11.02.2009 o 18:53, Bratek196 napisał:

Oczywiście gram Żołnierzem z G3 i tu jest pierwszy zgrzyt, nie mogę
sobie nic trafić tak jak z daleka i jak z bliska zawsze dostaje kopa w pojedynkach 1
na 1, do dalszych celów strzelam leżąc jednym pociskiem oraz przymierzając i dupa...
Jakiś niesamowity sposób przeciwnik nie ginie WTF ?!


to się skill nazywa xD To już trzeba po prostu sobie wyćwiczyć. Pamiętaj że jak już walczysz w pojedynkach 1 vs 1 to spróbój oddać jak najszybciej 2 celne strzały w głowe. IMO uważam że powinieneś pograć troche z L85A1 albo Ak-101. Nimi bardzo dobrze się celuje.
Jak już kuko 7 napisał, staraj się być w ruchu. Ale nie kiedy strzelasz bo wtedy dużo tracisz na celności. Dobrze jest grać medykiem bo zawsze można się samemu uleczyć jak coś. Ale co do bunny hoppingu to raczej nikt Cię za to z serwera nie wyrzuci bo i tak przeważnie wszyscy tak robią.. najwyżej że trafisz na wrednego admina. Co do strzelania to to naprawde trzeba mieć już skilla, mieć taki szybki odruch ;p

Dnia 11.02.2009 o 18:53, Bratek196 napisał:

Zawsze ginę i to przez jakiś fuks
i to mnie strasznie frustruje.


nie przez fuks, po prostu nie można się pchać i iść na kamikaze. Staraj się tak chodzić by obejść przeciwników albo graj jakoś taktycznie. Trzeba zawsze dobrze znać mape i wiedzieć gdzie przeciwnik może się z respawnować żeby nagle nie pojawił się za twoimi plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak teamwork. 2 ogień zaporowy, 2 z lewej flanki, 2 z prawej:) To jest włąsnie najmocniejsza strona BF''a:D Jeszcze jak zgrany team to tylko radość z grania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:01, Caymanpl napisał:

Nie ma to jak teamwork. 2 ogień zaporowy, 2 z lewej flanki, 2 z prawej:) To jest włąsnie
najmocniejsza strona BF''a:D Jeszcze jak zgrany team to tylko radość z grania:P


racja, nie ma to jak "teamwork"... wpienia mnie takie sytuacje jak na przykład miałem wczoraj: 15 medyków biega w JEDNEJ grupie od flagi do flagi (te zajęte zostawiają, i za 30s tracą) a ja z DWOMA normalnymi bronie flagi przed ok. 10-12 przeciwnikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:01, Caymanpl napisał:

Nie ma to jak teamwork. 2 ogień zaporowy, 2 z lewej flanki, 2 z prawej:) To jest włąsnie
najmocniejsza strona BF''a:D Jeszcze jak zgrany team to tylko radość z grania:P

Spokojnie, w 1943 to wszystko wywalą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłem fajny scenariusz do BF 1943. A mianowicie Wake podczas II wojny światowej:D Widzimy jeszcze palące się wraki tamtych samolotów przy wyspie arty w wodzie jest i na takich dwóch pagórkach. To byłby suprer dodatek:P Taki powrót do przeszłości i przyszłości jednocześnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 08:23, Caymanpl napisał:

Wymyśliłem fajny scenariusz do BF 1943. A mianowicie Wake podczas II wojny światowej:D
Widzimy jeszcze palące się wraki tamtych samolotów przy wyspie arty w wodzie jest i na
takich dwóch pagórkach. To byłby suprer dodatek:P Taki powrót do przeszłości i przyszłości
jednocześnie;)



nie, chyba nie zrozumiaem tego nawet po 3 przeczytaniach...możesz rozwinąć???
przecież w 1943 będzie wake, to widać na filmikch i pisze się o tym w zapowiedziach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 13:13, Beleth napisał:

nie, chyba nie zrozumiaem tego nawet po 3 przeczytaniach...możesz rozwinąć???
przecież w 1943 będzie wake, to widać na filmikch i pisze się o tym w zapowiedziach...


Sorry. To się nazywa dezinformacja, z mojej strony oczywiście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:01, Caymanpl napisał:

Nie ma to jak teamwork. 2 ogień zaporowy, 2 z lewej flanki, 2 z prawej:) To jest włąsnie
najmocniejsza strona BF''a:D Jeszcze jak zgrany team to tylko radość z grania:P


hehe.. nom ale żadko takie coś się spotyka ;p
Mi wystarcza do dobrego teamworku kiedy mam w drużynie 3 dobrych medów co biega za mną. Jak ktoś padnie to żeby zawsze podnieśli itp. To wtedy jesteśmy niezniszczalni xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2009 o 21:13, Areoman54 napisał:

racja, nie ma to jak "teamwork"... wpienia mnie takie sytuacje jak na przykład miałem
wczoraj: 15 medyków biega w JEDNEJ grupie od flagi do flagi (te zajęte zostawiają, i
za 30s tracą) a ja z DWOMA normalnymi bronie flagi przed ok. 10-12 przeciwnikami...


To polecam Ci grać na serwach gdzie jest mniej ludu. Np. jeśli ja gram inf na karkandzie to przeważnie jest to NSZ (20 graczy) lub ToB (16 graczy), wilk (24) itp. Jak jest serw przeludniony to się zbyt ciężko gra... ale to też zależy bo czasami jak się wkręce snajperem na 64 to idzie tylko kill za killem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować