Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Harry Potter i Insygnia Śmierci

1151 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2007 o 18:16, skaybay napisał:


> > Oficjalna data premiery filmu
> > 13 July 2007 czyli na nasze Piątek 13 lipca.
> Czyli dzisiaj!!

Dzisiaj? O to już wakacje? Jupi!

O żesz. Przeczytałem 13 i o lipcu zapomniałem :p

Dnia 13.04.2007 o 18:16, skaybay napisał:


> Ja tam wyczekam i dotrwam do końca. O ile jeden z kolegów itd. nie wygada z zakończeniem
przed
> przeczytaniem jej przezemnie :[
Skąd ja to znam? Chyba wszyscy wiedzieli że Dumbi umrze przed premierą 6 tomu... ech...

Mi tato powiedział :[.
Byłem na niego porządnie wkurzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2007 o 19:00, Sonic1575 napisał:

Mi tato powiedział :[.
Byłem na niego porządnie wkurzony.


A mi powiedział mój brat...grrrrr! Jego kumpel przeczytał i wiedział to od niego...Ale przez to jak się wziąłem za książke to jak ją dostałem w piątek popołudniu tak skończyłem w sobote wieczorem :D (do końca wierzyłem, że brat mnie okłamywał :P)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mnie najbardziej boli? Że jeśli Potter (diabła kumoter) umrze będzie o tym głośno wszędzie (TV,gazety,radio,internet,szkoła...) więc będziemy znali jeszcze przed premierą polskiej wersji odpowiedź na największy dylemat wszystkich potteromaniaków... Ech... Takie są uroki życia w krainie kwitnącego agrestu...
Czemu chociaż z jedną rzeczą nie możemy być na bieżąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 22:02, skaybay napisał:

A wiecie co mnie najbardziej boli? Że jeśli Potter (diabła kumoter) umrze będzie o tym głośno
wszędzie (TV,gazety,radio,internet,szkoła...) więc będziemy znali jeszcze przed premierą polskiej
wersji odpowiedź na największy dylemat wszystkich potteromaniaków... Ech... Takie są uroki
życia w krainie kwitnącego agrestu...
Czemu chociaż z jedną rzeczą nie możemy być na bieżąco?


śnie ja się tak wkurzam na te media...grrrrrr!!!! Rowling ich powinna do sądu podać za podawanie takich informacji :D Ale nie...miarka się przebrała...Zamawiam sobie Star Warsy w Empiku po angielsku i ćwiczę na siódemke...Zamawiam w obcym języku i choćbym miał wylać asiódme poty i czytać dwa tygodnie to to zrobię...Zamknę się w pokoju, nie będe oglądał telewizji i wchodził na neta :D (ach...te śmiertelne poświęcenia :D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 22:02, skaybay napisał:

A wiecie co mnie najbardziej boli? Że jeśli Potter (diabła kumoter) umrze będzie o tym głośno
wszędzie (TV,gazety,radio,internet,szkoła...) więc będziemy znali jeszcze przed premierą polskiej
wersji odpowiedź na największy dylemat wszystkich potteromaniaków... Ech... Takie są uroki
życia w krainie kwitnącego agrestu...
Czemu chociaż z jedną rzeczą nie możemy być na bieżąco?


Dlatego tym razem ja nie czekam i po tygodniu czytam polskiego ebooka z neta.Wiem że po 1 źle się czyta na kompie po 2 to nielegalne ale i tak jak tylko się pojawi polski przekład to odrazu kupie i przeczytam 2 raz.Niestety ale jestesm pewnien że wszystko sie dowiem przez te pół roku z mediów/kolegów etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 19:05, Oskar24 napisał:

A mi powiedział mój brat...grrrrr! Jego kumpel przeczytał i wiedział to od niego...Ale przez
to jak się wziąłem za książke to jak ją dostałem w piątek popołudniu tak skończyłem w sobote
wieczorem :D (do końca wierzyłem, że brat mnie okłamywał :P)...


Ja niestety w przeddzien premiery wyjezdzalem z Polski :/
Nastepnego dnia po powrocie pojechalem do Empiku, wrocilem o 1 po poludniu. O 1 w nocy skomczylem ksiazke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 00:14, Manieklbl napisał:

Dlatego tym razem ja nie czekam i po tygodniu czytam polskiego ebooka z neta.Wiem że po 1 źle
się czyta na kompie po 2 to nielegalne ale i tak jak tylko się pojawi polski przekład to odrazu
kupie i przeczytam 2 raz.Niestety ale jestesm pewnien że wszystko sie dowiem przez te pół roku
z mediów/kolegów etc.


A ja poczekam.
Żadne media nie podadzą wiadomości "Potter zginął", bo nie wolno im podawać co się w książce wydaży.
Koledzy nie powiedzą (nikt nie będzie mi na siłe mówił ;), brat itd. też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 15:54, Sonic1575 napisał:


A ja poczekam.
Żadne media nie podadzą wiadomości "Potter zginął", bo nie wolno im podawać co się w książce
wydaży.
Koledzy nie powiedzą (nikt nie będzie mi na siłe mówił ;), brat itd. też nie.

Żebyś się czasem nie zdziwił :D Nie wolno, nie znaczy w Polsce, że tak nie zrobią :D Naprzykłada taki "Fakt" (błeee :P) napisze "Voldemort pokonany!" i co? Ty będziesz wiedział bo przez przypadek zobaczysz i ta gazeta zostanie znienawidzona w twoich o czach. A oni co? Zapłacą 50 tysięcy zł grzywny (co to dla nich jest?;|) i po sprawie...A Ty i tak czy tak będziesz wiedział...Przecież "Fakt" już płacił tyle grzywn, że to dla nich norma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 16:03, Oskar24 napisał:

Żebyś się czasem nie zdziwił :D Nie wolno, nie znaczy w Polsce, że tak nie zrobią :D Naprzykłada
taki "Fakt" (błeee :P) napisze "Voldemort pokonany!" i co? Ty będziesz wiedział bo przez przypadek
zobaczysz i ta gazeta zostanie znienawidzona w twoich o czach. A oni co? Zapłacą 50 tysięcy
zł grzywny (co to dla nich jest?;|) i po sprawie...A Ty i tak czy tak będziesz wiedział...Przecież
"Fakt" już płacił tyle grzywn, że to dla nich norma :D


Racja,dokładnie tak będzie,gdzieś zobaczysz,w necie chociażby na jakimś forum,nawet tu może jakiś idiota dokładnie w tym temacie napisać.Dlatego ja ściągne a potem kupie Polska wersje i przezytam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 20:43, Sonic1575 napisał:

No tak.
Ale ostatnim razem by się udało gdyby nie tato ;)
A faktu nie czytam.
Do tego tematu też przez jakiś czas nie będe zaglądał.


Też faktu nie czytam...ale załóżmy taką sytuacje :
Idizesz sobie kulturalniei całkiem spokojnie ulicą a tu bilboard Faktu najnowszego...I napisane...I wtedy to zobacze...I nie będe mógł zapomnieć...Dlatego zdecydowałem się, że kupię wersje angielską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:56, Sonic1575 napisał:

> A ja mieszkam w Szkocji i juz mam pre-ordera!!!
> Nie moge sie doczekac!!!

Pre ordera? :p
Książka pre order? :D:D:D


No, zaplacilem £3 depozytu, teraz tylko czekac 21/07 na 00:01 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 20:55, Oskar24 napisał:

Też faktu nie czytam...ale załóżmy taką sytuacje :
Idizesz sobie kulturalniei całkiem spokojnie ulicą a tu bilboard Faktu najnowszego...I napisane...I
wtedy to zobacze...I nie będe mógł zapomnieć.


Niestety przecieki pojawią się już w czerwcu jak "master" trafi do wydawnictwa. Dokładnie tak było w przypadku części 6 otóż załoga drukarni postawiła grube pieniądze u bukmacherów ,że Dumbl zaliczy spadek z wysokości, a jak będą drukować 7 to pewnie będzie identycznie parę osób założy się o pewniaka.

Ja się przyzwyczaiłem i prawdę mówiąc lubię takie akcje (sam czytam końcówki książek i dzielę się informacjami[taki ze mnie zły ludek:D]z innymi) bo mnie nic( no prawie) na świecie już nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie uspokujcie sie.Po co tak wrzeszczycie??O henrego sie martwicie?Nie ma co mam nadzieje, że to nigdy nie wyjdzie...takie badziewie?Toć szkoda papieru na ten grafomański prymityw.Ludzie zacznijcie czytać normalne książki bo jak tak dalej pójdzie to nie wiem co z naszego ukochanego narodu zostanie...niestety :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 18:49, Mr.Kubu napisał:

Ludzie uspokujcie sie.Po co tak wrzeszczycie??O henrego sie martwicie?Nie ma co mam nadzieje,
że to nigdy nie wyjdzie...takie badziewie?Toć szkoda papieru na ten grafomański prymityw.Ludzie
zacznijcie czytać normalne książki bo jak tak dalej pójdzie to nie wiem co z naszego ukochanego
narodu zostanie...niestety :-\



badziewie?? chyba sie nie znasz bo ja uwazam ze to bardzo dobra ksiazka.To, ze ty jej nielubisz to nie znaczy ze inni tez nie i to ze jak np czytam hp to myslisz ze innych ksiazek nie czytam??mylisz sie napewno przeczytalem bardzo duzo jak ty to mowisz ,,normalnych'''' ksiazek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2007 o 18:56, żyrafa napisał:

badziewie?? chyba sie nie znasz bo ja uwazam ze to bardzo dobra ksiazka.To, ze ty jej nielubisz
to nie znaczy ze inni tez nie i to ze jak np czytam hp to myslisz ze innych ksiazek nie czytam??mylisz
sie napewno przeczytalem bardzo duzo jak ty to mowisz ,,normalnych'''' ksiazek;)

Oj...czemu mówisz, że jak ja nielubie tej książki to nieznaczy, że inni też nie?Przecie wyrażałem tu SWOJĄ opinie, a ty mówiąc w okropnym gniewie, że sie nieznam właśnie próbujesz narzucić mi swoje zdanie, a to nieładnie wiesz?Ciekaw jestem co miałeś na myśli mówiąc "normalne" książki...bo mi chodzi oczywiście o te z gatunku fantasy(oczywiście nie wszystkie...nie mów tlko eragon, ok?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 18:49, Mr.Kubu napisał:

Ludzie uspokujcie sie.Po co tak wrzeszczycie??O henrego sie martwicie?Nie ma co mam nadzieje,
że to nigdy nie wyjdzie...takie badziewie?Toć szkoda papieru na ten grafomański prymityw.Ludzie
zacznijcie czytać normalne książki bo jak tak dalej pójdzie to nie wiem co z naszego ukochanego
narodu zostanie...niestety :-\


Są gusta i guściki...
każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie na dany temat . Jednym podoba się Harry Potter i Władca Pierścieni a innym Krzyżacy i Pan Tadeusz. Każdy ma swoje upodobania, dlatego min. jest tyle gatunków literackich. To samo tyczy się gier komputerowych,filmów... Czy świat nie jest piękny właśnie dlatego że nasze upodobania tak się różnią? Rozumiem że to jest Twoje zdanie na ten temat.
I jeszcze jedno " uspokójcie się ".
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2007 o 22:02, skaybay napisał:

Czemu chociaż z jedną rzeczą nie możemy być na bieżąco?


Nie wiem, czy to nadal aktualne, ale jeśli tak, to powinno cię pocieszyć :)
Istnieje (czytaj też w czasie przeszłym) specjalna petycja, w której podaje się swoje prawdziwe imie, nazwisko itd., a która potem zostanie wysłana do Rowling.... A, tak, petycja jest o to, żeby Polska dostała HP w dniu oddania rękopisu, żebyśmy nie byli w tyle :) No, cóż, na początku w to nie wierzyłem, ale po dzisiejszym Euro to ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować