Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Harry Potter i Insygnia Śmierci

1151 postów w tym temacie

Wow, no to nieźle u Ciebie z czytaniem. Ja bym jedynki w takim czasie nie skończył. :P Chyba że byłbym chory. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś sklep internetowy, który wysyła HP7 w sobotę kurierem?
Ostatnio taką akcję zrobił Merlin ale tym razem nic takiego nie widzę.

A może zaryzykować kupno w Empiku, przy HP6 Ci którzy tam kupili i wybrali pocztę, dostali nawet jeden dzień wcześniej (w piątek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 20:42, juke napisał:

Wow, no to nieźle u Ciebie z czytaniem. Ja bym jedynki w takim czasie nie skończył. :P Chyba
że byłbym chory. ;)



Przesadziłeś! Jedynki byś nie przeczytł w 10 dni? Ja spokojnie Czrę Ognia w 2/3/4 mogę przeczytać. Może 6 części bym nie zdąrzył, ale 4 bym się w 10 wyrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 16:11, Byl napisał:

> Wow, no to nieźle u Ciebie z czytaniem. Ja bym jedynki w takim czasie nie skończył. :P
Chyba
> że byłbym chory. ;)


Przesadziłeś! Jedynki byś nie przeczytł w 10 dni? Ja spokojnie Czrę Ognia w 2/3/4 mogę przeczytać.
Może 6 części bym nie zdąrzył, ale 4 bym się w 10 wyrobił.

Eeeeee... Ja całą sagę w tydzień przeczytałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:59, Maker3 napisał:

Znacie jakiś sklep internetowy, który wysyła HP7 w sobotę kurierem?
Ostatnio taką akcję zrobił Merlin ale tym razem nic takiego nie widzę.


W księgarni na Allegro i działającej jako księgarnia internetowa można już kupić ten tom:
http://allegro.pl/item301678966_harry_potter_i_insygnia_smierci_t%5D_juz_wysylamy.html
http://allegro.pl/item301674021_harry_potter_i_insygnia_smierci_m%5D_juz_wysylamy.html

Ja bym poczekał i bym tam nie przepłacał :)

Ja zamówiłem ten tom w Merlinie i zamówienie złożyłem jeszcze pod koniec roku i dziś na moim statucie. Ja już mogę wypatrywać kuriera... :D

20080123183401

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może troszeczkę. ;) Jakbym czytał tylko Harry''ego podczas tych 10 dni to bym zdążył, ale ja jeszcze czytam jakieś czasopisma, gazety itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 16:11, Byl napisał:

> Wow, no to nieźle u Ciebie z czytaniem. Ja bym jedynki w takim czasie nie skończył. :P
Chyba
> że byłbym chory. ;)


Przesadziłeś! Jedynki byś nie przeczytł w 10 dni? Ja spokojnie Czrę Ognia w 2/3/4 mogę przeczytać.
Może 6 części bym nie zdąrzył, ale 4 bym się w 10 wyrobił.

Ja czytałem to trochę długo, co do jedynki to zajęło mi to mniej więcej pięć dni. Ale i tak moja mama jest rekordzistką:) Całą sagę, Pottera przeczytała w --- niecały tydzień!(?) i to z przerwami(praca itp). Równie szybko przeczytała sagę o Wiedźminie, ale to nie o tym temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHA a do mnie jutro powinny przyjść Insygnia :P:P:P wygrałem tydzień temu i dostałem maila że paczka ma się zjawić 2-3 dni przed premierą :P:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 20:10, tuna napisał:

Wygrałeś w konkursie z wydawnictwa? Gratki :)

Wrzuce fotki jak dojdzie, mam nadzieje że będę jednym z pierwszych którzy otrzymają i przeczytaję przed polską premierą., w zeszłym roku Księcia Półkrwi skończyłem czytać 11 minut przed polską premierą :D:D:D czytałem ok. 7-9 godzin (zaraz po szole)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już mam Pottera siódmy tom w domu od wczoraj.
Kupiłem normalnie w środę w księgarni bez żadnych znajomości(zresztą teraz też można tam kupić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co do tej premiery, to jednak muszę powiedzieć, że niestety nie każdy sprzedawca, trzyma się czasu premiery książki. Na dworcu PKP Warszawa Wschodnia widziałem, już że sprzedają 7 tom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 15:42, Aragloin napisał:

Czy ktos wie jakie będą oficjace ceny w miękkiej i twardej okładce?


W miękkiej jest coś koło 45, a w twardej 56/60. Wszystko masz napisane na stronie Empika. Wystarczy policzyć.
Ja sam już dawno zamówiłem Insygnia i teraz czekam, aż dojdą. Prawdopodobnie książka dostarczona będzie jutro w godzinach wieczornych, czy też nocnych, choć...Przed premierą. tak myślę. Dlaczego?
Cóż Księcia półkrwi też dostałem na dwie godziny przed premierą. Kurierom zwyczajnie nie chce się chodzić w nocy po mieście i wolą załatwić to co mają jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 15:49, cedricek napisał:

> Czy ktos wie jakie będą oficjace ceny w miękkiej i twardej okładce?

W miękkiej jest coś koło 45, a w twardej 56/60. Wszystko masz napisane na stronie Empika. Wystarczy
policzyć.
Ja sam już dawno zamówiłem Insygnia i teraz czekam, aż dojdą. Prawdopodobnie książka dostarczona
będzie jutro w godzinach wieczornych, czy też nocnych, choć...Przed premierą. tak myślę. Dlaczego?

Cóż Księcia półkrwi też dostałem na dwie godziny przed premierą. Kurierom zwyczajnie nie chce
się chodzić w nocy po mieście i wolą załatwić to co mają jak najszybciej.

Thanks.myślałem że 4 dychy .Nie starczy mi na autobus (chciałem wziąc 5 dych):(.Trudno wezmę więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 16:27, bezimienny15 napisał:

w miękkiej 49 złotych, tak pisze na okładce.

A ja już czytam :P kończe 5 rozdział :P

to już jest? czy czytasz angolską wersje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 16:27, bezimienny15 napisał:

A ja już czytam :P kończe 5 rozdział :P

A ja się nie chwaląc, skończyłem czytać jakieś 4 miesiące temu ;P
I szczerze mówiąc, spodziewałem się czegoś lepszego od ostatniej części...
Moim zdaniem jedna z gorszych części, całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować