Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Harry Potter i Insygnia Śmierci

1151 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2008 o 23:24, Mr.M napisał:

> Rano kupiłem, godzinkę temu skończyłem. Porządna książka, godne zakończenie serii.

NO, zgadzam się, szczerze powiem, że właśnie się obawiałem co do zakonczenia, czy Rowlnig go
nie zwalił, ale chwała Bogu , że nie ^^ Czytało się super, może ze dwa były miejsca średnie,
no ale ;)

>Dobrze że już nie bedzie 8 tomu, bo bym był na to za stary :D

A tam, wiek nie ma nic do rzeczy :P Jak na premierkach HP za granicą to bywali też 80-letni
dziadkowie? :P


Heh, dla mnie moje prawie 17 lat to idealny okres żeby zerwać z HP :D. A zakończenie byłoby jeszcze lepsze gdyby nie było ostatniego rozdziału- był zupełnie nieptrzebny i daje masę możliwości twórcom spinn-offów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 18:08, cedricek napisał:

hehe, a ja już mam ferie, a dokładnie właśnie mi sie rozpoczęły. Tylko Harrego nie ma. Kurier
nie przywiózł. Podiołem za to decyzję. Jak do jutra rana nie będę miał Harrego, to dzwonie
do tych z Empika i mówię im, ze figa. Niech się gryźną nie będę czekał. Rezygnuje z przesyłki.
Wtedy pójdę na rynek ( W Krakowie mieszkam), do Empika ( 10min drogi) i kupię sobie Harrego
normalnie. ot co.


A nie, nie, nie ja też mam ferie już. Rozpoczęliśmy w tym samym czasie. Skąd jesteś???
Ale wyjazd mam dopiero w drugim tygodniu ferii... No i czytać coś muszę...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!! UWAGA SPOJLER !!!

W pewnym momencie Wielka Trójka naszych bohaterów muszą rzucić zaklęcie zapomnienia na kogoś tam. ;) Ron i Hermiona mówią że nie wiedzą jak bo wcześniej go nie rzucali. Ale Hermiona na weselu Billa i Fleur mówiła że rzuciła takowe na swoich rodziców i wysłała ich do Australii. Czyżby błąd? :>

!!! KONIEC SPOILERA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2008 o 09:16, Doktor14 napisał:

A nie, nie, nie ja też mam ferie już. Rozpoczęliśmy w tym samym czasie. Skąd jesteś???


:) ,,Wtedy pójdę na rynek ( W Krakowie mieszkam)" xD Z Krakowa jestem :D

Dnia 27.01.2008 o 09:16, Doktor14 napisał:

Ale wyjazd mam dopiero w drugim tygodniu ferii... No i czytać coś muszę...

Pozdrawiam...

No ja mam wyjazd we wtorek, a co do Harrego, to dzisiaj sobie kupuje w Księgarni :) Nie czekam już na kuriera.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 23:29, Szczur22 napisał:

A zakończenie byłoby
jeszcze lepsze gdyby nie było ostatniego rozdziału- był zupełnie nieptrzebny i daje masę możliwości
twórcom spinn-offów


Moim zdaniem epilog był ciekawy :P Tzn. Przynajmniej wiadomo, co się z nimi stało :P Ale wolałbym trochę więcej się dowiedzieć, bo mały niedosyt jest, ale i tak ostatni rozdział mi się podobał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie przeczytałem "Insygnia Śmierci"
wg mnie książka nie jest zła ale podobnie jak 6 część odstaje od poprzedniczek
mam nadzieję że plotki o 8 części się nie sprawdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Empiku na premierze to co się tam działo to horror. Ludzie szli, a gry komputerowe książki, filmy leciały z półek i wszystko to było potem deptane.
Jeżeli chodzi o książkę to jestem na 150 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha! Właśnie kupiłem sobie Harrego.
trzymam go w dłoniach i nie mogę się zdecydować:
czytać, czy nie?
Nie lubie zakończeń, bo po nich nic już nie będzie i nie chce za bardzo kończyć z Harrym. jednakże ciekawość wygrywa...Prędzej czy później muszę przeczytać... Idę czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2008 o 18:45, Oskar24 napisał:

tylko jest raczej nieco wielka różnica między licencją na Star Wars,
a licencją na Harry''ego Pottera. Nie wiem jak to jest cenowo, ale HP na pewno bardziej się
opłaca - książki SW w Polsce mają mizerne wyniki sprzedaży, które z roku na rok są coraz mniejsze.
A skutkiem tego jest wzrost cen.


Wiem o tym! Chciałem tylko pokazać , że inni mają gorzej inie ma co narzekać na cenę HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 13:20, cedricek napisał:

Haha! Właśnie kupiłem sobie Harrego.
trzymam go w dłoniach i nie mogę się zdecydować:
czytać, czy nie?
Nie lubie zakończeń, bo po nich nic już nie będzie i nie chce za bardzo kończyć z Harrym. jednakże
ciekawość wygrywa...Prędzej czy później muszę przeczytać... Idę czytać :)


Ooo... Widzę, że determinacja wygrała. Olałeś kuriera. Co do wyjazdu ja mam w środę ;]. Miłego czytania!

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 12:04, Asthariel napisał:

Dla wszystkich przerażonych epilogiem:


:P Napisane nieźle, ale mi się epilog podobał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na onecie przeczytałem pierwszy rozdział tej części. Dla mnie to nawet dobrze, bo czekam na książkę, która jutro chyba otrzymam i tak od razu jej nie przeczytam, bo dziś kończą się ferie... :( Trochę szkoda, ale może w następnym tygodniu skończę :)
Tu link: http://czytelnia.onet.pl/0,1465547,do_czytania.html
Miłego czytania :)
Kurczę... jak ja wam zazdroszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siodma czesc kupilem i jeszcze czytam. Jestem dokladnie w polowie. Teraz juz wiecie czemu na forum mnie nie widac. ;) I musze przyznac, ze jak zwykle w przypadku ksiazek o HP kolejna czesc jest bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Musze sie przyznać: Jestem uzależniony. Uzależniony od Harrego Pottera tak bardzo, że to uzależnienie przebiło moje uzależnienie od komputera!
Przeczytałem pierwsze dziewięć rozdziałów i nakazałem sobie osiąść przy kompie. Dlaczego?
A no dlatego, że uprzytomniłem sobie, że nieuchronnie przybliża się koniec całej opowieści o młodym czarodzieju, a ja nie chcę tak szybko skończyć. Chce aby to sie ciągnęło jak najdłużej...
Dobra, teraz na poważnie.
Czytając zastanawiam się, czy to przypadkiem nie najlepsza książka o Harrym jaka się ukazała.
Co wy sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 16:44, cedricek napisał:

Hmm... Musze sie przyznać: Jestem uzależniony. Uzależniony od Harrego Pottera tak bardzo, że
to uzależnienie przebiło moje uzależnienie od komputera!


:P Miałem to samo.

Dnia 27.01.2008 o 16:44, cedricek napisał:

Przeczytałem pierwsze dziewięć rozdziałów i nakazałem sobie osiąść przy kompie. Dlaczego?
A no dlatego, że uprzytomniłem sobie, że nieuchronnie przybliża się koniec całej opowieści
o młodym czarodzieju, a ja nie chcę tak szybko skończyć. Chce aby to sie ciągnęło jak najdłużej...


I tutaj też nie chciałem, żeby się szybko skończył ;/

Dnia 27.01.2008 o 16:44, cedricek napisał:

Dobra, teraz na poważnie.
Czytając zastanawiam się, czy to przypadkiem nie najlepsza książka o Harrym jaka się ukazała.

Co wy sądzicie?


hmm...
W zasadzie to chyba masz rację, VII tom był inny, oryginalny, ale przez to bardzo ciekawy ;)
Ja to się w ogóle zastanawiam po jakim czasie będę mógł go znowu przeczytać (pewnie już po angielsku :P ) , ehh...
Swoją drogą cieszę się, że tak się skończyło, ale z drugiej strony...
Z drugiej strony nadal mam pewien niedosyt, o którym myślałem, że przepadł ;/
Chciałbym jeszcze chociaż taki mini-tom, w którym byłoby opisane życie bohaterów właśnie po tych epilogowych 19 latach... Ale to pewnie tylko takie moje marzenie :P Sądząc po waszych odczuciach jeśli o epilog chodzi, nie mylę się, prawda? :P

Pozdrawiam,
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 16:44, cedricek napisał:

Hmm... Musze sie przyznać: Jestem uzależniony. Uzależniony od Harrego Pottera tak bardzo, że
to uzależnienie przebiło moje uzależnienie od komputera!
Przeczytałem pierwsze dziewięć rozdziałów i nakazałem sobie osiąść przy kompie. Dlaczego?
A no dlatego, że uprzytomniłem sobie, że nieuchronnie przybliża się koniec całej opowieści
o młodym czarodzieju, a ja nie chcę tak szybko skończyć. Chce aby to sie ciągnęło jak najdłużej...

Ja tam przeczytałem i jakoś tak dziwnie jest...to już koniec?

Dnia 27.01.2008 o 16:44, cedricek napisał:

Dobra, teraz na poważnie.
Czytając zastanawiam się, czy to przypadkiem nie najlepsza książka o Harrym jaka się ukazała.

Dla mnie jest to najlepsza część zaraz obok 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ello moim zdaniem jest to jedna z dwóch lepszych części ale wszystko w niej sie szybko dzieje....
jakby dwie ksiazki byly upchniete w jedna....
no i nareszcie nie bylo tu (prawie przez duze ''''P'''') hogwartu..... w sensie nauki...
fajna ksiazka ale po przeczytaniu czuje sie niedosyt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować