Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Zapraszam do mojego gramsajta mam nowy wpis o_O..;] sami się przekonajcie^^. [ dla każdego kto lubi się pośmiać i nie chodzi wcześnie spać:P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie to coraz bardziej wkurzać... Napisałem wpis o tym, żeby różni obywatele, którzy cały czas mnie zapraszali do znajomych nie robili tego. Były 2 dni ciszy i nagle znów kolejni ... Mam powoli tego dosyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszanie jest niedozwolone, więc Was nie zapraszam, ale mówię że zupełnie zmieniłem wystrój i tematykę gramsajta, jak Wam się podoba ? ?
P.S. Nowa notka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:45, Mlekus napisał:

A co powiecie na taki ładny błąd, który mi się czasami pokazuje (otwiera). Link powinien być
do kolorów, a otwiera mi się strona główna x]


Heh... ja też to mam a po kilku razach nadodatek mnie wylogowuje ze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syriusz.b ty to masz szczęście:p...ja ani jednego dnia odpoczynku nie mam...a nie chce ustawić "blokowania" mojego gramsajta:/...choć:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić... Zapaszam do mnie na Gramsajta. Azkolwiek ma razie nie dxieje się tam nic ciekawego :(
Ale dlaczego tak się dzieje i kiedy zrrobi się ciekawie dowiecie się zytając o statnie 5 wpisów.
Więc proszę nie zrażajcie się do mnie od razu po wejściu na mój ramsajt i poczekajcie tydzień lub dwa:)

PS. mile widziane sugestie odnośnie layoutu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... zauważ , że przy napisie odwiedzeń stron jest znaczek na , którym jest napisane miejsce. ;)
(Nie wiem czy to właśnie w 100% o tym decyduje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 09:59, HumanGhost napisał:

Od czego zależy pozycja na liście "Najpopularniejsze strony"? Bo jakoś nie mogę znaleźć czynnika
decydującego o tym. :-)


No właśnie sam też byłem zdziwiony tym jak to działa. I mi się wydaję ile osób odwiedza Twojego gramsajta aktualnie, i wybiera aktualnie najbardziej oblegane gramsajty. Chyba liczy się aktualne 10 czy 15 min, max 30, tak wynikało z moich obserwacji bo teraz to już też nie zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że liczy się ilość odwiedzin w danym tygodniu. Przecież nad rankingiem masz napisane jakich dni on dotyczy :)
Oczywiście mogę się mylić, ale sądzę, że tak to właśnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zdziwiło jedno.
Wczoraj miałem 159 odwiedzin - miałem 159 miejsce ;)
Dzisiaj mam 159 odwiedzin mam 157 miejsce :) Jestem pewien , dobrze zapamiętałem 159:159
Oby tak dale j :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 09:24, syriusz.b napisał:

Zaczyna mnie to coraz bardziej wkurzać... Napisałem wpis o tym, żeby różni obywatele, którzy
cały czas mnie zapraszali do znajomych nie robili tego. Były 2 dni ciszy i nagle znów kolejni
... Mam powoli tego dosyć ...


To zrob tak jak ja zrobilem - na swoim gramsajcie zablokuj mozliwosc dodawania do znajomych. W ten sposob masz swiety spokoj, a jezeli bedziesz chcial kogos dodac to albo wejdziesz na jego gramsajt, albo na chwile zniesiesz blokade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:26, pro evo napisał:

Już zrobiłęm wypasione tło proszę zobaczcie :DDDDDDDDDDD


>>>>>>>>>>>>> http://ja.gram.pl/pro%20evo <<<<<<<<<<<<<<<


Niestety na Ciebie nie dzialaja zadne prosby i grozby. :( Prosilem tyle razy, zeby niepotrzebnie kilka razy pod rzad nie reklamowac swojego gramsjta, wielu innych moderatorow prosilo ciebie o to, zebys przestrzegal zasad. Teraz poniewaz prosby nie skutkuja dostaniesz BANA, na razie tymczasowego. Jak sie zastanowisz po miesiacu nad swoim zachowaniem oraz sie skontaktujesz z moderatorami i obiecasz poprawe wtedy BAN zostanie zniesiony. A poki co masz przynajmniej miesiac wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 10:23, Magwisienka napisał:

A mnie się wydaje, że liczy się ilość odwiedzin w danym tygodniu. Przecież nad rankingiem masz napisane jakich dni on dotyczy :)


No tak, tylko to niczego nie zmienia. Przeciez w ciagu tygodnia są rotacje w pozycjach na liście a ilosć odwiedzin nie jest decydująca. Niektórzy z mniejsza ilością odwiedzin są wyżej. :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować