Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Chciałbym zgłosić moderatorom aby coś zrobili z Johnem Lenonem ponieważ
wyzywa mnie na moim GS . podam przykład "Żenada... Koles ile ty masz lat? 11?12? Dzieckiem to ty sam jesteś, piszesz z błędami, chwalisz się jakimiś gifami znalezionymi w necie... na takich
jak ty w necie mówią "dzieci neostrady" Prosił bym o zrobienie czegoś z tym
bo nie chce słuchać takich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 14:10, ceSSar napisał:

nie zrozumiales mnie
ja wiem ze jest limit itd itp i jak sie laduje zdjecia itd itp
chodzi mi o to ze gdy szykuje fotki to zajmuja one u mnie np 1,5 mb i jest ich 40
ale gdy laduje na gramsajta to wejdzie 25 i zajmuja 5mb


No ja tam nie wierzę w takie coś, ale to możliwe błąd systemu, bo u mnie wszystko w porządku jest.
Ale poczekaj do jutra i spróbuj wstawić.

Ale po co tobie tyle zdjęć, bo naprawdę ich pełno, a i prawie nic na nich nie widać jak dla mnie lepiej byłoby gdybyś dał mniej o 3/4, ale trzy razy większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 14:13, patrYX93 napisał:

Hmm, z tego co widzę załadowałeś ich 34 więc jest różnica między 25 a 34, to po pierwsze. Po
drugie zaś w folderze który nam pokazałeś są 34 obrazki więc problemu tutaj nie widzę. Pozdrawiam
:)


ale jestes dziwny napisalem np !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pozatym jesli nie widzisz problemu to sie nie wypowiadaj

fotek jest 42 zajmuja 1,68 na sajcie zajmuja 5 mb i weszlo tylko 34
dalej nie widziszz problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zaszczyt zaprosić na moją stronkę na której niedawno pojawiły się 2 (słownie dwa) wpisy na temat gier MMORPG. Ogólnie stronka jest tematem wszystkiego. To co mi przyjdzie na myśl jest umieszczene na stronce (Oczywiście są to przemyśłane teksty ;)) Pozdrawiam i zapraszam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na moją stronke gdzie możecie znaleźć kilka filmów o deskorolce, zarówno wzloty jak i upadki. Zamieściłem tam też komiks, ale raczej wam się nie spodoba. mama wygania kończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie włącza się piosenka Linkin Park - Pepercut:P a w nowym wpisie jest natomiast Cassie - Long way 2 go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej !
Wygląd mojego Gs troszkę mi się znudził. Chcę wprowadzić małą zmiankę. Popatrzcie na obrazek. Aktualnie belki są pomarańczowe - co normalnie pasuje. I teraz pytanie - czy pasuje ten niebieski kolor (ma on nawiązywać do ptaszka) ? Pytam się, żeby nie było później że mam straszny gust ;P
Pozdrawiam, z góry dzięki za odpowiedź :]

20070514173054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:35, Super gość napisał:

Aktualnie belki są pomarańczowe - co normalnie pasuje. I teraz pytanie - czy pasuje ten niebieski

Nie pasuje:P lepiej zmień na pomarańczowy. Hmm z tego co pamiętam pierwotnie kolor ptaka był inny...i moim zdaniem lepszy:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje:P lepiej zmień na pomarańczowy
No tak, dobrze że się zapytałem ;] Pomarańczowe cały czas są.

Dnia 14.05.2007 o 17:39, Word up napisał:

Hmm z tego co pamiętam pierwotnie kolor ptaka był
inny...i moim zdaniem lepszy:D.

Tak - jak pamiętam zielony (?) - ale źle wyszedł.(w sensie graficznym, nie kolorystycznym) Poprawiłem go i jakoś tak wybrałem niebieski. Jak na razie zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 15:51, Word up napisał:

Automatycznie włącza się piosenka Linkin Park - Pepercut:P a w nowym wpisie jest natomiast
Cassie - Long way 2 go.

a jak się wstawia mp3 na gramsajta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2007 o 18:17, Madoc napisał:

a jak się wstawia mp3 na gramsajta??


pytanie powinno brzmieć "jak przeczytać przypiętego posta, bo mam z tym problem"
-_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 18:23, cybekziom napisał:

Gramsajtem sie wogle nie zajmowalem,ale chyba zaczne.W sumie to fajny pomysł z tymi stroblonami,ale
nie ma o czym pisać :]

Pisz o swoich ulubionych grach, zainteresowaniach. Ja też często nie wiem co pisać żeby się spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja starałem się pisać ciekawe artykuły,ale mało kto komentuje...No,ostatnio moja recka LEGO Star Wars była 7 razy skomentowana,co jest moim sukcesem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 18:35, Skywalker560 napisał:

A ja starałem się pisać ciekawe artykuły,ale mało kto komentuje...No,ostatnio moja recka LEGO
Star Wars była 7 razy skomentowana,co jest moim sukcesem :D.

Proponuje przyjąć postawę, że liczba komentarzy nie jest istotna, a pisać to warto dla siebie, powinno sprawiać przyjemność. Jeśli sukces przeliczasz na ilość komentów to moim zdaniem jest to zły przelicznik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować