Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2007 o 10:15, szerszeń45 napisał:

Z tego co wiem wpisu na blogu są ustawiane według daty czyli najnowsze są zawsze na samej górze.


No to lipa... Bo chciałbym żeby mi filmy na przykład siedziały u dołu i się nie przesuwały. Ale ok, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z ogłoszeniem długo i niezwykle gorąco oczekiwanego StarCrafta II,na moim gramsajcie pojawiło się wiele zmian i artykułów związanych z nadchodzącym magnum opus Blizzarda.Co na moim gramsajcie znajdziecie?
_______________________________________________
+nowy layout,będący oczywiście oparty na motywach z SC

O StarCraft II:
-zapowiedź SC2 razem z galerią screenów,artworków oraz tapet
-oficjalne F.A.Q. ze strony SC2 - ogólnie o grze,o Battle.necie oraz o sprawach sprzedaży i wersji próbnych
-Cinematic Trailer SC2
-kompilacja wszystkich cut-scenek ze StarCraft oraz StarCraft:Brood War

Już niedługo na mojej stronie:
-kolejna zapowiedź SC2 z wstępnymi opisami kilku nowych oraz starych jednostek i umiejętności
-opis jednostek Protossów
-kolejne moje tłumaczenie F.A.Q.
_______________________________________________

Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaliczyłem update najnowszego wpisu, a w nim:
1. Team Fortress 2...i wszystko jasne. A może nie?
2. MuzZzyka, która was porwie
3. Informacje odnośnie najnowszej książki Tolkiena [...już przeczytałem;*]
4. Informacje o pierwszej polskiej grze online Strategiczno-Turowej (gra jest za darmo;P)
5. Galeria "śmiechu" zawierająca prawie pięćdziesiąt pozycji - warto.
...żal nie zajrzeć.
Dodatkowo pragnę zapewnić każdą osobę, która zostawi komentarz na moim gs iż ja odwdzięczę się tym samym:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od bardzoo długiego czasu nie reklamowałem swoje sajta i jest wiele zmian:

1. Zmieniłem wygląd gramsajta.
2. Zmieniłem tagi! Teraz jest tag OPOWIADANIA. Zacząłem publikować swoje opowiadania ze starego bloga na którym już nie piszę i postanowiłem je dokończyć. Uogólniłem także gry rpg. Nie są wypisane w tagach tylko normalnie jest RPG.
3. Częściej piszę o grach na PSP.
4. Razem z Jermem robię stronę internetową o TES do kolektywu. Ja zajmuję się Morrowindem (więc Jermo Oblivionem) i potrzebuję kilku pomocników do pisania tekstów i zbierania potrzebnych informacji. Jeśli jesteście zainteresowani, kochacie świat The Elder Scrols i lubicie pisać teksty to zgłaszajcie się w komentarzach. W sprawie Obliviona piszcie do Jerma.
5. To już chyba wszystko na temat mojego sajta. Zapraszam do czytania wpisów i oczywiście komentowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego Gramsajta.
Całkowicie od nowa zmieniłem jego wygląd, mam nadzieję, że obecny będzie się Wam podobał. Zapraszam do odwiedzenia i skomentowania notek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zająłem się moim gramsajtem - ułożyłem go i dopracowałem, napisałem pierwszą dłuższą notkę(NBA) i mam zamiar pisać takie co 1-2 dni.

Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam, niech ktoś zrobi tutaj wreszcie porządek ;/ prócz paru osób, które naprawdę reklamują swojego gramsajta(Word Up, Joorg, ew. master matrox), reszta spamuje i zaśmieca wątek ;/ dotąd milczałem, ale teraz nerwy mi już puszczają. Czy w tym temacie już nie pojawi się nic godnego uwagi, a jedynie same "reklamy"? Proszę was ludzie, nie spamujcie, bo wielu osobom bardzo to przeszkadza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 19:50, Lfdracon napisał:

Błagam, niech ktoś zrobi tutaj wreszcie porządek ;/ prócz paru osób, które naprawdę reklamują
swojego gramsajta(Word Up, Joorg, ew. master matrox), reszta spamuje i zaśmieca wątek ;/ dotąd
milczałem, ale teraz nerwy mi już puszczają. Czy w tym temacie już nie pojawi się nic godnego
uwagi, a jedynie same "reklamy"? Proszę was ludzie, nie spamujcie, bo wielu osobom bardzo to
przeszkadza ;/

No zgadzam się. Zapowiedzi moderatorów, że porządek tu będzie, poszły się jakoś pieścić. Chyba, że któryś z nich przygotowuje liste tych, którzy naruszyli przepisy...Niemniej trzeba coś poczynić póki nie jest jeszcze za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmienić "POWTARZAJ OBRAZEK" na "WYŚRODKUJ OBRAZEK",a najlepiej jeszcze wyłącz tło głównej części strony i zostaw tylko tło pod stroną,będzie znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 20:37, kalin 123 napisał:

Mam pytanie [wiem że jest głupie] : jak zrobić nieruchome tło????

1. Wygląd i Układ
2. Podstawowe modyfikacje wyglądu ---> Główna część strony ---> Tło
3. "Odklikujesz" "ptaszki" ---> Zapisz
4. Tło pod stroną ---> Zmień ---> wybierasz obrazek i na "wyśrodkowane" ---> Zapisz:P
Gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować