Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2007 o 10:04, xbit71 napisał:

Przepraszam, zapomniałem obrazka... :P

Eh trzeba było tak od razu...
Tradycyjnie jasne i ciemne przezrocze, zależy jakie tam wolisz.
Pozdrawiam, Szerszeń.

20070818100858

20070818100947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam robić w GIMPie animacji. Zapisz każdy plik osobno (te które chcesz wykorzystać do animacji), a animację stworzysz w podanym prze zemnie, wcześniej programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem:Bo kiedys chcialem zrobic se muzyczke dobra włozyłem ale nagle wszystkie posty sie pomieszaly co trzeba by było zrobic aby nie było pomieszania po włożeniu muzyczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 10:10, milten6 napisał:

Tak, ustawiasz go, aby powtarzał się "powtarzaj obrazek" i w ten sposób zapełnia całą środkową
część strony :).



Dzięki za wszystko teraz o wiele lepiej. Tylko jeszcze znajdę ciekawsze tło bo to z prince to nie zabardzo co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jak zrobić te animki w programiku Ulead GIF animator? Bo się na tym ja nie znam. Proszę o szczegółowe wyjaśnienie. Z góry dzięki (wiem że jestem troszkę wymagający ale nie znam się na tym programie i w ogóle jestem jeszcze młody i wielu rzeczy nie pojmuje.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, co do programu, mi też na początku sprawił trudności ^^, najpierw klikasz na File/Open Image... potem otwiera Ci się obrazek. Następnie klikasz na Add Frame (na pierwszym obrazku). Potem wybierasz File/Add Image i zaznaczasz wszystkie klatki swojej animacji. Następnie u dołu ekranu masz wszystkie ramki (klatki Twojej animacji). Natomiast z prawej strony są obrazki załadowane przez Ciebie. Klikając na ramkę (na dole ekranu) z lewej części wybierasz (zaznaczasz oko) przy obrazku który ma być użyty w danej klatce (ramce). Gdy ustawisz to co napisałem, klikając 2 razy na ramkę, wyskakuje okienko w którym podajesz milisekundy, czyli czas przez który wyświetlana będzie ramka. Mam nadzieję, że jakoś to wyjaśniłem i coś z tego można zrozumieć ^^, życzę powodzenia w tworzeniu lay''a :).

20070818102638

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

milten6, szerszeń45 - jesteście wspaniali, wielkie dzięki za pomoc.
Jednak sam zrobiłem nowy wygląd. Po raz pierwszy - sam. :D
Użyłem innej tapety. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 10:49, PRINCE JANEK napisał:

Wielkie dzięki tylko jak to teraz dać do GIMPA?


Ale co chcesz dać do GIMPa? Klatki zrobione w GIMPie, ładujesz do GIF Animator 5 ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś zalogowana na gram.pl to możesz usunąć dowolny komentarz. Wystarczy nacisnąć przyciska w kształcie "X" w prawym górnym rogu dymku z danym komentarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 23:16, Bluray napisał:

Proszę o interwencję w sprawie obraźliwego komentarza na moim GS, poniżej screenshot.


jeżeli to było obraźliwe, to zgłoś naruszenie zasad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 23:56, dAngello napisał:

Jeżeli jesteś zalogowana na gram.pl to możesz usunąć dowolny komentarz. Wystarczy nacisnąć
przyciska w kształcie "X" w prawym górnym rogu dymku z danym komentarzem.


LOL ja wiem jak to usunąć, ale nie pozwolę sobie, żeby jakiś typ mnie obrażał. Jak mam zgłosić naruszenie zasad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<div style="position:absolute; left:100px; top:128px; width:600px; height:20px; font-size:12px; ">Twój tytuł</div>

Kod html należy wkleić do wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować