Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2007 o 13:06, Lfdracon napisał:

> Czy mógł by mi ktoś dodać tą postać na tło co są na screenach? Chodzi mi o to żeby postać
była
> po prawej stronie tła i żeby wyglądała tak trochę 3d jak na niektórych GS. I jak by się
dało
> usunąć ten napis Assassin''s Creed co jest przy tej postaci.

Mogę zeskalować tło, żeby było mniejsze, a co za tym idzie - postać większa. Postaci nie chcę
skalować bo byłaby rozpikselowana. Powiedz, czy pasuje. Dałem parę efektów 3D ;) Jeśli chcesz,
żeby coś zmienić, powiedz.

Dzięki, ale jak by można dodać tą postać trochę bardziej po prawej na środku. I rozmiar żeby było widać tą postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 13:34, choper napisał:

Dzięki, ale jak by można dodać tą postać trochę bardziej po prawej na środku. I rozmiar żeby
było widać tą postać.

Daję w dwóch najbardziej typowych rozdzielczościach. Przy okazji możesz też mieć z tego tapetę na pulpit ;)

@PRINCE JANEK: nie ma sprawy, daj obrazek ;)

20070820160423

20070820160523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem z gramsajtem. Po kliknięciu w "Dodaj wpis" pojawia się tylko coś takiego jak na screenie. Używam Firefoxa, jakby kto pytał.

20070820201824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 20:18, ak.47 napisał:

Mam spory problem z gramsajtem. Po kliknięciu w "Dodaj wpis" pojawia się tylko coś takiego
jak na screenie. Używam Firefoxa, jakby kto pytał.


Radzę zmienić przeglądarkę na operę, tam to działa, też tak miałem !! W najnowszej wersji firefoxa jest jakiś błąd, który uniemożliwia np. dodawanie wpisów na gramsajcie !! POZDRO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 20:37, PatrolPatryk napisał:

> Mam spory problem z gramsajtem. Po kliknięciu w "Dodaj wpis" pojawia się tylko coś takiego

> jak na screenie. Używam Firefoxa, jakby kto pytał.

Radzę zmienić przeglądarkę na operę, tam to działa, też tak miałem !! W najnowszej wersji firefoxa
jest jakiś błąd, który uniemożliwia np. dodawanie wpisów na gramsajcie !! POZDRO!!

Też mam najnowszego firefoxa i jakoś nic się takiego nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 20:40, ArcydemonXXX napisał:

Też mam najnowszego firefoxa i jakoś nic się takiego nie dzieje

No to nie wiem ale mi po ściągnięciu najnowszej aktualizacji właśnie coś takiego wystąpiło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 20:37, PatrolPatryk napisał:

W najnowszej wersji firefoxa jest jakiś błąd, który uniemożliwia np. dodawanie wpisów na gramsajcie !!

Dezinformację Wać siejesz. Na FF gramsajty działają bardzo dobrze. Oto screen z dodawania wpisu do GS na FF sprzed chwili.

20070820204403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 20:42, PatrolPatryk napisał:

> Też mam najnowszego firefoxa i jakoś nic się takiego nie dzieje
No to nie wiem ale mi po ściągnięciu najnowszej aktualizacji właśnie coś takiego wystąpiło
!

A teraz masz operę i wszystko dobrze działa ? Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 20:44, Olamagato napisał:

> W najnowszej wersji firefoxa jest jakiś błąd, który uniemożliwia np. dodawanie wpisów
na gramsajcie !!
Dezinformację Wać siejesz. Na FF gramsajty działają bardzo dobrze. Oto screen z dodawania wpisu
do GS na FF sprzed chwili.

To w takim razie co może być przyczyną błędu, który u mnie występuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 20:18, ak.47 napisał:

Mam spory problem z gramsajtem. Po kliknięciu w "Dodaj wpis" pojawia się tylko coś takiego
jak na screenie. Używam Firefoxa, jakby kto pytał.

Jak widać w prawym dolnym rogu używasz jakiegos dodatku, który może mieć wpływ na uruchamanie skryptów na stronach GS. Podobnie możesz mieć przyblokowane niektóe akcje javascriptu lub niestandardowe ustawienia dostępne przez wpisanie w adresie "about:config" (bez cudzysłowów). Sprawdź to. Jezlei nie chce Ci się kombinować, to po prostu albo przywróć domyślne ustawienia FF gdzie się da, albo odinstaluj przeglądarkę i zainstaluj ponownie od zera. Problem powinien zniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra to sorki, ale ja nie mogłem dodać wpisu po aktualizacji, wysłałem formularz pomocy technicznej (odpowiedzi się nie doczekałem), więc sam zacząłem kombinować i ściągnąłem operę, a tam już normalnie działało! Napisałem w tym temacie o moim problemie jest gdzieś kilka stron wcześniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie ma to jak autoreklama własnego gramsajta... To widać z daleka, ale cóż, jeżeli chcesz za wszelką cenę dostać się (znowu?) na top listę 5 najpopularniejszych GS-ów to i takie rozwiązanie dobre ;P

Ja bym przede wszystkim u ciebie zmienił nagłówek, jakoś tak mi nie pasuje. Do tego wyrównałbym to szare tło, którego celem jest poprawienie czytelności... Nierówne jest, to widać koło nagłówka. Oprócz tego na twoim miejscu zmieniłbym belki, widać przecięcia i w ogóle jakieś takie są... :) Pogrzebałbym też w układzie strony, żeby podzielić gramsajta na dwie części - tą z info o tobie, z twoimi znajomymi i z innymi dodatkowymi belkami. Tło jest w porządku, lubię gry z serii Tony Hawk, ale AW trochę słabe jest jak dla mnie :] To by było mniej więcej na tyle. Chociaż nie, zmieniłbym jeszcze kolor napisów takich jak np. "komentarzy: XX". Reszta jest w porządku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zrobić przezroczystą czcionkę? Chciałem w jednym z nadchodzących wpisów dać specjalne zdanie do odczytania tylko i wyłącznie poprzez zaznaczenie tekstu ale nie wiem, czy da się to jakoś zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tykusie, chyba jakieś spoilery szykujesz? :P
Co do czcionki, to chyba się nie da, gdybyś miał białe tło, wystarczyło by zmienić kolor czcionki na biały, ale na przezroczystości raczej nie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 16:06, Lfdracon napisał:

> Dzięki, ale jak by można dodać tą postać trochę bardziej po prawej na środku. I rozmiar
żeby
> było widać tą postać.
Daję w dwóch najbardziej typowych rozdzielczościach. Przy okazji możesz też mieć z tego tapetę
na pulpit ;)

@PRINCE JANEK: nie ma sprawy, daj obrazek ;)

Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 08:07, milten6 napisał:

Tykusie, chyba jakieś spoilery szykujesz? :P

:D

Dnia 21.08.2007 o 08:07, milten6 napisał:

Co do czcionki, to chyba się nie da, gdybyś miał białe tło, wystarczyło by zmienić kolor czcionki
na biały, ale na przezroczystości raczej nie :(.

Ale właśnie się zastanawiam czy nie ma w html albo innym php ustawienia przezroczystości czcionki ;) Coś z tym muszę wymyślić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem gdzie dodać takie pytanie więc może zrobię to tutaj. Chodzi o to, czy ktoś mógłby mi powiekszyc ten oto obrazek [załącznik] nie tracąc na jakości ? Mniej wiecej w rodzielczości 315x574 :)
I teraz tak, zadałem te pytanie w tym temacie, gdyż : Obrazek powiekszamy za pomocą IrfanVieva> IrfanViev kojarzy mi sie z tapetami> Tapety władowujemy na gramsajta. Prościej mówiąc nie chciałem stwarzać nowego tematu o IrfanVierze (?). Sam próbowałem powiekszyc ten obrazek w tym programie, lecz niestety był spikselizowany - może jednak cos zle robie. Prosze o pomoc..

20070821202152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 20:22, Gryczka napisał:

Witam, nie wiem gdzie dodać takie pytanie więc może zrobię to tutaj.

Możesz jeszcze spróbować w temacie
Grafika komputerowa!:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6217&u=161

Dnia 21.08.2007 o 20:22, Gryczka napisał:

Chodzi o to, czy ktoś
mógłby mi powiekszyc ten oto obrazek [załącznik] nie tracąc na jakości ? Mniej wiecej w rodzielczości
315x574 :)

Z moich "eksperymentów" wyszło tylko COŚ takiego:

20070821211841

20070821211857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować