Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Na moim gramsajcie będę zamieszczał odcinki Generała Italii, informacje o krypto botanice i krypto zoologi i to co sie dzieje wokół mnie. Czasem coś się może pojawić o Gothicu i innych grach:) Zapraszam na mojego gramsajta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 21:10, Night Elf napisał:

Czy jakas osoba, ktora wzieła udział w moim konkursie moze mi pomoc z liczeniem.

Hmm... może będe mógł Ci jakoś pomóc o ile znajdę czas. I w czym dokładnie ma się przejawiać moja pomoc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 21:29, deih napisał:

> Czy jakas osoba, ktora wzieła udział w moim konkursie moze mi pomoc z liczeniem.
Hmm... może będe mógł Ci jakoś pomóc o ile znajdę czas. I w czym dokładnie ma się przejawiać
moja pomoc? ;)


Dodawaniu cyferek, robota na dzisiaj :P Tylko ze tych cyferek jest z 100 do dodania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zaprosić was do obeirzenia 2 odcinków HappyTreeFriends, które zamieściłem na moim Stroblonie.Mozecie również zagłosować w konkursie na najlepszego FPS''a.Zapraszam


<------------------Tu kliknij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Aha. Jak na dzisiaj to nie wyrobie ale zależy jakich literek ;P. Muszę za chwile się zbierać ale w czymś się może przydam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich na mojego gramsajta. Zamieściłem nowy wpis, który może dać wiele do myślenia i być tematem dyskusjii. Wszystkich gorąco zapraszam.


<----------- Link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem wygląd mego Gramsajta więc pozwolę sobie was na niego zaprosić ;) Dodatkowo no moim Gramsajcie pojawił się plebiscyt na... sami zobaczcie ;)
<---------------- Link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam...
Zwracam się z uprzejmą prośbą do młodych forumowiczów (hehe odezwał się doświadczony:P)
Aby nie wysyłali bezsensownych zaproszeń do znajomych...
Jeśli faktycznie chcecie zostać znajomymi, bo np. uważacie że mamy podobne zainteresowania, to napiszcie do mnie (lub kogoś innego) na gg a potem dajcie zaprsoszenie...
Nabijanie sobie znajomych nie ma sensu...

Pozatym chciałbym zaprosić na swój gramsajcik:

http://ja.gram.pl/rokefeler15

Dodałem nowy wpis o super bizonie (mam nadzieję że ostatni)...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przestańcie walić tymi zaproszeniami. Był o to apel moderatora, ale jak widać bez skutku.

A tak w ogóle to powoli uznaje, że gramsajty to nic wielkiego. To. co ludzie zamieszczają na tych swoich blogach, woła o pomstę do nieba. Większość to linki do filmików, muzyczek etc., które powinny w Kwasach widywać. Inni piszą o jakichś rzepach, może poczucie humoru mi się zepsuło albo to naprawdę takie kiepskie. Ale taka rola blogów, żeby pisać o bzdurach. Jak będę miał czas to zrobie sobie z tego zwykla wizytowke i tyle z całego stroblonu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamować się nie myślę, jeno swoją obecność i posiadanie gramsajta zaznaczę :D Skomentujcie, jak wam się podoba dobór kolorów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak pare osob posadzilo mnie o herezje odnosnie najlepszych crpg''ow (z czym do tej pory sie nie zgadzam:P) i wymianie (czasem "ostrej") komentarzy, postanowilem stworzyc nowe zestawienie. Tym razem dotyczy ono Najlepszej muzyki z gry na PC. Zapraszam do konfrontacji z lista (i ze mna:P), oraz oddawania swoich glosow !

PS. Zrobilem tez nowy layout gramsajta. Troche ciemniej, ale nadal przejrzyscie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że mimo wszystko nie wszyscy ulegli mani gramsajtowej :P , są wyjątki, i widze, że twórczość gramowiczów jest na wysokim poziomie, fascynacja gramsajtami trwa, ciekawe jak długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój gramsajt jest o tematyce Prison Break, jeśli czas pozwoli to czasem zamieszczę coś ciekawego dotyczącego tego genialnego serialu, Do tej pory pojawiło się kilka tapetek i ciekawostek odnośnie PB, wszystkich entuzjastów serialu i nie tylko zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsjata, gdzie możecie oglądnąć kilka odcinków Pod Gradobiciem Pytań i filmiki z Dragon Balla. Wkrótce postaram się zamieścić film pełnometrażowy, ale najwcześniej dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym zaprosić na mój gramsajt wszystkich graczy i kinomaniaków
wciąż go udoskonalam więc prosze o propozycje zmian w komentarzach
<DZEUS>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 17:14, Bartek 93 napisał:

> Zmodyfikowałem belki coś jeszcze się wam niepodoba bo dla mnie jest idealnie.
no... strona nie ma ciekawej treści tylko filmy, całość jest ponura i bez wyrazu, słaba jakść
zastosowanych zdjęć. ocena 4/6 (jak w szkole)


A o czołgach nie napisałem kliknij starsze wpisy na dole strony więc mi tu nie mów że filmy tylko są ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować