Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2007 o 18:45, cubba napisał:

Chodzi mi o to, że od kilku dni mam napisane że mam zaproszenie, a go w rzeczywistości nei
widać. ;P (jak na screenie xD)

Wejdź na swoja strone główną. Powinienes mieć tam listę twoich znajomych. Jest tam komunikat, że masz nowe zaproszenie. Klikasz na "zobacz" i przenosi cię do tego zaproszenia. Powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim gramsajcie wspieram akcję "nie dzieciom neo". Warto do mnie wstąpić gdyż zamieściłem krótki opis tego co należy robić gdy spotka się dziecko neo. Nie musicie komentować wystarczy, że przeczytacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2007 o 19:22, Mariusz57 napisał:

Chodzi Ci o ilość wpisów? Ja mam 23


tak - to samo. Znam kogoś kto ma 50 i jest 3. Więc kto jest 1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie wiem, lecz widzę, że większość osób robi na siłę, kiedyś napisałem trzy noty, byłem 17, następnego dnia wróciłem na 21 :) Za każdym razem gdy wyprzedzę, ktoś przede mną nadrabia. Nie wiem po co są te statystyki, zrobił się tylko cholerny wyścig i dużo osób pisze bez sensu :(
PS; Co do Zaproszeń, też nie mogę przeczytać, myślałem że jest jakiś limit, bo osiągnąłem równą 80 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo myślę...
Ja w jednej notce opisuje kilka rzeczy, nie tak - każdy temat = osobna notka.
Jestem tylko ciekawy... jak często ta osoba pisze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:36, Probos napisał:

Wystarczająco dużo, żeby nie spaść w rankingu ;)
Mariusz57--->jak zrobiłeś to, że w tle na twoim gramsajcie leci taka fajna muzyczka
:D

Wszedłem na dodatki.net i tam jest opisane jak dodać, ale ciagle nie wiem jak dodać na stronkę żeby była zawsze, bo dodałem tylko we wpisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 18:11, Ranveld napisał:

> Mam problem z moim sajtem wyświetla sie komunikat: Masz 1 nowe zaproszenie. Zobacz »

> gdy wchodzę nie widze żadnego zaproszenia. Miał ktoś podobny problem?
Mam identyczny problem. Mam 2 zaproszenia, ale ich nie widzę :/

Ale Wy nie wchodźcie na listę znajomych, tylko kliknjcie na "zobacz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak chętnie chce poprowadzić temat o Nelly Furtado bo jestem jej fanem od dawien dawna i napisałem temat. Okazało się ze dubel, napisałem na gramsajcie moderatora który zamknął temat o jakąś propozycje na nazwę tematu by nie był to dubel i zobaczymy. Narazie mogę sie zadowolić gramsajtem o nelly Furtado(i nie tylko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:44, Probos napisał:

Dzięki, lecz zanim odpisałeś, już sobie zrobiłem :) Ale oczywiście, dziękuję za dobre chęci
i z miejsca zapraszam :)
http://ja.gram.pl/Probos


Bardzo ładne dziewczyny, hehe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się robi ruchome belki?
Temat mozę wałkowany, nie wiem. Ale bardzo mnie to intryguje, i chciałbym się dowiedzieć jak się to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:31, Probos napisał:

Ja również nie wiem, lecz widzę, że większość osób robi na siłę, kiedyś napisałem trzy noty,
byłem 17, następnego dnia wróciłem na 21 :) Za każdym razem gdy wyprzedzę, ktoś przede mną
nadrabia. Nie wiem po co są te statystyki, zrobił się tylko cholerny wyścig i dużo osób pisze
bez sensu :(
PS; Co do Zaproszeń, też nie mogę przeczytać, myślałem że jest jakiś limit, bo osiągnąłem równą
80 ^^

Wszelakie statystyki i statusy tego typu są tylko po to, żeby zaspokajać snobizm ludzki, oraz próżność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 20:50, Guciothic napisał:

Wiecie czego brakuje na Gramsajtach? Czytelnych, dobrze widocznych informacji o tym, że ktoś
skomentował nasz wpis.

Aha znaczy wchodzę na moje gramsajta a tu małe dziewczynki z kwiatami wyskakują z nagłówka i chowają się w "wpisie", który właśnie został skomentowany i to wszystko przy śpiewach ludowych:D
Moim zdaniem aktualne "środki" są wystarczające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 20:50, Guciothic napisał:

Wiecie czego brakuje na Gramsajtach? Czytelnych, dobrze widocznych informacji o tym, że ktoś
skomentował nasz wpis.

Zawsze można kolor czcionki zmienić, żeby było to bardziej widoczne. Przy okazji zapraszam na mojego Gramsajta ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można dodawać własne wpisy do bloga, bo klikam w dodaj wpis i mi się pojawia okienko i tam można tylko wpisać tytuł a nie cały tekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 20:57, Kraju92 napisał:

Jak można dodawać własne wpisy do bloga, bo klikam w dodaj wpis i mi się pojawia okienko i
tam można tylko wpisać tytuł a nie cały tekst?

Jesteś pewien...może daj screena :) inaczej trudno będzie ci pomóc /.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować