Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Jeśli jest tak jak pisze cinus` (cinuś :D hi hi) to musicie po prostu odczekać kilka dni aż ważność zaproszenia wygaśnie. Btw: ja jestem za daniem opcji "zaproszeń" dopiero od robotnika w górę, bo obywatele zwyczajnie nimi spamują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 00:39, Fumiko napisał:

Jeśli jest tak jak pisze cinus` (cinuś :D hi hi) to musicie po prostu odczekać kilka dni aż
ważność zaproszenia wygaśnie. Btw: ja jestem za daniem opcji "zaproszeń" dopiero od robotnika
w górę, bo obywatele zwyczajnie nimi spamują...

Faktycznie , nowi nie rozumieją czym jest ta opcja . Często mam gęsto od zaproszeń od osób które pierwszy raz widzę , z którymi nigdy nie rozmawiałem .
W takim przypadku trudno rozmawiać o znajomości ,więc rozsyłanie zaproszeń gdzie popadnie jest chyba przesadą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos jest chyba nie tak z lista TOP50 gramsajtów (ta na stronie http://ja.gram.pl/default.asp). Wg mojego gramsajta mam 508 odwiedzin i 69 miejsce, a jednak jestem na tej TOP50, i to nawet na 15 miejscu!

Pode mna na tej liście jest errtime12, a na jego sajcie jest info, że ma miejsce 177.

Nade mna na tej liscie jest Probos, ale wg jego gramsajta ma dopiero 441 odwiedzin i 85 miejsce.

To teraz skąd mam wiedzieć, na którym tak naprawdę miejscu jestem ja, ktokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim gramsajcie wyświetla się liczba ogólna odwiedzin, czyli ile osób weszło na niego od założenia danej strony oraz liczba w rankingu najczęściej odwiedzanych stron w historii. Na głównej stronie stroblonów jest lista najpopularniejszych stron z danego tygodnia. Teraz już rozumiesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam ;)
To dobrze !
***

Po wielu trudnościach, dzisiaj zaczynamy głosować w moim konkursie .
Zapraszam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie przeszkadza, fajnie mieć sławnego Stroblonika ;) Zresztą, chyba nie po to mamy Strobloniki, żeby walczyć o ilość odwiedzin, czyż nie ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 10:31, Probos napisał:

Mnie to nie przeszkadza, fajnie mieć sławnego Stroblonika ;) Zresztą, chyba nie po to mamy
Strobloniki, żeby walczyć o ilość odwiedzin, czyż nie ?? ;>


Nie. Ja do tej pory nie rozumiem skąd mi się ich taka ilość wzięła, skoro mój nie jest tematyczny ani nie ma roznegliżowanej panienki na tle. Ba, nawet filmików nie było, raz tylko muzyczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 10:15, YahooPL napisał:

Na Twoim gramsajcie wyświetla się liczba ogólna odwiedzin, czyli ile osób weszło na niego od
założenia danej strony oraz liczba w rankingu najczęściej odwiedzanych stron w historii. Na
głównej stronie stroblonów jest lista najpopularniejszych stron z danego tygodnia. Teraz już
rozumiesz ???


Teraz rozumiem, czyli miejsce w jednym rankingu nie zależy od tego w drugim.

Ale czy (i gdzie) istnieje w takim razie top lista najczęściej odwiedzanych sajtów w historii (nie jak ta - w tygodniu),czy miejsce możźna sprawdzić tylko na czyimś gramsajcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz, że życie jest do bani i że wszystkie fajne dziewczyny są zawsze zajęte (lub są kilkaset km od ciebie) to odwiedź mój gramsajt a przekonasz sie, że tak w jest nietylko w twoim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 11:10, ser pleśniowy napisał:

Teraz rozumiem, czyli miejsce w jednym rankingu nie zależy od tego w drugim.


Nie są od siebie niezależne...

Dnia 18.02.2007 o 11:10, ser pleśniowy napisał:

Ale czy (i gdzie) istnieje w takim razie top lista najczęściej odwiedzanych sajtów w historii
(nie jak ta - w tygodniu),czy miejsce możźna sprawdzić tylko na czyimś gramsajcie?


Niestety tego co wiem to listy najczęściej odwiedzanych gramsajtów w historii nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 13:12, legenda27 napisał:

Jak zrobić żeby na GSie pokazywało wszystkich znajomych? A nie było linka Pokaż wszystkich znajomych.


Nie da się, możesz ustawić na stronie głównej swojego gramsajta żeby wyświetlało najwyżej 10 znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 13:12, legenda27 napisał:

Jak zrobić żeby na GSie pokazywało wszystkich znajomych?


Powiem krótko nie da się ustawić by widziano wszystkich znajomych. Maksymalnie można chyba 10 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cinus => czytałeś któryś z "Poranków..." na moim gramsajcie? Bo już zapomniałem... Jeśli ktoś chce zobaczyć jak wygląda życie studenta to niech przeczyta część pierwszą i drugą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to tu moge napisac ale mam problem z moim gramsajtem otoz wyswietla mis sie ze mam zaproszenie do znajomych ale jak wchodze zakladke znajomi to nie ma przy tej osobie przycisku dodaj i nie moge jej dodac do znajomych...czy wie ktos moze jak mi pomoc??z gory wielkie dzieki no i oczywiscie zapraszam na moj gramsajt!!znajdziecie tam motyw z matrixa i filmiki z south prak pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość oryginalne, ja mam swogo rodzaju błąd wynikający z mojego internetu. Otóż czasami jak nacisne na "odrzuć" lub "dodaj" to mi wyskakuje błąd i wszystkie czynności na stronie zostaną przerwane. Czasami w ogóle się nie ładuje ta strona, ale to chyba wina mojego internetu. Co do twojego problemu no to nie moge Ci nic poradzić poza tym byś odświeżał stronę lub po prostu próbował później ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Co

Dnia 18.02.2007 o 13:30, YahooPL napisał:

do twojego problemu no to nie moge Ci nic poradzić poza tym byś odświeżał stronę lub po prostu
próbował później ...


mam juz tak od 2 dni wylogowalem sie zalogowalem odswiezalem i nic:/ale inne osoby mi sie wyswietlaja i moge przyjmowac ale tej jednej nie ...nie wiem nawet kto to jest bo nie ma nazwy ani avataru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 13:35, Mroczny78 napisał:

mam juz tak od 2 dni wylogowalem sie zalogowalem odswiezalem i nic:/ale inne osoby mi sie wyswietlaja
i moge przyjmowac ale tej jednej nie ...nie wiem nawet kto to jest bo nie ma nazwy ani avataru


W takim razie czym się przejmujesz ??? Może masz jakiś błąd graficzny na stronie ??? Nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować