Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Niedawno zmieniłem tło i usunąłem belki na moim gramsajcie (trochę słabo widać co pisze, ale od razu po zakończeniu konkursu na najlepszego gramsajta postaram sie to zmienić). Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego sajta. Znajdziecie na nim po jednym (nie długo dam więcej) teledysku Akona, 2 Paca i 50 Centa, a także jak już pisałem wcześniej przywita was nowe tło prosto z GTA: SA. Jeszcze raz zapraszam i proszę o propozycje koloru czcionki, którą mógłbym dać zamiast obecnej żeby było lepiej widać litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 17:00, spam to ja napisał:

Niedawno zmieniłem tło i usunąłem belki na moim gramsajcie (trochę słabo widać co pisze, ale
od razu po zakończeniu konkursu na najlepszego gramsajta postaram sie to zmienić). Serdecznie
zapraszam do odwiedzenia mojego sajta. Znajdziecie na nim po jednym (nie długo dam więcej)
teledysku Akona, 2 Paca i 50 Centa, a także jak już pisałem wcześniej przywita was nowe tło
prosto z GTA: SA. Jeszcze raz zapraszam i proszę o propozycje koloru czcionki, którą mógłbym
dać zamiast obecnej żeby było lepiej widać litery.

Taki sobie ten gramsajt radze zajżec do ojego i coś pozmienisc u siebie.
A co sądzicie o moim gramsajcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Belki jak i nagłówek ściągnięty od...nie pamiętam tego forumowicza ale to on miał je jako pierwszy:p
Widać sam nic dobrego nie umiesz zrobić, pamiętając pierwszą wersję twojego gs |
Tło kiepskawe, ten art jest tak populary...
...fan gothic, a nawet nie ma ochoty poszukać czegoś bardziej unikatowego;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 18:21, Word up napisał:

Belki jak i nagłówek ściągnięty od...nie pamiętam tego forumowicza ale to on miał je jako pierwszy:p

Widać sam nic dobrego nie umiesz zrobić, pamiętając pierwszą wersję twojego gs |
Tło kiepskawe, ten art jest tak populary...
...fan gothic, a nawet nie ma ochoty poszukać czegoś bardziej unikatowego;*

To co powinienem jeszcze zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 18:58, Skywalker560 napisał:

Zmieniłem wygląd mojego gramsajta i zapraszam do jego oceny.Co zmienić,co poprawić,co jest
dobre?Zapraszam do oceny.

Lepiej zrób białe, przezroczyste tło:p Arcik jako tło pod stroną ciekawie wyglądy tylko...prawie go nie widać;*
...więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na Gramsajta, dodałem ostatnio tapety z TDU, EAW, Superme Commander''a i Carbon''a. Zmieniłem też (znowu :P) laya. Chyba na razie taki zostawię, bo mnie się podoba. A Wam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście skomentować mojego bloga ? Zmieniłem wygląd. Napiszcie w komentarzach jak to wszystko wygląda. Z góry dzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pragnąłbym zaprosić was na mojego gramsajta. Zacząłem pisać regularnie 3 dni temu i jak na razie bardzo mi się spodobało. Piszę nie tylko o grach ale również o sporcie, a w przyszłości o innych dziedzinach kultury i życia :P
Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 19:07, Skywalker560 napisał:

Taa,już raz chciałem takie zrobić,tylko jak?Nie "obcykałem" jeszcze wszystkich funkcji edycyjnych.

Taa:p a ja miałem troszeczkę czasu..no minutkę;* i co powiesz na to | ?
Mogę jeszcze zmienić:p

20070326195038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,wreszcie doprowadziłem mojego GSa do wersji finalnej (właściwie to dzięki Word upowi - big thx,tło pasuje jak ulał).Może jeszcze logo dodam,ale na razie nie trzeba.Zapraszam do komentowania.

Word up:Hehe,pasuje,dzięki,tylko mi nie chodziło o edycję obrazka,a taką opcję w edycji.Ale i tak dzięki wielkie :D.Jestem twoim dłużnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, mam pytanie. Jak zrobić żeby na gramsajcie przewijał się tylko tekst, a nie cała strona? Bo widziałem tak na kilku sajtach a nie mogę znależć takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować